Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarta beta HoMM V już w ten czwartek!

112 postów w tym temacie

Domek

Jedno z pytań, jakie od jakiegoś czasu nieustannie zaprząta umysły fanów strategicznych rozgrywek w klimatach fantasy, to "jak spisze się piąta odsłona serii Heroes of Might and Magic". Na ostateczną odpowiedź trzeba będzie wprawdzie jeszcze trochę poczekać, ale już niedługo przynajmniej część graczy będzie miała okazję zapoznania się z efektami pracy programistów z Nival Interactive.

Przeczytaj cały tekst "Otwarta beta HoMM V już w ten czwartek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:08, Bambusek napisał:

Hmmmmm, w newsie jest bug: w treści wyraźnie pisze, że beta jest od czwartku (prawda), za to
w tytule newsa, ze od piątku (błąd)


Tak, masz rację. Dzięki za zwrócenie uwagi, najciemniej (jak to mówią) pod latarnią... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:14, moonman napisał:

troche te newsy malo newsowe :P info bylo juz przed weekendem i nie tylko na forum ale takze
na oficjalnej stronie, ver. jezykowa USA (nie wiedziec czemu, czasami sa rozne newsy w roznych
wer.jezykowych)

news tutaj: http://mightandmagic.com/us/


Hehe, a najwcześniej i tak wiedzieli Rosjanie - jak Nival robi grę to zawsze najpierw robi ruskojezyczną stronei zawsze najpierw daje info po rosyjsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym sie dostał i byłoby fajne to zmówie. Jak narazie jestem pełen nadzieji i obaw co do tej gry. Przebije H3 ? Dorówna mu klimatem i grywalnścią? Jeżeli załapie się na bete to kupie w pre-orderze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm załapać się na bete horoesów - marzenie :D Aczkolwiek (nie te z pralki) wszystko jest możliwe. Podajcie jak tylko to możliwe co będzie trzba zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ktos sie doczekac nie moze to po necie krazy juz od calkiem dawna wczesna beta Heroes''a V ( to jak ktos nie wiedzial)... 261 MB a w tym dostajemy jedna misje do przejsca zameczkiem z ARCHanilokami :) nie dziala jesce sporo rzeczy ale ogolnie mozna sie zapozanc z rozgrywka.... jak dla mnie bomba.. po jako takiej 4 czesc moze byc cos wilekiego... ale nie zapeszam, pzyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do zalapania sie na betatesty jak dobrze pamietam to juz nie ma takiej mozliwosci, poniewaz takie zapisy juz byly dosc dawo. sam wiem bo chcialem sie zapisac ale sie troche spoznilem :/ wiec jesli teraz nie wprowadza ponownej mozliwosci a moim zdaniem nie wprowadza to nie ma co marzyc o betatestach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować