Zaloguj się, aby obserwować  
Fumiko

Requiem: Bloodymare - Horror MMO

48 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 13:25, lama123 napisał:

gh3d szedł mi 600kb/s przez cały czas godzinka i miałem gierkę ;)
Z londyńskiego serwera koniecznie bo szwedzki jest do 4rech liter :)


Ja po 3 czy 4 próbach zainstalowałam miTorrent i ściągnęło sie w jakieś 1,5 h razem z plikami od problemów z patchowaniem (na wszelki wypadek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:49, lama123 napisał:

Ano bo pewno ze szwedzkiego ściągałaś ;)
Najlepsze są londyńskie jak mówie ^^


Wiesz co, z różnych mirrorów i z różnych serwisów próbowałam. Ale to było w dzień open bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powiecie na jakich serwerach testujecie grę oraz jakie są wasze nicki. Można by razem pobuszować po krainie i obejrzeć jak wyglądają dungeony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer Valdes:

Mireth (lvl 17, defender) Turba Island
NightRose (lvl 10, rouge) Crescent
Fumiko (lvl 3, plan-to-be Templar) Crescent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:46, W.S.A.D napisał:

Wygląda bardzo ciekawie, aczkolwiek plik zbyt dużo waży jak na moje łącze:/


Ponownie polecam torrenta. Bezboleśnie się w tle pościąga co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak i niektórzy moi znajomi, mamy ogromne problemy z lagami w tej gierce. Co parę sekund pojawia się ok. 5 sekundowy lag - może i to nie takie straszne, gdyby nie to, że resetowałem mojego PeCeta już dwa razy w ciągu godziny z powodu właśnie okropnego zawieszania się programu... Jeśli twórcy nie zrobią czegoś by zoptymalizować rozgrywkę w finalnej wersji (bo nie zapominajmy, że to na razie open beta) obawiam się, że do tej MMORPG''a już nigdy nie wrócę - bo co to za rozrywka, gdy trzeba modlić się aby gra nie zawiesiła się gdy tłuczemy jakiegoś bossa czy wykonujemy questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego czegoś nie mam 0o
Tylko co pare sekund jest taka krótka ścineczka u mojego znajomego to samo 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Bifur, ale tu nie bedzie odpowiedz na ostatniego posta. Pytanko dalsze, ktore zadalem ci w twoim temacie o requiem.
Problem w tym, ze nie wiem jak sie leje w WoW. Chcialem uzyskac konkretna odpowiedz: czy klika sie za kazdym ciosem samodzielnie, czy klika sie raz , jak np. w Lineage II i on sam klepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:21, Kirabax napisał:

/cut/

Na przeciwniku klika się raz, po czym można wydawać komendy naszemu bohaterowi aby użył umiejętności (skilli). Taka walka to najbardziej powszechne i prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dla gier MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieem, nie musisz mi tlumaczyc co to skill :)
A szkoda, bo to najwiekszy czynnik u mnie, przy doborze mmo :D
Pewnie dlatego gram w Metin 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niedawno dowiedziałem się o tym MMO i mocno się zaciekawiłem, bo wydaję się to być sensowną alternatywą na cukierkowym rynku masówek. Zarejestrowałem się na oficjalnej stronie i i ściągnąłem z niej clienta. Niestety podczas extractowania wywala mi błąd CRC failed in data3.cab. Jeśli ktoś wie jak mógłbym z tym sobie poradzić, proszę o pomoc. Przeglądałem różne fora, ale żadnej jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to jest dość typowy problem przy direct download. Coś musiało skoczyć, na moment się download przerwał i to są skutki, jakiś plik uszkodzony.

Moja rada: ściągnij torrentem, masz tam oficjalny link. Dużo stabilniej się ściąga no i unikniesz cudów w postaci uszkodzonych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się ^^ Dzięki wielkie Fumiko! Póki co, tak sobie przeglądałem jakim charem grać. Chyba zdecyduję się na protectora. Jakieś plusy, minusy z waszej gry na temat tej postaci? A może ktoś poleca inną? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować