Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - recenzja

11 postów w tym temacie

A mnie akurat Chaos Theory... rozczarowało. Do końca misji w japońskiej posiadłości grało mi się świetnie - potem coraz gorzej, a przedostatniej nawet nie skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam tę grę :) Wspaniała skradanka, naprawdę wciąga. Zawsze lubiłam Splinter Cell''y dlatego zamówiłam sobie Edycję Limitowaną SC i jestem bardzo zadowolona. Chaos Theory to zdecydowanie najlepsza z tych części. Ani trochę nie żałuję zakupu jej. Skradanie się w cieniu, skręcanie karków, łamanie zabezpieczeń. Dla mnie - fanki skradanek - coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza część serii. Grałem w nią kilka razy na wszystkich poziomach trudności i zawsze ukończenie jej dawało mi mnóstwo satysfakcji. Szkoda tylko że Double Agent nie wypadł choćby równie dobrze jak Chaos Theory. Niemniej warto zagrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kupić czy nie kupić? - oto jest pytanie?
Strasznie korci mnie ta gra, tylko nie wiem czy opłaca się grać na najniższych detalach - co to za przyjemność? Zainstaluje sobie jeszcze raz demko i zobaczymy czy w końcu się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 22:31, Erunn0 napisał:

Hmm, kupić czy nie kupić? - oto jest pytanie?
Strasznie korci mnie ta gra, tylko nie wiem czy opłaca się grać na najniższych detalach
- co to za przyjemność? Zainstaluje sobie jeszcze raz demko i zobaczymy czy w końcu się
zdecyduje.

akurat te detal nie robią duzej różnicy w Chaos Theory, nie wpłyną na i tak dużą przyjemność z rozgrywki. I w singlu i na sieci. Dla mnie najlepsza część serii, i osattnia warta zagrania :( , ( jak na razie ;] )
Co tu dużo mówić, ta gra nie ma słabych stron...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 11:00, Patryk Mogilno napisał:

Gra jest dobra bez dwuch zdan tylko czy ja kupic



Kup nie zastanawiaj sie nawet.To najlepsza cześć SC--polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 10:35, seles napisał:

akurat te detal nie robią duzej różnicy w Chaos Theory, nie wpłyną na i tak dużą przyjemność
z rozgrywki. I w singlu i na sieci.

No wiesz... jak porównywałem grafikę na której ja grałem, a tą z filmików na necie to już była różnica. Ale chyba w gruncie rzeczy to nie aż tak kolosalna. zainstaluje jeszcze raz demo i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica miedzy minimalnymi a maksymalnymi ustawieniami a po łatkach jest jeszcze lepiej bo HDR dochodzi;D Zgadzam się z innymi jest to narazie jedna z najlepszych części serii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować