Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy fantastyczne wcielenia Heroes of Might and Magic V!

194 postów w tym temacie

Super! W końcu jest EK, zamówiłem ją już w grudniu i nie moge sie doczekac jej, a szvczególnie gry i mapy!!! Super gratulacje dla CDP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham CDP za te wspaniałe wydania gier. Już od dawna mam zamówioną ed. kol. Już nie mogę się doczekać (ślinka cieknie hektolitrami :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa sam zamawiałem w 1 dzień pre-ordera. Na szczęście jest tak jak przewidywałem :) Edycja Kolekcjonerska jest taka jaka była a ponad to wzbogacona o parę przeczy np. arty :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że Gothic 3 będzie też w taki wydaniu a nawet lepszym. Widze że teraz CD projekt wydaje unikalne (tylko w polsce) piękne edycje, tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawione polskie wersje, sa oficjalnie zatwierdzone przez Ubi Soft, na pewno wiec nie ulegna zmianie. Jesli juz to tylko na plus :) Chcialbym tez dodac, ze Polska edycja postawowa Homm5 jest znacznie bogatsza niz zachodnia edycja kolekcjonerska. Wszystko dla Was Moi Drodzy! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:09, MaryjanCDP napisał:

Przedstawione polskie wersje, sa oficjalnie zatwierdzone przez Ubi Soft, na pewno wiec nie
ulegna zmianie. Jesli juz to tylko na plus :) Chcialbym tez dodac, ze Polska edycja postawowa
Homm5 jest znacznie bogatsza niz zachodnia edycja kolekcjonerska. Wszystko dla Was Moi Drodzy!
:)))



oooo... dzienks za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 14:59, Ninja Seba napisał:

Taaa sam zamawiałem w 1 dzień pre-ordera. Na szczęście jest tak jak przewidywałem :) Edycja
Kolekcjonerska jest taka jaka była a ponad to wzbogacona o parę przeczy np. arty :) :D


niezle, niezle - album z artami jest o wiele atrakcyjniejszy niz h1,h2 i dodatki do h3 (bo to "ubylo")

szkoda tylko ze premiera coraz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> moonman
To ogolnosiwatowa data, na ktora nie mamy wplywu. Chcemy dac Wam Hirosow w tym samym dniu w ktorym dostana go zachodni gracze. Jesli chodzi o to o "ubylo". Pamietny news byl wyciekiem, naszym pomyslem dla Was, niestety nie zostal zaakcpetowany przez Ubi Soft. Mysle jednak ze strata nie jest bolesna - w koncu w jednym pudelku znajdziecie dwie najlepsze czesci Heroes i mnsotwo innych zarabistych dodatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować