ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

A ty wielki znawca
Mam o wiele dłużej steama i wiem o nim .
Jak neta przymula czy coś to zawsze wywali że są zapchane serwery czy coś innego .
Kiedy ty teraz cały czas masz problemy ja się śmieję z twoich problemów i się loguję bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisało tak......... -.-" tak ciężko pojąć? "nie doczytałem" czyli to znaczy że gdzieś było napisane. Odpaliłem okno Znajomi i pisało że serwery są w konserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam ma jakieś problemy , gdyż strona steampowered nie działa oraz strona sklepowa nie chce się załadować, oraz cały czas wywala mnie z serwerów z błędem weryfikacje Ticket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowanie poprzez steama jest bezpieczne ?
Mam konto w banku zachodnim WBK , mam kartę kredytową i konto w necie .
Napiszcie mi jak tam poprzez steama kupować , mogą i być przykłady lub rysunki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 21:19, Crew_900 napisał:

To wiem , ale dalej nie wiem co , raz nawet chciałem podać kod pin xD


Ja nie wiem gdzie tu widzisz problem ?
Po prostu wypelniasz wszystkie pola ;]

Ale wiem ze tez sa ludzie na allegro ktorym wysylasz iles tam kasy na konto a oni kupuja ci gre przez STEAM''a jako prezent, to jest chyba bezpieczniejszy sposob ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 08:52, Crew_900 napisał:

Steam ma jakieś problemy , gdyż strona steampowered nie działa oraz strona sklepowa nie
chce się załadować, oraz cały czas wywala mnie z serwerów z błędem weryfikacje Ticket

A jednak "wielki znawca" miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam spieprzona cały czas i nic nie naprawiają

Nie działa dodawanie serwerów do ulubionych podczas gry , wklepujesz IP serwera dodajesz i co ? Nie dodaje ci
po prostu on się nie pojawia , i od tego pieprzy się odświeżanie serwerów w ulubionych , tak to odświeżało od razu a po tym jak doda mi niewidzialny serwer muszę czekać co mnie wkurza .
Dodam więcej serwerów niż chyba 10 , odświeżanie się pieprzy , większość serwerów nie pokazuje mi się bo rzekomo niby nie działają , a działają .
Kiedy serwer nie odpowiada nie wyświetla mi się informacja "Server not responding" po prostu serwer znika i jest niewidzialny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał problem z uruchomieniem gry ze steama (left 4 dead) i chciał ją zreinstalować. Gdy wszedł do steama okazało się, że zniknęła z "moje gry" (nie ma jej nawet w "niezainstalowanych"). Myślicie, że to jest wina steama, czy czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 00:21, MichSur napisał:

Znajomy miał problem z uruchomieniem gry ze steama (left 4 dead) i chciał ją zreinstalować.
Gdy wszedł do steama okazało się, że zniknęła z "moje gry" (nie ma jej nawet w "niezainstalowanych").
Myślicie, że to jest wina steama, czy czegoś innego?

Wina ułomnego znajomego. Gry same nie znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że gry mogą zniknąć , taki błąd steama . Wystarczy wtedy uruchomić ponownie lub usunąć pliki ClientRegistry.blob, Steam.dll z folderu steam i potem uruchomić go ponownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 09:34, Crew_900 napisał:

Oczywiście że gry mogą zniknąć , taki błąd steama . Wystarczy wtedy uruchomić ponownie
lub usunąć pliki ClientRegistry.blob, Steam.dll z folderu steam i potem uruchomić go
ponownie .

A same ahchievementy też zaliczają?

Ja mam steama bardzo długo, używam dużo, mam 59 gier na nim, kupuję przez steama itd. i nie miałem z nim żadnych problemów. A tutaj? Same gry znikają, karty ci nie przyjmuje, serwerów nie odświeża, logować się nie chce, gry się nie chcą pobierać itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko problemy mam z serwerami które dodaję do ulubionych
Sam zobacz sobie w trakcie gry , dodaj serwer do ulubionych podczas grania , ale poprzez wpisanie IP , skopiuj ip jakiegoś serwera i dodaj w ulubionych , nie pokaże ci się serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam ten sam przypadek co Ty. Co prawda nie mam tylu gier na Steamie, ale sporo z niego korzystam i nie miałem problemów z transferem, wieszania się itp,

@Crew_900
Sprawdziłem, u mnie pokazuje. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się