ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Tak, w końcu poza napisami, wersję z dubbingiem wyświetlano w kinach. Nie słyszałem o dorobieniu lektora, więc pewnie są napisy i dubbing na płycie. Inna sprawa, że to wydanie książęczkowe, więc nie każdemu się tacy Avengersi spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dubbingiem czy bez, Avengersi strasznie słabi są. :>
Dziś na steamie w promocji Thirty Flights of Loving, kupilem za klucza, zobaczymy czy te 10 - 20 minut rozgrywki jest coś warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Czy jest może jakaś zależność od tego, który tytuł mogę zainstalować na innej partycji? Zakupiłem sobie ostatnio Saints Row III i po prostu nie mogę go zainstalować nigdzie indziej niż na dysku gdzie jest Windows (i pierworodnie zainstalowany Steam). Przeleciałem wszystkie swoje tytuły w bibliotece i przy każdym mam opcje zmiany instalacji, tylko nie przy SR3, Steam nie lubi tej gry, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 13:53, Kadaj napisał:

Niektórych tytułów po prostu nie obejmuje nowy system. Tu masz ich listę:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3025212


To się zawiodłem teraz na Gabie. SR2 wchodzi w nowy system, a trzecie część już nie? Bezsensu. Mam nadzieje, że kiedyś to naprawią, bo inaczej gra będzie musiała jeszcze długo poczekać zanim uda mi się zrobić przestrzeń na twardzielu.

W każdym razie, dzięki za listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 14:07, Osiol napisał:

> Niektórych tytułów po prostu nie obejmuje nowy system. Tu masz ich listę:
> http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3025212

To się zawiodłem teraz na Gabie. SR2 wchodzi w nowy system, a trzecie część już nie?
Bezsensu. Mam nadzieje, że kiedyś to naprawią, bo inaczej gra będzie musiała jeszcze
długo poczekać zanim uda mi się zrobić przestrzeń na twardzielu.

W każdym razie, dzięki za listę.

Jeśli myslisz że Gabe sam się tym zajmuje, to brawa dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2013 o 15:59, FreemanPL napisał:

> W każdym razie, dzięki za listę.
Jeśli myslisz że Gabe sam się tym zajmuje, to brawa dla ciebie.


W dzisiejszych czasach firmy są często utożsamiane z szefami (patrz Apple), a nawet więcej- często by chciały, by tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:24, Boguslav4 napisał:


> > W każdym razie, dzięki za listę.
> Jeśli myslisz że Gabe sam się tym zajmuje, to brawa dla ciebie.

W dzisiejszych czasach firmy są często utożsamiane z szefami (patrz Apple), a nawet więcej-
często by chciały, by tak było :)

Wystarczy logicznie pomyśleć...Apple czy tam STEAM to nie tylko Jobs czy Gabe, to masa ludzi którzy są specjalnie do tego zatrudnieni by aktualizować, usprawniać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 16.01.2013 o 20:19, FreemanPL napisał:

> W dzisiejszych czasach firmy są często utożsamiane z szefami (patrz Apple), a nawet
więcej-
> często by chciały, by tak było :)
Wystarczy logicznie pomyśleć...Apple czy tam STEAM to nie tylko Jobs czy Gabe, to masa
ludzi którzy są specjalnie do tego zatrudnieni by aktualizować, usprawniać itp


Co sprawia, że jest to jeszcze bardziej ironiczne- ile osób wie, jak nazywa się twórca interfejsu Steam (albo dyrektor odpowiedzialny za dział, który to zrobił)? Niestety pojedyńcze nazwiska bardziej trafiają do ludzi, czy jest to dobre czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 00:09, LubieWafle napisał:

Czy jest możliwy ban za dodanie losowej osoby z jakiejś grupy, w której się nie jest,
do znajomych??


Serio? Naprawdę? Jaki ban, za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś problemy z zakupem gier przez steam? jak zawsze nie było żadnych przeszkód, dziś paypal nakazuje powiązać mi karte debetowa lub kredytową z moim kontem, inaczej nie mogę zrobić przelewu na steam :| konto paypal jest powiązane jest z moim kontem w banku i zawsze to działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 17:32, Paweuu napisał:

czy ma ktoś problemy z zakupem gier przez steam? jak zawsze nie było żadnych przeszkód,
dziś paypal nakazuje powiązać mi karte debetowa lub kredytową z moim kontem, inaczej
nie mogę zrobić przelewu na steam :| konto paypal jest powiązane jest z moim kontem w
banku i zawsze to działało

Miałem identyczny problem i jak napisał Harrolfo winą był brak środków na PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 00:09, LubieWafle napisał:

Czy jest możliwy ban za dodanie losowej osoby z jakiejś grupy, w której się nie jest,
do znajomych??


20130119000725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 01:00, SiDi napisał:

> Czy jest możliwy ban za dodanie losowej osoby z jakiejś grupy, w której się nie
jest,
> do znajomych??

Serio? Naprawdę? Jaki ban, za co?

Wczoraj około 60 ludzi dodawało mnie do znajomych mimo że nie jestem w żadnej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 01:49, LubieWafle napisał:

> > Czy jest możliwy ban za dodanie losowej osoby z jakiejś grupy, w której się
nie
> jest,
> > do znajomych??
>
> Serio? Naprawdę? Jaki ban, za co?
Wczoraj około 60 ludzi dodawało mnie do znajomych mimo że nie jestem w żadnej grupie.


Oj to dostaniesz bana ;/ przeceiż dodawanie ludzi do znajomych na steam jest nielegalne...no bo przecież dodali tą funkcję całkiem przypadkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się