ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Rany, czemu wy ludzie sprowadzacie się do jednego jak coś z steamem nie tak : Usunąłem i zainstalowałem ponownie"

Tak się nie robi . Wcześniej działało teraz nie chce to widać, że musi być jakaś konserwacja . Co wy nie wytrzymacie kilku minut lub parę godzin bez niego ?
Nic dziwnego że potem coś może się pieprzyć . Jak usuwacie steama , to w rejestrze zostają stare wpisy które się nie usuwają a wy za pewnie nie wiecie o tym .

Mi cały czas działa , a jak nie działa to czekam aż zadziała , nigdy nie miałem problemów z nim a już mam go dobre parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:00, In_The_End napisał:

...
Super:|
Mam rozumieć, że jutro będzie wszytko działać, czy tak?


Nie wiem jak u Ciebie ale mi od godziny 19:00 już działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim: takie zwiechy Steamu się zdarzają, żaden dramat.
Ale pojawia się gdy próbujesz ciągle uruchomić Steam podczas gdy już leci taki proces. Trzeba go wyłączyć w "Menedżerze zadań Windows".
Sprawdź też swoje połączenie z siecią, jeśli za bardzo muli to uruchamiane Steam''a może potrwać, a jak jest niestabilne to może się nie udać.

PS Czy ogólnie Winda nie sprawia problemów? Problemy ze Steamem pojawiają się zwykle po jakimś crashu systemu lub nieprawidłowym zamknięciu Windy.
PSS Jeśli Steam się nie połączy z serwerem zawsze możesz przejść w tryb offline -nie będziesz mógł grać w sieci, ale lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, kupiłem sobie wczoraj Left 4 Dead 2 i ściąga się strasznie wolno. Maks. 60 kb/s. Nic nie daje zmiana regionu pobierania... Domyślam się, że cały czas zasysa z Polskich serwerów. Jest jakiś sposób na "oszukanie" Steama - wmówienie mu, że jestem z cywilizowanego kraju i mogę ściągać z cywilizowaną prędkością :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz dobre łącze ustawione. Ja ostatnio ściągałem Counter Strike Source i kilka innych gier które zawiera i pobierało z prędkością 250kb/s.

A co do mojego problemu ostatnie 3 dni miałem problem ze steamem na wieczór jak wyłączyłem steama to niby coś aktualizowało ale było 0% ciągle. Możliwe że to była wina konserwacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 14:37, KrisK91 napisał:

(...)

Poskakałem trochę po serverach na całym świecie i wszędzie było 60 kb/s (czy to Polska, czy Wlk. Brytwanna czy Japonia...) - może za wyjątkiem stanów amerykańskich. W nich maks. wynosił 120 kb/s, a w samym jednym Nowym Jorku - 165 kb/s (nadal mało...!). Czyli nie jest to raczej wina mojego łącza... Problem polega na tym, że ten kłopot z prędkością pobierania występuje u mnie od dłuższego czasu. Jak apdejtowałem CS:S kilka tygodni temu zasysało mi z +- 60 kb/s. No nic, zapytam się może na forum Steama, może nie tylko ja mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 14:37, KrisK91 napisał:

Ehhh, kupiłem sobie wczoraj Left 4 Dead 2 i ściąga się strasznie wolno. Maks. 60 kb/s.
Nic nie daje zmiana regionu pobierania... Domyślam się, że cały czas zasysa z Polskich
serwerów. Jest jakiś sposób na "oszukanie" Steama - wmówienie mu, że jestem z cywilizowanego
kraju i mogę ściągać z cywilizowaną prędkością :)?


Zakładka Steam > Ustawienia > Elementy pobrane > Region Pobierania > do wyboru do koloru

U mnie też ściąga z prędkością +/- 60kb z wyskokami do 94kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz steam, po czym usuń plik clientregistry.blob z folderu steam. To wyzeruje wybór serwera downloadu dla Ciebie. Niektóre z nich to są straszne mendy i trzeba się czasem odciąć od ich cycka w celu znalezienia większego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:31, Outlander-pro napisał:

Dziwne, zniknęli mi wszyscy znajomi z listy, zostały tylko grupy no i zakładka Community
się nie wczytuje ... WTF?
:F


Mam ten sam problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, u mnie to samo... To jakiś program "Wyjdź sprzed kompa i znajdź znajomych w Real Life (pre-purchase now!)!" czy ki diabeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:44, Crew_900 napisał:

Jakaś awaria steam, wszystkim usunęło znajomych


U mnie to steam się w ogóle nie chce zalogować.
No przeżyć się da bez steama a czy da radę pograć w Killing Floor lub CS Source bez niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:50, Crew_900 napisał:

Jak chcesz grać jak steam się u ciebie nie chce logować ? ^^


Ktoś kiedyś pisał, że da radę uruchomić gierki bez logowania się do steam.
Zalogowało się ale też nie mam znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

był apdejt wyczyśćiło wszystkich znajomych i historie rejestru steam comunity... zaraz sprawdze achivmenty xD


Edit: acziki całe i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się