Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Harry Potter i Książę Półkrwi ukaże się jesienią

10 postów w tym temacie

Zrobili by grę TPP ale z porządną grafiką, większą (o wiele większą!) swobodą, ciekawszymi misjami (oczywiście z książek/filmów ale aby było to na poziomie...) - Wtedy! I tylko wtedy JA bym zakupił (z podkreśleniem na JA :P)

Jak na razie gry z serii HP nie wzbudziły we mnie żadnych emocji - Niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że szósta część gry Harry Potter będzie zupełnie inna niż piąta.
Jednym z moich oczekiwań będzie poziom rozgrywki, który w Zakonie Feniksa został bardzo zaniżony. Grając w tą gre czułam się jakby gra ta była skierowana do o wiele młodszych graczy.
Osobiście nie zakupiłam żadnej części z tej serii, ale grałam w nie u znajomych i naprawde niczym mnie nie zaciekawiły. Tak tez licze na to, że może teraz bede zdolna kupić gre, która jak mam nadzieje sprosta moim oczekiwanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zagram bo na 4 części się strasznie zawiodłem, w piątkę nie grałem, i chyba jestem na takie gry za stary. Ale do HP ciągnie mnie taki...sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Bakluk nie wiem czy zagram. Wszystkie poprzednie części raczej mnie zawiodły, ale mam cichą nadzieję, że EA postara się zrobić dobrą grę i Harry Potter nie podzieli losu FIFY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny bubel na filmowej licencji... Oczywiście gra sprzeda się w pokaźnej ilości ale na pewno nie będzie ona na poziomie. Czekam jednak na film ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za filmami z Harrym więc i gry z nim mnie nie urzekły. Dla mnie są to słabe produkcje na podstawie ekranizacji i takie już zostaną nieważne co twórcy by nie zapowiedzieli. Grałam w którąś z części i ona mnie raz na zawsze odrzuciła od HP. Ogólnie rzadko kiedy powstają dobre gry na podstawie filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować