Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Jak sądzicie, czy ta gra pobiję sukces Quake''a III, czy może zostanie wygwizdana? Jej zaletami ma być to że będzie bezpłatna, oraz że będzie przeniesieniem oryginalnego q3 w trójwymiar. Piszcie co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:16, Troxi napisał:

Jak sądzicie, czy ta gra pobiję sukces Quake''a III, czy może zostanie wygwizdana? Jej
zaletami ma być to że będzie bezpłatna, oraz że będzie przeniesieniem oryginalnego q3
w trójwymiar. Piszcie co o tym sądzicie.


Moim zdaniem to bedzie dobra gra, ale bedzie zbugowana... i bedzie tam dużo cziterów którzy utrudnią rozgrywke...

PS. wiesz kiedy ruszają serwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:54, tomeek94 napisał:

> Jak sądzicie, czy ta gra pobiję sukces Quake''a III, czy może zostanie wygwizdana?
Jej
> zaletami ma być to że będzie bezpłatna, oraz że będzie przeniesieniem oryginalnego
q3
> w trójwymiar. Piszcie co o tym sądzicie.

Moim zdaniem to bedzie dobra gra, ale bedzie zbugowana... i bedzie tam dużo cziterów
którzy utrudnią rozgrywke...

PS. wiesz kiedy ruszają serwy ??


Jakoś kiedy gram w bete, to nie widziałem jeszcze ani jednego czitera. A co do bugów, to też takowych nie uświadczyłem(nie to co w BF: Heroes). Gra się tak jak w Quake ]I[ :) Tylko czekać aż udostępnią grę większej rzeszy ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:09, rybisiu napisał:

> > Jak sądzicie, czy ta gra pobiję sukces Quake''a III, czy może zostanie wygwizdana?

> Jej
> > zaletami ma być to że będzie bezpłatna, oraz że będzie przeniesieniem oryginalnego

> q3
> > w trójwymiar. Piszcie co o tym sądzicie.
>
> Moim zdaniem to bedzie dobra gra, ale bedzie zbugowana... i bedzie tam dużo cziterów

> którzy utrudnią rozgrywke...
>
> PS. wiesz kiedy ruszają serwy ??

Jakoś kiedy gram w bete, to nie widziałem jeszcze ani jednego czitera. A co do bugów,
to też takowych nie uświadczyłem(nie to co w BF: Heroes). Gra się tak jak w Quake ]I[
:) Tylko czekać aż udostępnią grę większej rzeszy ludzi :D


Co mam zrobić żeby zagrać w bete ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:21, tomeek94 napisał:


>
> Zapisz się na nią.
> http://www.quakelive.com/
> Za jakiś czas dostaniesz keya i instrukcję co dalej.

No właśnie kiedyś już tak zrobiłem, i mi nie odpisali...:/:/

Wiesz, na takie bety zgłasza się pewnie masa osób, więc może warto spróbować jeszcze raz? :) A nóż się uda. A tak na temat gry - może wreszcie znajdzie się tytuł, ktróra odciągnie mnie od nałogowego grania w ET:) Czasami fajnie jest po prostu pofragować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:21, tomeek94 napisał:


>
> Zapisz się na nią.
> http://www.quakelive.com/
> Za jakiś czas dostaniesz keya i instrukcję co dalej.

No właśnie kiedyś już tak zrobiłem, i mi nie odpisali...:/:/


Ja dostałem swój klucz po ok. 2 miesiącach. Więc kiedyś go chyba dostaniesz. A jak nie to pozostaje tylko czekać do premiery :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 18:25, rybisiu napisał:

>
> No właśnie kiedyś już tak zrobiłem, i mi nie odpisali...:/:/

Ja dostałem swój klucz po ok. 2 miesiącach. Więc kiedyś go chyba dostaniesz. A jak nie
to pozostaje tylko czekać do premiery :E


Dobra będe czekał... dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 18:20, xD ominik napisał:

Wchodzę na tą stronę. Czy można w niego już zagrać? Czy jeszcze się nie da na tą chwilę?

Tylko beta-testerzy mogą grać w tą grę, normalni gracze niestety muszą jeszcze czekać kilka miesięcy zanim gra będzie dostępna dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czyli jeszcze nie wiadomo kiedy premiera będzie? Ja sobie tak myślę że za 10 lat to będzie pełno darmowych świetnych MMO FPSów i innych gier. Teraz jak ludzie widzą darmową grę to sensacja na całe gram.pl. A za 10 tak to będzie wielka konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 18:42, xD ominik napisał:

Czyli jeszcze nie wiadomo kiedy premiera będzie?

Premiera przewidywana jest na czerwiec tego roku, ale nie zdziwię się jak gra złapie kolejne opóźnienie.

Dnia 07.02.2009 o 18:42, xD ominik napisał:

Ja sobie tak myślę że za 10 lat to będzie pełno darmowych świetnych MMO FPSów i innych gier.
Teraz jak ludzie widzą darmową grę to sensacja na całe gram.pl. A za 10 tak to będzie wielka
konkurencja.

Na dzień dzisiejszy naprawdę dobrych darmowych gier Akcji jest chyba nie więcej niż trzy, nie ma co ukrywać, że jest to strasznie mało. Natomiast w tym roku wyją aż dwie darmowe gry Akcji: Battlefield Heroes i właśnie Quake Live, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. :)

Kur0

Dnia 07.02.2009 o 18:42, xD ominik napisał:

Ale czy już wyszła czy dopiero BETA ???

Przecież napisałem to dwa posty wyżej... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:16, Troxi napisał:

Jak sądzicie, czy ta gra pobiję sukces Quake''a III, czy może zostanie wygwizdana? Jej
zaletami ma być to że będzie bezpłatna, oraz że będzie przeniesieniem oryginalnego q3
w trójwymiar. Piszcie co o tym sądzicie.

Ja sądzę, że Quake 3 był trójwymiarowy, więc nic już w trzeci wymiar nie musiało być przenoszone :P Zresztą Quake 1 i 2 też były trójwymiarowe - tym się między innymi Quake wyróżnił od chociażby Dooma, że był trójwymiarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 15:16, Troxi napisał:

Jak sądzicie, czy ta gra pobiję sukces Quake''a III, czy może zostanie wygwizdana? Jej
zaletami ma być to że będzie bezpłatna, oraz że będzie przeniesieniem oryginalnego q3
w trójwymiar. Piszcie co o tym sądzicie.


Wymiatacz? Bedzie nastepcal Quake 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować