ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2013 o 22:59, Crew_900 napisał:

Za to bana możesz wyłapać. Lepiej w google w przeglądarce internetowej wpisz Steampowered
UK i ci wejdzie na ceny w Funtach, weź dodatek do koszyka, tam ci wyskoczy, że nie możesz
i powinno przeskoczyć na ceny w euro.

A Toki Tori można legalnie u nas kupić przez Steam, tj. nie ryzykując banem wedle sposobu, jaki zaprezentował kolega Jarden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GM w wersji z GOGa grałem na 32-bitowej Viście, działa. Max rozdziałka, z tego, co pamiętam, to chyba 1024x768.
Steamowy Toki Tori działa mi na Viście.
W sumie obie gry polecam :). GM to niezła pożywka dla fanów choćby serii Dungeon Keeper (choć nic nie budujemy, a każdy z naszych podwładnych jest jedyny w swoim rodzaju), pełna humoru i nawiązań do horrorów i filmów z pogranicza horrorów. Toki tori to gra logiczno-zręcznościowa w starym, dobrym stylu - coś, jak skrzyżowanie Lemmingów z platformówką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Toki Tori. :) Jakoś tak mi brakuje podobnych gier. Co do mojego poprzedniego pytania: nie zbanują mi konta, skoro ta gra jest po angielsku ?? Kolega Jarden się pytał jakoś też o ściąganie dodatków np. do cenegowego wydania gry i za to grozi ban. Czy mi nic nie grozi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 22:59, Crew_900 napisał:

Za to bana możesz wyłapać. Lepiej w google w przeglądarce internetowej wpisz Steampowered
UK i ci wejdzie na ceny w Funtach, weź dodatek do koszyka, tam ci wyskoczy, że nie możesz
i powinno przeskoczyć na ceny w euro.


Moge zapytac jak sie dowiedziales o tym sposobie?:)
Szczerze mowiac nie sadzilem ze Steama da sie tak "oszukac", o ile w ogole mozna to oszustwem nazwac.
Dzieki za porade, zakupilem DLC bez problemu placac paypalem!

Dnia 04.01.2013 o 22:59, Crew_900 napisał:

SiDi

Tyle to ja wiem, ale dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować kupować w innych cenach, ale się nie da po prostu - jeśli będziesz chciał skorzystać z karty. Przy płatności jak będziesz podawać swoje dane to automat powie Ci, że dane z karty nie pochodzą z kraju, w którym grę kupujesz. Sam w Finlandii muszę kupować poprzez stronę internetową steama przy okazji zmieniając trochę adres URL, który otrzymałem od support steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 09:55, SiDi napisał:

Możesz próbować kupować w innych cenach, ale się nie da po prostu - jeśli będziesz chciał
skorzystać z karty.


Zdzwililem sie bardzo ze sposob jaki podal Crew_900 zadzialal bez problemu.
Nie spodziewalem sie ze Steam da sie tak latwo zrobic w balona.
Dobirze wiedziec ze to dziala (chociaz pewnie nie zawsze) i nie trzeba sie w vpn/proxy bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toki Tori jest u nas niedostępne? Mam kilka gier dostępnych wyłącznie na terenie UK (czy jakoś tak), ale to że TokiTori również ma block na Polskę, grałem i nawet nie wiedziałem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 12:33, deusER4 napisał:

Toki Tori jest u nas niedostępne?

Jak nie jak tak? Ktoś tu dezinformację przeprowadza. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 12:33, deusER4 napisał:

Toki Tori jest u nas niedostępne? Mam kilka gier dostępnych wyłącznie na terenie UK (czy
jakoś tak), ale to że TokiTori również ma block na Polskę, grałem i nawet nie wiedziałem
; )

http://store.steampowered.com/app/38700/?cc=pl - jedynka
http://store.steampowered.com/app/201420/?cc=pl - dwójka

Wszystko jest na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 23:55, LubieWafle napisał:

Kupiłem Toki Tori. :) Jakoś tak mi brakuje podobnych gier.


Wśród gier indie jest masa gierek tego typu - choćby taki Adventures of Shuggy :D.

Dnia 04.01.2013 o 23:55, LubieWafle napisał:

Co do mojego poprzedniego
pytania: nie zbanują mi konta, skoro ta gra jest po angielsku ?? Kolega Jarden się pytał
jakoś też o ściąganie dodatków np. do cenegowego wydania gry i za to grozi ban. Czy mi
nic nie grozi??


Ban (jeśli chodzi o nabywanie gier, bo w innych okolicznościach też można go zarobić) grozi za "ruskie keye", czyli za aktywowanie na swoim koncie CD-Keyów pochodzących z innego regionu (o ile dana gra ma coś takiego, bo część kluczy jest ogólnoświatowa i może być aktywowana z dowolnego miejsca na Ziemi) i za próby obchodzenia blokad regionalnych (np. łączenie się ze Steam przez amerykańskie proxy, by móc płacić w dolarach). Jeśli łączysz się ze Steam bez żadnych kombinacji i kupujesz grę bezpośrednio w sklepie Steam, to nie ma szans, żebyś za nią dostał bana :).
Z tego, co wiem, to jeśli jakaś gra Cenegi nie jest dostępna dla nas w sklepie Steam, to dodatki też są niedostępne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry właśnie dostępne w sklepie Steama jako powtórka wyprzedaży będą się utrzymywały do poniedziałku, czy może też zmienią się na inne powtórki?
Nie ukrywam, że niczego dla mnie nie ma, a liczyłem na Fable 3, Mark of the Ninja i Sniper Elite v2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:20, paraGaladh napisał:

Prawdopodobny błąd - Sleeping Dogs i wszystkie DLC na Steamie -91%!

Niestety błąd, po dodaniu do koszyka gra kosztuje 17€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:20, paraGaladh napisał:

Prawdopodobny błąd - Sleeping Dogs i wszystkie DLC na Steamie -91%!

No niestety to błąd bo przy przejściu do koszyka już kosztują 16,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:20, paraGaladh napisał:

Prawdopodobny błąd - Sleeping Dogs i wszystkie DLC na Steamie -91%!

No, nie wiem: czasem jeszcze mi wyskakuje te 91% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:20, paraGaladh napisał:

Prawdopodobny błąd - Sleeping Dogs i wszystkie DLC na Steamie -91%!

Zabrakło mi dosłownie paru sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz cholera, taka okazja przegapiona, a kusiło mnie by sprawdzić co nowego po 19:00 ale odpuściłem sobie.
Mogliście nakupić parę kopii i sprzedać choćby o 1/3 drożej. ;) Ja bym kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 13:17, FreemanPL napisał:

> Ciekawi mnie ile gier na razie zakupiliście podczas obecnej wyprzedaży na Steamie
i ile
> Was mniej więcej kosztowały? A może jednak większość kasy wydaliście na gry od Muve,

> GMG, Origina itd? :D Chciałbym się dowiedzieć mniej więcej jak Steamowi opłaca się
tegoroczna,
> dość słaba moim zdaniem, wyprzedaż. W tamtym roku kupiłem gry (ok 7) na Stemie za
ok
> 40 Euro, w tym roku ani jednej. A Wy? :D

Mi wyszło że nabyłem ponad 180 gier (w tym DLC) O_o. Całą liste podam po całej akcji...:o


I Am Alive, The Sims 3, DMC Complete Pack, Worms Revolution,The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition, Sniper Elite, Sniper Elite V2, Sniper Elite V2 - Kill Hitler + 2 Rifles, Darksiders II, Darksiders II - Abyssal Forge, Darksiders II - Angel of Death, Darksiders II - Argul''s Tomb, Darksiders II - Deadly Despair, Darksiders II - Death Rides, Darksiders II - Fletcher''s Crow Hammer, Darksiders II - Mace Maximus, Darksiders II - Mortis Pack, Darksiders II - Rusanov''s Axe, Darksiders II - Shadow of Death, Darksiders II - The Demon Lord Belial, Darksiders II - Van Der Schmash Hammer, Darksiders™, Mass Effect, Mass Effect 2 Digital Deluxe Edition, Driver: San Francisco - Deluxe Edition, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City, Worms, Worms Blast, Worms Crazy Golf, Worms Pinball, Worms Reloaded, Worms Reloaded: Forts Pack, Worms Reloaded: Puzzle Pack, Worms Reloaded: Retro Pack, Worms Reloaded: The "Pre-order Forts and Hats" DLC Pack, Worms Reloaded: Time Attack Pack, Worms™ Ultimate Mayhem, nail''d, Operation Flashpoint: Dragon Rising, 688(I) Hunter/Killer, 9th Company: Roots Of Terror , Ankh 2: Heart of Osiris , Ankh 3: Battle of the Gods, Armada 2526, Bad Rats: the Rats'' Revenge, BC Kings, Birth Of America , Chocolatier®: Decadence by Design™, Cooking Dash®, Culpa Innata, Dangerous Waters, Dark Fall: Lost Souls, Darkstar One, Deep Black: Reloaded, Diaper Dash®, Dimensity, Diner Dash:® Hometown Hero™, DinerTown Detective Agency™, DinerTown Tycoon, Disciples II: Gallean''s Return, Disciples II: Rise of the Elves , Dream Chronicles®: The Chosen Child™, Ducati World Championship, Emerald City Confidential™, Exodus from the Earth , Fireburst, Fitness Dash™, FlatOut, FlatOut 2™, Flatout 3: Chaos & Destruction, FlatOut: Ultimate Carnage, Fleet Command, Gemini Lost™, Ghost Master®, Hazen: The Dark Whispers, Hotel Dash™ Suite Success™, Iron Warriors: T - 72 Tank Command , Ironclads: American Civil War, Ironclads: Anglo Russian War 1866, Ironclads: Chincha Islands War 1866, Ironclads: High Seas, Ironclads: Schleswig War 1864, Jack Keane, Jagged Alliance 2 Gold: Unfinished Business, Jagged Alliance 2: Gold Pack, Mahjong Roadshow™, Making History: The Calm & the Storm, Nightshift Legacy: The Jaguar''s Eye™, Parking Dash™, Patrician III, Perimeter 2: New Earth, Port Royale 2, Puzzle Kingdoms, Razor2: Hidden Skies, Sacred Gold, Space Empires IV Deluxe, Space Empires V, Sub Command, The Great Art Race, The Nightshift Code™, TriJinx: A Kristine Kross Mystery™, Valerie Porter and the Scarlet Scandal™, Vegas: Make It Big™, Wandering Willows™, Wedding Dash® 2: Rings Around the World, World Basketball Manager 2010, Zenerchi®, Zombie Pirates, Dwarfs!?, Killing Floor, Killing Floor "London''s Finest" Character Pack, Killing Floor - Ash Harding Character Pack , Killing Floor - Harold Lott Character Pack, Killing Floor - Steampunk Character Pack 2, Killing Floor - Urban Nightmare Character Pack, Killing Floor Outbreak Character Pack, Killing Floor: Nightfall Character Pack, Killing Floor: PostMortem Character Pack, Killing Floor: Steampunk Character Pack, Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - GOTY, Red Orchestra: Ostfront 41-45, The Ball, Alpha Prime, Avencast: Rise of the Mage, Chains, Chrome, Chrome - SpecForce, Crash Time 2, Future Wars, Greed: Black Border, Grotesque Tactics 2 – Dungeons and Donuts, Grotesque Tactics: Evil Heroes , Larva Mortus, Nikopol: Secrets of the Immortals, Obulis, Pacific Storm, Pacific Storm Allies, Post Apocalyptic Mayhem, Post Apocalyptic Mayhem: DLC - Chaos Pack, Post Mortem, RIP - Trilogy™, Robin Hood: The Legend of Sherwood, Scratches - Director''s Cut, Space Trader: Merchant Marine, Stellar Impact, Stellar Impact - Artillery Ship DLC, Stellar Impact - Carrier Ship DLC, Stellar Impact - Support Ship DLC, Still Life, Still Life 2, Syberia, Syberia II, Tank Universal, Trapped Dead, Wasteland Angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się