Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 3

19 postów w tym temacie

Po BF: Bad Company które jest tylko na konsole ta wiadomość uszczęśliwi wszystkich posiadaczy PC.

1. datą wydania będzie końcówka roku 2008
2. całość napędzana będzie silnikiem graficznym Frostbite DX
3. Akcja gry rozgrywać się będzie w czasach nam obecnych
4. W pierwszej wersji gry będzie osiem map, każda pomieści 80 graczy
5. Frakcjami będą : MEC ( Middle Eastern Coalition) oraz NATO
6. Styl gry będzie identyczny względem „dwójki”
7. Mapami będą głównie miasta na Bliskim Wschodzie
8. 5 w pełni grywalnych klas: Engineer, Medic, Support, Sniper oraz Assault
9. 48 różnych pojazdów
10. 34 różne bronie
11. beta być może pojawi się w 2008 roku
12. Pierwszy teaser pojawi się w styczniu 2008 roku.

informacje ze strony gry.wp.pl

Battlefield 3 opierać się będzie na tym samym silniku graficznym, co Battlefield: Bad Company - Frostbite DX. Więc może będziemy mogli liczyć na efekty zniszczenia terenu :D Gra pewnie będzie dość mocno przypominać BF2 bo jest skupiona na czasach teraźniejszych z tym tylko że teraz będziemy mieli o jedną frakcje mniej :( Ale tryb rozgrywki na 80 osób będzie zapewne miażdżący, szkoda tylko że wszystko znów będzie polegać na przejmowaniu flag. Uważam że można by wprowadzić coś z BF2142 w stylu walka o tytana. Docelowym systemem operacyjnym jest Windows Vista, natomiast data premiery - nieznana. BF3 ma też mieć mnie klas niż BF2, nie zagramy już grenadierem i komandosem. Ich funkcje zajmą inne klasy podejrzewam że będzie to snajper (C4) i support (rakiety). Zostało nam jeszcze tylko czekać z niecierpliwością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, oczekuję tej gry, napewno będzie to wielki hit tak jak poprzednie części.
Zakładam jednak, że w twoim poście wszystkie daty powinny być 2009, a nie 2008 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohohho trza odkładać na sprzęt, minimum 5000 złotych, lub dobrze zoptymalizowany silnik graficzny, poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ,że na vistę i dobrze ,że na dobre kompy. Czyli coś dla mnie. ^^ Teoretycznie kupię. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby wyrobili się w tym roku.

Wątpię żeby było tylko na Vistę, to przecież by im przyniosło tylko straty, a nie zyski.

Wątpię żeby miało większe wymagania od CoD4, bo mało ludzi w to zagra, a zwłaszcza przy 80 graczach byłaby masakra.

Szkoda że mniej klas, ale tak to już jest w wojsku, coraz więcej funkcji ma przydzielona ta sama klasa. :)

Oby gra nie straciła na klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 13:05, Laid back napisał:

Czekam z niecierpliwością, więc mocno się zdziwiłem czytając, że nowa cześć już w tym
roku :)


Ja czekam z wielką niecierpliwością :D Jestem fanem Battlefielda.. choć 2142 nie za bardzo przypadł mi do gustu. Te wiadomości znalazłem w necie, co do daty wydania to nie wierzę w nie za bardzo. Myślę że będziemy musieli przynajmniej oczekiwać z 1,5 roku :(

---->Bratek196
5000 tys. zł ? To chyba już przesada. Ja za 3000 mam 4 rdzenie i 8800GT.. oby wystarczyło bo długo nie będe teraz inwestował w kompa :)

---->albinskia
Vista.. zdecydowanie nie dla mnie.. no cóż ale jeszcze jest dużo czasu, może ją poprawią albo wyjdzie zupełnie coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:33, Grizzly. napisał:

Po BF: Bad Company które jest tylko na konsole ta wiadomość uszczęśliwi wszystkich posiadaczy
PC.

1. datą wydania będzie końcówka roku 2008
2. całość napędzana będzie silnikiem graficznym Frostbite DX
3. Akcja gry rozgrywać się będzie w czasach nam obecnych
4. W pierwszej wersji gry będzie osiem map, każda pomieści 80 graczy
5. Frakcjami będą : MEC ( Middle Eastern Coalition) oraz NATO
6. Styl gry będzie identyczny względem „dwójki”
7. Mapami będą głównie miasta na Bliskim Wschodzie
8. 5 w pełni grywalnych klas: Engineer, Medic, Support, Sniper oraz Assault
9. 48 różnych pojazdów
10. 34 różne bronie
11. beta być może pojawi się w 2008 roku

może?

Dnia 18.05.2008 o 21:33, Grizzly. napisał:

12. Pierwszy teaser pojawi się w styczniu 2008 roku.

mamy już prawie czerwiec

Dnia 18.05.2008 o 21:33, Grizzly. napisał:


informacje ze strony gry.wp.pl

Battlefield 3 opierać się będzie na tym samym silniku graficznym, co Battlefield: Bad
Company - Frostbite DX. Więc może będziemy mogli liczyć na efekty zniszczenia terenu
:D Gra pewnie będzie dość mocno przypominać BF2 bo jest skupiona na czasach teraźniejszych
z tym tylko że teraz będziemy mieli o jedną frakcje mniej :( Ale tryb rozgrywki na 80
osób będzie zapewne miażdżący, szkoda tylko że wszystko znów będzie polegać na przejmowaniu
flag. Uważam że można by wprowadzić coś z BF2142 w stylu walka o tytana. Docelowym systemem
operacyjnym jest Windows Vista

tego to nie zaryzykują na dzień dzisiejszy po klapie Halo 2 i Shadowrun
>, natomiast data premiery - nieznana. BF3 ma też mieć mnie

Dnia 18.05.2008 o 21:33, Grizzly. napisał:

klas niż BF2, nie zagramy już grenadierem i komandosem. Ich funkcje zajmą inne klasy
podejrzewam że będzie to snajper (C4) i support (rakiety). Zostało nam jeszcze tylko
czekać z niecierpliwością. :D


news z czwartek, 11 października 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2008 o 13:39, Emillo2 napisał:

tego to nie zaryzykują na dzień dzisiejszy po klapie Halo 2 i Shadowrun


Mam taką nadzieję bo jak mi się Vista nie widzi :)

Dnia 30.05.2008 o 13:39, Emillo2 napisał:

news z czwartek, 11 października 2007


no cóż.. i jak narazie jedyny. Dla tego pisałem wcześniej że spodziewam się dopiero za ok. 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu informacje co do powstawania Battlefielda 3 jednak potwierdziły się. Z informacji zamieszczonych na G4TV ( http://g4tv.com/thefeed/blog/post/696413/Electronic-Arts-Confirms-Battlefield-3-In-Development.html ) wiemy tylko tyle, że gra powstaje, wygląda dobrze i na pewno nie zobaczymy jej w tym roku fiskalnym.

Niedługo po tym, DICE również potwierdziło informacje co do tego, iż gra powstaje. Na oficjalnym Twitterze dotyczącym serii Battlefield - BattlefieldHQ możemy znaleźć o tym krótką notatkę:

"We can confirm that Battlefield 3 is currently in development but at this stage we have no further comments to add."

Zamiary wydania BFa 3 potwierdzają również wcześniejsze zapowiedzi deweloperów o tym, jakoby seria Battlefield miałaby się doczekać 5 nowych kontynuacji. Mowa tu o: BFH, BF1943, BF:BC2, BF3 oraz BF Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:14, PsyhoSpider napisał:

Mam pytanko, czy Battlefield 1943 jest traktowana jako Battlefield 3, czy będzie to osobna
pozycja?

1943 jest niejako kontynuacją 1942, czyli Battlefield 3 będzie kontynuacją Battlefield 2=współczesne czasy i tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:36, Kirabaxior napisał:

1943 jest niejako kontynuacją 1942, czyli Battlefield 3 będzie kontynuacją Battlefield
2=współczesne czasy i tak dalej ;)


Niby tak, ale Battlefield 2 był jakby kontynuacją właśnie 1942. Tym bardziej że jakoś nowych wiadomości odnośnie trzeciej części nie ma a pierwsze mówiły o premierze w 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:03, PsyhoSpider napisał:

Niby tak, ale Battlefield 2 był jakby kontynuacją właśnie 1942. Tym bardziej że jakoś
nowych wiadomości odnośnie trzeciej części nie ma a pierwsze mówiły o premierze w 2008r.

No bo wiesz, dokańczają zapowiedziane gry - BF:Heroes, BF1943, Battlefield Online i Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:22, Kirabaxior napisał:

No bo wiesz, dokańczają zapowiedziane gry - BF:Heroes, BF1943, Battlefield Online i Bad
Company 2.


Battlefield Online jest okrojoną wersją 2 więc tam nie ma co za bardzo robić. Najgorsze jest to, że o trzeciej części od dłuższego czasu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 13:56, PsyhoSpider napisał:

> No bo wiesz, dokańczają zapowiedziane gry - BF:Heroes, BF1943, Battlefield Online
i Bad
> Company 2.

Battlefield Online jest okrojoną wersją 2 więc tam nie ma co za bardzo robić. Najgorsze
jest to, że o trzeciej części od dłuższego czasu cisza.

Na razie cieszmy się tymi BFami, które Dice aktualnie robi/zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować