Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mój wymarzony chłopak - zdobądź serce "tego jedynego"!

24 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega Poland, partner firmy dtp young entertainment w Polsce ma przyjemność poinformować, że już wkrótce w sprzedaży pojawi się doskonały tytuł dla wszystkich szałowych dziewczyn. „Mój wymarzony chłopak” to gra, która pomoże Ci zdobyć serce „tego jedynego”.

Przeczytaj cały tekst "Mój wymarzony chłopak - zdobądź serce "tego jedynego"!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko, jakiej płci jest główny bohater? A może mamy możliwość wyboru? Dlaczego w opisie gra jest opisywana jako produkt dla szalonych dziewczynek? Czyżby dyskryminacja mężczyzn? Mimo wszystko wydaje mi się, że gra ma szansę zdobyć naprawdę wielu fanów i okazać się ogromnym sukcesem. W końcu w jakiej innej grze możemy poderwać wymarzonego chłopaka w niezwykle realistycznej symulacji? Dodatkowo szykuje nam się kawał dobrego RPG, jakiego nie widzieliśmy od czasów Wiedźmina. Jeszcze ta wywieszka, mniam. Nic, tylko gnać do sklepu!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...realistyczny obraz 3D, 20 misji dla 3 różnych chłopaków oraz symulacje randek..."''

Cechy charakterystyczne gry:

Ponad 30 misji dla każdego z 3, wymarzonych chłopaków (w sumie 60).

Coś tu chyba nie gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dla nie dorobionych dziewczynek do lat 12*, ew. pedofilii. Albo prima aprimis, ale na to już chyba za późno.

*Nie wyobrażam sobie osoby jakiejkolwiek płci i wieku, na jako takim poziomie rozwoju intelektualnego która kupiła by coś takiego. Choć z drugiej strony, ktoś kupuje "Przygody Barbie" i "Sims: Kuchnia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:21, Uspatente napisał:

Ejże! A co z grą dla samotnych chłopaków - Moja wymarzona dziewczyna? ;)


Zawsze możesz poderwać wymarzonego chłopaka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się troche ze zdaniem szypka26. Nie mówię tutaj o wszytskich dziewczynach (aż tak ogólniać nie będę), bo niektóre które zagrają w to i nic sobie z tego nie zrobią, ale bedą też takie które nie bedą mogły zrozumieć na w real-life takich ideałów nie ma (a pozatym są nudni).
Jezeli chodzi o grę to pomysł trafiony. Są rożne gusta i czy gra ktoś w to czy w to nie jest podstawą by kogoś specjalnie obrażać. Chce w to grać niech gra. "Moj wymarzony chłopak.." może stanowić dobrą, wręcz (po opisie idąc) bardzo dobrą alternatywę dla simsów, ponieważ tu jest chociaż jakis cel.
Podsumowując gra znajdzie na pewno chętnych do kupna jej, wiadomo ze simsów nie przebije (a coś może?), ale w dole błąkać się nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:01, Baluk25 napisał:

Hmm...ciekawe ile chłopaków będzie w to grało? :D


Jakby to było "Moja wymarzona dziewczyna" to ileś na pewno, ale w chłopaki w tą....bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:37, wip_01 napisał:

Jakby to było "Moja wymarzona dziewczyna" to ileś na pewno, ale w chłopaki w tą....bleee.

Ta... nawet gry nie zaczęlibyśmy, tylko cały czas w edytorze przesuwalibyśmy suwak "rozmiar piersi" w lewo... w prawo... w lewo... w prawo. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:38, Lorhan napisał:

Czego to ludzie nie wymyślą.Ja jeszcze proponuje zrobić grę "Moja wymarzona teściowa".

W sumie to może być całkiem niezłe, można oprzeć się na "Sąsiadach z piekła rodem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Dziewczyny podszkolą się w zdobywaniu męskich serc, nabiorą pewności siebie i już samo wyjście z domu będzie groziło byciem poderwanym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 10:10, boogie85 napisał:

Pomysł tak niedorzeczny, że aż dobry xD Takie interaktywne Bravo Girl :)


"Drogie Bravo.

Nie wiem co mam począć. :( Mój wymarzony facet nie zwraca na mnie uwagi. Klikam na niego i nic. Wtedy ja się blokuję i nie mogę skończyć misji z błyszczykiem. Mój komputerek jest taki czerwony z niebieskim paskiem u dołu. Pomocy!!!oneoneone!11
Czy to coś ze mną jest nie tak czy z moim komputerkiem ;]?
Całusy:*
Basia
PS: Jak sądzicie czy powinnam sobie powiększyć piersi? Tylko gdzie mogę znaleźć simdolary bo nie mam ich tyle...?"


Tak - już sobie wyobrażam taką sytuację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować