Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Snake w kolektywie. Witamy MGS.gram.pl!

30 postów w tym temacie

gram.pl

Zbliżająca się premiera Guns of the Patriots na pewno nie zakończy dyskusji oraz spekulacji na temat historii Solid Snake’a. Można nawet powiedzieć, że będzie to początek szczegółowej analizy zwieńczenia serii Metal Gear Solid. Z tym większą radością witamy w kolektywie witrynę, na której każdy entuzjasta geniuszu Hideo Kojimy znajdzie coś dla siebie!

Przeczytaj cały tekst "Snake w kolektywie. Witamy MGS.gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że i tak najlepszą polską stroną o Metal Gear Solid jest Zanzibar, a tu patrz i widzę, że gram.pl ja przejął... No cóż, pomysł mi się nie podoba ale co tam. Ciekawe tylko ilu forumowiczów wiedziałoby w ogóle co to jest MGS, gdyby nie czwarta część :]

PS. Pisze to po raz n-ty - MGS to najlepsza seria gier w historii, a HK to król! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:42, Moras1990 napisał:

Właśnie miałem pisać, że i tak najlepszą polską stroną o Metal Gear Solid jest Zanzibar,
a tu patrz i widzę, że gram.pl ja przejął... No cóż, pomysł mi się nie podoba ale co
tam. Ciekawe tylko ilu forumowiczów wiedziałoby w ogóle co to jest MGS, gdyby nie czwarta
część :]


Nie "przejął". Zaczęliśmy współpracę - mam nadzieję, że owocną - z Zanzibarem.

A już w przyszłym tygodniu konkursik!

Dnia 14.05.2008 o 16:42, Moras1990 napisał:

PS. Pisze to po raz n-ty - MGS to najlepsza seria gier w historii, a HK to król! :P


Nooo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje! Kolejna strona w kolektywie...

Czemu po zobaczeniu nazwy MGS od razu Ciebie skojarzyłem, Spayki? ;> Ot, jakieś takie przeczucie odnośnie tego, kto w tym palce maczał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:42, Moras1990 napisał:

Właśnie miałem pisać, że i tak najlepszą polską stroną o Metal Gear Solid jest Zanzibar,
a tu patrz i widzę, że gram.pl ja przejął... No cóż, pomysł mi się nie podoba ale co
tam. Ciekawe tylko ilu forumowiczów wiedziałoby w ogóle co to jest MGS, gdyby nie czwarta
część :]

W takim razie bardzo nie doceniasz gramowych forumowiczów. Zanzibar w istocie jest najlepszą polską stroną o serii Hideo Kojimy, a gram.pl wziął ją pod swoje skrzydła. To chyba dobrze? Nawet nie mówię tu o ewentualnych zarzutach o stronniczość i naciąganie ocen, bo tak czy siak MGS4 zapowiada się na grę GENIALNĄ i o jakichkolwiek tutaj przekrętach mowy być nie może - byłoby to bez sensu. :)

Dnia 14.05.2008 o 16:42, Moras1990 napisał:

PS. Pisze to po raz n-ty - MGS to najlepsza seria gier w historii, a HK to król! :P

Amen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:44, Spaykus napisał:


Nie "przejął". Zaczęliśmy współpracę - mam nadzieję, że owocną - z Zanzibarem.


No właśnie, do kolektywu to się dobrowolnie zgłasza i dopiero wtedy możecie kogoś przyjąć albo odrzucić, a nie :P
Przynajmniej teraz chłopaki nie muszą się o Hosting i domenę martwić, bo to mocno ogranicza rozwój każdego serwisu - wiem z doświadczenia i sam od czterech lat korzystam ze sponsorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za to cieple powitanie.

Wspolpraca na pewno bedzie owocna. Juz my sie o to postaramy,

Dnia 14.05.2008 o 16:39, gothicsheep napisał:

Akurat dziś natrafiłem na gs kula i o MGSie było tam od cholery


A o czym innym mam pisac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:45, Wintesun napisał:

A więc to wy jesteście za tą zawiechą Zanzibaru? Nieładnie, a w tamtym czasie swobodnie
go udestępnić nie łaska?


Tak, nasza wina <posypuje głowę popiołem>. Pojawiły się niewielkie problemy podczas przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eerm... A czy nikt mnie nie pobije, jeśli powiem, że nigdy w MGS nie grałem? ;> W każdym razie zaswsze nowy kolektyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że MGS -4 będzie pierwszą grą na mej konsoli PS3 (już niedługo kupuję) na pewno się doinformuje, dziękuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 18:15, Laska-z-Polski napisał:

Eerm... A czy nikt mnie nie pobije, jeśli powiem, że nigdy w MGS nie grałem? ;> W
każdym razie zaswsze nowy kolektyw :)


Jest to blad karygodny ktory jak najszybciej powinienes naprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 18:15, Laska-z-Polski napisał:

Eerm... A czy nikt mnie nie pobije, jeśli powiem, że nigdy w MGS nie grałem? ;>

Przyznam szczerze, że też nie. Znaczy się grałem kiedyś w pierwszą część, ale byłem za młody by ją zdać, i trochę w trójkę u kumpla. Chyba trzeba naprawiać braki :)

Dnia 14.05.2008 o 18:15, Laska-z-Polski napisał:

W każdym razie zaswsze nowy kolektyw :)

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować