Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Assassin's Creeda usunie wsparcie dla DX10.1

43 postów w tym temacie

Oo wszystkiego się po Ubi spodziewałem, ale nie tego, że będą wydawać patcha do AC!!! A jeszcze dodatkowo tych patchy będzie więcej! Brawo Ubisoft!!!
EDIT: Oby tylko dodali możliwość normalnego ekranu tj. 4:3, nie będę musiał nowego monitora kupować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe chca ulepszyc... juz to widze. Niedlugo wydadza miedzynarodowego patcha, ktory usuwa Viste hehe ;]. A tak prawde mowiac to zadnej roznicy nie ma DX w Assassin''s Creed. Obie wersje wygladaja (prawie) identycznie, no tylko wymagania sa inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Nvidia wsadzila tu swoje brudne, chciwe paluchy?? Szczegolnie ze gdzies czytalem ze odpalenie DX10.1 poprawia wydajnosc w stosunku do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam DX10 i wszelkie jego kontynuacje za nic nie warty pic, mający wywołać sztuczny szum wokół nieudanej Visty. Nie dla mnie. Wiem przy tym, jakie sumy idą na pracę na rzecz uczynienia z niego tego, czym miał być z zapowiedzi i boleję nad tym, że wydając szmal na takie pierdoły M$ olał zupełnie resztę komputerowej rzeczywistości... Konsole i mydlenie oczu komputerowców. Jak tak dalej pójdzie to im chyba wyślę maila z pogruszkami...

Ale wracając do tematu a raczej twierdząc, że... nie mam w nim nic do powiedzenia :) kończę swój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... szybsze wyjście do Win, czyżby możliwość wyjścia bezpośrednio z gry bez konieczności przechodzenia między poszczególnymi menusami? :) Ci co grali pewnie będą wiedzieć o co chodzi, a tym co nie grali nie chcę psuć zabawy :P. A cała reszta w AC mi nie przeszkadzała, tylko cienie mogli by poprawić (przynajmniej pod DX9) bo czasem były nieco kwadratowe (albo to wina mojego sprzętu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aqrelon --> Po co przechodzic przez kolejne okienka by wyjsc z gry? Wystarczy Alt+F4, robie tak caly czas i nie mam zadnych problemow jesli chodzi o save''y.
Patch mogl by dodac taki maly szkopul jakim jest stopien trudnosci, naprawde by sie to przydalo, gdyz gra jest bardzo prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gry wychodzi sie Alt+F4. Trwa 0,1s. ;) (nie ma szans zeby wam sie cos stalo, tylko nie robcie tego jesli jest na dole napis "saving..." )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patch usunie również wsparcie dla technologii DirectX 10.1, z którego mogą skorzystać właściciele Visty i
> odpowiedniej karty graficznej.

Odpowiedniej karty graficznej w połączeniu z Vistą ? Ja mam win XP i karte graficzną 8800GT, i chyba nie mogę odpalić DX10. Czy może się da ? Jest jakiś sposób ?
Pytam się bo chyba CDA kiedyś opisywała sztuczkę z crysisem dla posiadaczy win XP gdzie było można ustawić DX10, choć nie była to pełna emulacja ale zawsze jest jakoś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że najpierw wstawiają obsługę DX 10.1, a teraz z niej rezygnują ;) No ale skoro twórcy zapewniają, że ona powróci to dobrze. Choć jak dla mnie i tak na starym DirectX gra prezentuje sie fenomenalnie. Za pół roku kupię, ale niech stanieje (wersja na PS3), bo obecna cena jest za mnie zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam AC do tego wgraną Viste z sp1 i grafikę ATI HD3870. A ten news jest dla mnie szokiem ! :O

"...zawieszanie się i znaczne wydłużenie wychodzenia do systemu Windows" - od kiedy ? mi chodzi gra bardzo stabilnie a z gry mi wychodzi normalnie do tego usuniecie dx 10.1 ? nigdy nie zainstaluje tego pacha ! Precz nvidia !!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie by się to przydało. Wymagania spełniam bez problemu i AC śmiga mi bez przycinki na średnich detalach, lecz mimo to co jakieś 15 minut wywala mnie do windowsa. Nie pojawiają się żadne errory itp. Dla mnie ten patch to będzie jak zbawienie... o ile naprawi ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować