Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Nowy Hitman został potwierdzony! Więcej info na:
http://blog.gameshadow.com/?p=311

Bardzo się cieszę z tej wiadomości, mam tylko nadzieję, że nowa część nas nie zawiedzie, ale o to możemy być chyba pewni :)

Teraz tylko czekać na więcej informacji i pierwsze screeny :)

Szukałem w wyszukiwarce, nie znalazłem tematu o tej grze. W razie przeoczenia przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super ... :) choć jakimś wielkim fanem serii nie jestem ( żeby nie powiedzieć żadnym ;D ) to ta wiadomość mnie cieszy ;). W końcu seria Hitman to jedna z najbardziej zasłużonych i znanych marek gier na PC na świecie ... miejmy tylko nadzieję że gra dorówna poprzednim odsłonom i nie będzie hańbą dla cyklu jak to było w przypadku choćby Soldier of Fortune ... :/ Niemniej trzymam kciuki za nowe dzieło ... Poza tym sam Hitman to już klasyka i znana postać jest już kultowa więc żal by było gdyby marnie skończył ... tak więc czekamy, czekamy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest dopiero news- ciekawe tylko ile przyjdzie poczekać nam na premierę nowego Hitmana? Zresztą,na kolejną odsłonę przygód 47 po prostu warto czekać- oby była jeszcze lepsza niż poprzedniczki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Hitman 5 w prosukcji? Jako fan agenta 47 nie moge sie doczekac. Ciekawe tylko ile nam przyjdzie poczekac na te gre. No i mam nadzieje, ze piatka bedzie rownie udana co cztery poprzednie Hitmany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulalala :D Hitman :D
Jak dla mnie to nawet za późno się zabrali do roboty...no ale już nie ma co narzekać :D Przy poprzednich częściach zapominałem o świecie :D Pewnie pierw wyjdzie na PS3/X360 ( :/ ) a poooootem na PC''ta :/ no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:01, Koxman napisał:

Fajnie. Kolejny dobry tytuł się zapowiada.

Dopiero zapowiedziano grę, a ty już nam wieszczysz, że będzie wspaniała? Nieźle ;]

Sam jestem wobec tej informacji obojętny. Po prostu nigdy nie kochałem Hitmana, czasem sobie w dwójkę pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacznę grać w dwójkę, jedynkę opuszczam, bo nie da sie chyab przejść ,,czysto'''' tej gry jak kolejnych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo no nawet się nie spodziewałem:P Jak dla mnie to świetna wiadomość. W sumie grze od czasu Blood Money nie trzeba wiele do ideału, no może poprawienie tych artykułów w gazetach i trochę większe rozbudowanie misji. Ale tak to jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 18:09, Asthariel napisał:

Ja dopiero zacznę grać w dwójkę, jedynkę opuszczam, bo nie da sie chyab przejść ,,czysto''''
tej gry jak kolejnych części.

Nie da sie tylko ostatniej misji bo tam są klony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitman po raz kolejny :) Odskocznia od gierek typu Crysis :D Z chęcią wcielę się po raz 5 w agenta 47 gdyż gra zawsze była super :) Ale nigdy nie starałem się przejść na SA. Mam słabość to pistoletów z tłumikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codename 47 był super
Silent Assassin też zarąbisty
Contracts cudeńko
Blood Money grywalne cacko
a jeśli to będzie lepsze niż 3 albo Blood Money to chyba zemdleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! No już trzeba zbierać na upgrade kompa żeby pociągnął nowego Hitmana. Jeżeli twórcy pociągną dalej tradycję czyli im dalej tym lepiej to piątka będzie arcydziełem. A no mam i nadzieję że Jesper nadal będzie komponował muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować