ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2012 o 17:31, SiDi napisał:

Opłaca się kupować Mass Effect 2 za 5 ojro? Jedynka średnio mi się podobała w każdym
razie.

Ja ogólnie odradzam po cały Mass Effect ssie :> Kup se panie Deus Exa albo Alpha Protocol jeśli liczysz na dobre rpg akcji (czy akcja z elementami rpg, jak zwał tak zwał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się brać Far Cry 2 z dodatkami za te 2,50 ojro? Wiem że gra nie jest wybitna i że sporo rzeczy w niej nie zagrało ale czy mimo to warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:31, kaczek93 napisał:

Czy opłaca się brać Far Cry 2 z dodatkami za te 2,50 ojro? Wiem że gra nie jest wybitna
i że sporo rzeczy w niej nie zagrało ale czy mimo to warto?

Warto. Kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:31, kaczek93 napisał:

Czy opłaca się brać Far Cry 2 z dodatkami za te 2,50 ojro? Wiem że gra nie jest wybitna
i że sporo rzeczy w niej nie zagrało ale czy mimo to warto?


Ja jestem zdania, że ta gra pomimo wielu wad była naprawdę niezła :) przeszedłem ją raz w całości, a później jeszcze trochę grałem po raz drugi :) jedyne czego potrzeba, to wytrwałość, bo wrogowie odradzają się co chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 17:31, SiDi napisał:

Opłaca się kupować Mass Effect 2 za 5 ojro? Jedynka średnio mi się podobała w każdym
razie.


Dwójka różni się znacznie o d jedynki. Jest mniej erpegowa, bardziej strzelankowa :) Wszystko zależy od tego, czego po grze oczekujesz. Bez wątpienia dostaniesz dużo akcji, niezłą historię, ale z drugiej strony dość słaby cały system strzelania i mało elementów erpegowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:31, kaczek93 napisał:

Czy opłaca się brać Far Cry 2 z dodatkami za te 2,50 ojro? Wiem że gra nie jest wybitna
i że sporo rzeczy w niej nie zagrało ale czy mimo to warto?


Bardzo dobry FPS, tylko, że mocno niedoceniony. Ludziom się nie podobało, że strażnicy na posterunkach cały czas się respawnowali i przelewali hektolitry żółci, zupełnie niepotrzebnie. Grafika trzyma bardzo wysoki poziom, nawet dzisiaj. No i na długo starcza, bo to taki prawie sandbox, otwarta mapa, tylko nie ma zbyt dużo questów pobocznych, o ile są w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:31, kaczek93 napisał:

Czy opłaca się brać Far Cry 2 z dodatkami za te 2,50 ojro? Wiem że gra nie jest wybitna
i że sporo rzeczy w niej nie zagrało ale czy mimo to warto?

Jeśli wystarczy ci akcja na poziomie Wolfenstein''a...3D, głupio zrobione AI (łatwo padają ale ciągłe respawny ilekroć się oddalisz i wzrok przeszywający poszycie leśne może wnerwiać), zerowa motywacja do dalszej gry (gra nawet bardziej monotonna od Assassin''s Creed) i generalnie dłużący się gameplay gdzie więcej się najeździsz/nachodzisz niż nastrzelasz, to bierz w ciemno. Oczywiście każdy odbiera grę inaczej: jedyne co mogę zagwarantować to tonę materiału do tapety na pulpit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 19:31, kaczek93 napisał:

Czy opłaca się brać Far Cry 2 z dodatkami za te 2,50 ojro? Wiem że gra nie jest wybitna
i że sporo rzeczy w niej nie zagrało ale czy mimo to warto?

Ja aktualnie gram i nie bardzo rozumiem, czemu się tak ludziom nie podobała. Fakt, że trzeba się trochę najeździć, a odradzający się przeciwnicy mogą zirytować, ale grafika jest piękna, jest masa ciekawej broni, spora interakcja z otoczeniem (ze spalaniem całej sawanny włącznie), zróżnicowane tereny, dobre AI wrogów. Ma swoje grzeszki, ale za 10 złotych warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 17:31, SiDi napisał:

Opłaca się kupować Mass Effect 2 za 5 ojro? Jedynka średnio mi się podobała w każdym
razie.

Kup, w dwójce Mass Effect przestaje udawać, że jest RPGiem i można w spokoju sobie całkiem przyjemnie postrzelać. Bardzo przyjemna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś losowy człowiek z chrześcijańskim nickiem dodał mnie do znajomych (jestem w grupie katolickiej na Steamie). Gadał coś, że humble bundle kupił, a potem, że od czasu do czasu zakłada nowe konto, bo Valve go monitoruje. Tworzy jakiegoś nowego klienta Steam czy coś. Nie chcę mieć nic wspólnego z ludźmi, co robią rzeczy nielegalne i niezgodne z umową, więc zablokowałem go. On miał adres stronki w nicku, zablokowałem go i potem usunąłem. Mówił, że zgłasza się do różnych grup, zaprasza ludzi do znajomych, a potem jakoś przemieszcza ich miejsca czy coś. Czy nic nie grozi mojemu kontu? W jego adres w nicku nie wchodziłem. Miał tylko dziwną (2) na szary kolor w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 00:32, LubieWafle napisał:

Jakiś losowy człowiek z chrześcijańskim nickiem dodał mnie do znajomych (jestem w grupie
katolickiej na Steamie). Gadał coś, że humble bundle kupił, a potem, że od czasu do czasu
zakłada nowe konto, bo Valve go monitoruje. Tworzy jakiegoś nowego klienta Steam czy
coś. Nie chcę mieć nic wspólnego z ludźmi, co robią rzeczy nielegalne i niezgodne z umową,
więc zablokowałem go. On miał adres stronki w nicku, zablokowałem go i potem usunąłem.
Mówił, że zgłasza się do różnych grup, zaprasza ludzi do znajomych, a potem jakoś przemieszcza
ich miejsca czy coś. Czy nic nie grozi mojemu kontu? W jego adres w nicku nie wchodziłem.
Miał tylko dziwną (2) na szary kolor w nim.


Na 90% nic nie może zrobić z tym kontem. Jak dalej nie jesteś pewien to zmień hasło. Jak masz logi z rozmów z nim to podeślij do supportu valve niech się nim zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 01:17, Nufiko napisał:

Na 90% nic nie może zrobić z tym kontem. Jak dalej nie jesteś pewien to zmień hasło.
Jak masz logi z rozmów z nim to podeślij do supportu valve niech się nim zajmą.

Hasła na razie nie zmienię, bo mam dużo dowodów, że to moje konto. Logów nie mam, ale zgłoszę go. Jak sprawdzić osoby, które się blokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 00:32, LubieWafle napisał:

Jakiś losowy człowiek z chrześcijańskim nickiem dodał mnie do znajomych (jestem w grupie
katolickiej na Steamie). Gadał coś, że humble bundle kupił, a potem, że od czasu do czasu
zakłada nowe konto, bo Valve go monitoruje. Tworzy jakiegoś nowego klienta Steam czy
coś. Nie chcę mieć nic wspólnego z ludźmi, co robią rzeczy nielegalne i niezgodne z umową,
więc zablokowałem go. On miał adres stronki w nicku, zablokowałem go i potem usunąłem.
Mówił, że zgłasza się do różnych grup, zaprasza ludzi do znajomych, a potem jakoś przemieszcza
ich miejsca czy coś. Czy nic nie grozi mojemu kontu? W jego adres w nicku nie wchodziłem.
Miał tylko dziwną (2) na szary kolor w nim.


Hehe, jaja sobie z ciebie robił i tyle :D
choćby był hakerem to nic ci nie może zrobić, chyba że wchodziłeś na jakąś strone którą ci wysłał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak bardzo lubisz wafle. W przypadku "tylko trochę" to skontaktowałbym się z supportem. Natomiast jeśli "bardzo je lubię" to sytuacja jest bardziej przyjazna - nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 20:45, Hartus napisał:

Ja posiadam Skyrima wersję UK i spolszczenie wgrałem bez problemów. ;)

A czy da sie spolszczyć Fallout:NV zakupionego w UK?

@SiDi
GTA:Complete zakupiłem rok temu na jesiennej wyprzy za 4,99e

@Pampereczek
Cieszę się, że sprawiłem radość. Miłego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 11:41, deusER4 napisał:

GTA:Complete zakupiłem rok temu na jesiennej wyprzy za 4,99e


Może 5 funtów, albo na pewno nie za 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 11:44, Jedimax napisał:

Może 5 funtów, albo na pewno nie za 5 euro.

Oke, masz racje, wtedy byłem w UK

A tak dla ścisłości, to są ceny (prosto z potwierdzeń płatności na maila) tego co zakupiłem na steam w zeszłorocznym promo:
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 3,75 GBP
Aliens versus Predator Classic 2000 0,74 GBP
Fallout: New Vegas GOTY 12,28 GBP
Deus Ex Human Revolution: The Missing Link DLC 4,49 GBP
Grand Theft Auto Complete Pack 4,99 GBP
Trine 3,49 GBP
Capsized 1,50 GBP
Limbo 1,74 GBP
Terraria 1,50 GBP
Left 4 Dead 3,24 GBP
Osmos 1,75 GBP
Just Cause 2 3,49 GBP
Just Cause 2 All DLC 2,57 GBP
DEHR Tactical + Explosion Bundle DLC 1,66 GBP
TRAUMA 1,10 GBP
Rock of Ages 3,49 GBP
Bunch of Heroes Halloween DLC 0,89 GBP
Bunch Of Heroes 2,24 GBP
Aaaaaaa! Awesome 1,74 GBP
Hamiltons Great Adventure 1,99 GBP
Hamilton''s Great Adventure - Retro Fever DLC 0,24 GBP
Street Fighter IV 3,50 GBP
Silent Hill: Homecoming (UK) 4,49 GBP
Zombie Driver 1,74 GBP
Zombie Driver: Summer of Slaughter 0,24 GBP
Audiosurf 1,49 GBP
Frozen Synapse - Two Pack 2,24 GBP
Renegade Ops 3,39 GBP
Renegade Ops Coldstrike Campaign 2,99 GBP
Renegade Ops Reinforcement Pack 1,79 GBP
Lara Croft GOL 2,49 GBP
Lara Croft GOL All DLC 1,96 GBP
Wasteland Angel 2,24 GBP
The Binding Of Isaac 0,99 GBP
Two Tribes Pack 3,22 GBP


Mam nadzieję, że da to jakiś pogląd na sprawę różnic cen w wyprzedażach 2011 vs 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się