Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Witam Panie Grzegorzu ;)
Czy jest szansa, że w najbliższym czasie Rome Total War: Antologia spadnie do tańszych serii? Bo coś długo tam się zakotwiczyła! ;) Od dłuższego czasu napaliłem się na tę grę, ale tak poluję aż stanieje, a Wy mnie trzymacie coś długo w napięciu! I znowu kupię grę a za tydzień ona spadnie do tańszej serii... lubicie tak robić, nie? ;D
Pozdrowiono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z zupełnie innej beczki choć ściśle powiązane z działalnością cdprojekt. Jak kształtuje się sprzedaż wiedźmina w Polsce i na świecie, czy możecie dać informację ile kopii sprzedano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 10:12, damian376 napisał:

1.Dlaczego stronka XK nie aktualizowana???
2.Czy kiedykolwiek będzie w tańszych seriach Pro Evolution Soccer??


Już się uzupełnia, dzięki za czujność :)

Pro Evolution Soccer na chwile obecną nie ma takich planów.
Co będzie w przyszłości dalszej tego nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:44, Zimek1990 napisał:

Witam Panie Grzegorzu ;)
Czy jest szansa, że w najbliższym czasie Rome Total War: Antologia spadnie do tańszych
serii? Bo coś długo tam się zakotwiczyła! ;) Od dłuższego czasu napaliłem się na tę grę,
ale tak poluję aż stanieje, a Wy mnie trzymacie coś długo w napięciu! I znowu kupię grę
a za tydzień ona spadnie do tańszej serii... lubicie tak robić, nie? ;D
Pozdrowiono!


Witam,witam.
Prawdopodobnie (zaznaczam prawdopodobnie) wejdzie do TOPSELLER ale w tej chwili nie ma konkretnych planów, dat (raczej nie w tym roku). W Platynie jest za 59,90 więc nie jest tak źle :)
Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 12:38, czaja24 napisał:

Mam pytanie z zupełnie innej beczki choć ściśle powiązane z działalnością cdprojekt.
Jak kształtuje się sprzedaż wiedźmina w Polsce i na świecie, czy możecie dać informację
ile kopii sprzedano?


Witam,
Co do polski do od daty premiery sprzedano ponad 150 tyś egzemplarzy. Jeśli chodzi o świat to nie mam takich danych, postaram się dowiedzieć i odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:09, PanicZIUT napisał:

> Witam Panie Grzegorzu ;)
> Czy jest szansa, że w najbliższym czasie Rome Total War: Antologia spadnie do tańszych

> serii? Bo coś długo tam się zakotwiczyła! ;) Od dłuższego czasu napaliłem się na
tę grę,
> ale tak poluję aż stanieje, a Wy mnie trzymacie coś długo w napięciu! I znowu kupię
grę
> a za tydzień ona spadnie do tańszej serii... lubicie tak robić, nie? ;D
> Pozdrowiono!

Witam,witam.
Prawdopodobnie (zaznaczam prawdopodobnie) wejdzie do TOPSELLER ale w tej chwili nie ma
konkretnych planów, dat (raczej nie w tym roku). W Platynie jest za 59,90 więc nie jest
tak źle :)
Szacun.


Raczej nie w tym roku? :O
Nie no liczyłem na trochę szybsze spadki. No ale cóż, nikomu się nie dogodzi.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 14:11, PanicZIUT napisał:

> Mam pytanie z zupełnie innej beczki choć ściśle powiązane z działalnością cdprojekt.

> Jak kształtuje się sprzedaż wiedźmina w Polsce i na świecie, czy możecie dać informację

> ile kopii sprzedano?

Witam,
Co do polski do od daty premiery sprzedano ponad 150 tyś egzemplarzy. Jeśli chodzi o
świat to nie mam takich danych, postaram się dowiedzieć i odpowiedzieć.

jak na nasz rynek to naprawdę świetny wynik!!! wręcz znakomity z tego co się orientuje to chyba najlepiej się sprzedająca gra w historii naszego rynku
?
Jeszcze lepiej że jest to rodzima produkcja, czekam na dane ze świata z niecierpliwością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ponawiam moje pytanie dotyczące ponownego wydania BG, PT, F1+2. Czy możemy się tych tytułów wogóle spodziewać, czy też nie ma żadnych szans na ich wydanie w Polsce?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:18, junior17 napisał:

Witam!
Ponawiam moje pytanie dotyczące ponownego wydania BG, PT, F1+2. Czy możemy się tych tytułów
wogóle spodziewać, czy też nie ma żadnych szans na ich wydanie w Polsce?
Pozdrawiam.


Hym, ja bym sie skusił o stwierdzenie, że te gry zostaną wydane w nowej serii, $upercena, czy jakoś tak, ale ręki ni głowy uciąć za to nie dam ;D Pan Grzegorz mógłby potwierdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:18, junior17 napisał:

Witam!
Ponawiam moje pytanie dotyczące ponownego wydania BG, PT, F1+2. Czy możemy się tych tytułów
wogóle spodziewać, czy też nie ma żadnych szans na ich wydanie w Polsce?
Pozdrawiam.


Ponawiam odpowiedz ;)
To są tytuły bardzo ważne również dla nas, na pewno tak łatwo ich nie odpuścimy ale na tym etapie mogę tylko powiedzieć - cierpliwości, prace nad ich wznowieniem w którejś z serii trwają. Jest niestety jednak za wcześnie żeby podawać konkretne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:27, Zimek1990 napisał:

Hym, ja bym sie skusił o stwierdzenie, że te gry zostaną wydane w nowej serii, $upercena,
czy jakoś tak, ale ręki ni głowy uciąć za to nie dam ;D Pan Grzegorz mógłby potwierdzić!


Nie, te tytuły raczej nie zostaną wydane w $upercenie.
Obstawiał bym raczej XK... ale to miedzy nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 13:20, PanicZIUT napisał:

na tym etapie mogę tylko powiedzieć - cierpliwości, prace nad ich wznowieniem w którejś
z serii trwają. Jest niestety jednak za wcześnie żeby podawać konkretne informacje.

A czy można spodziewać się jakichś nowych informacji jeszcze w tym roku, czy dopiero w następnym?
Pytam z czystej ciekawości i głównie od strony Tormenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:55, Zelgadis napisał:

A czy można spodziewać się jakichś nowych informacji jeszcze w tym roku, czy dopiero
w następnym?
Pytam z czystej ciekawości i głównie od strony Tormenta.


Jak tylko będziemy cokolwiek pewnego wiedzieć, niezwłocznie podamy do wiadomości :o)
Rozmowy w sprawie przedłużenia licencji trwają nieustannie, ale nie chciał bym mówić że już w tym roku na 100% uda się je zamknąć i wydać grę przed świętami - zbyt wiele osób by się mogło rozczarować.
Nie odpuszczany, walczymy, jak będzie coś wiadomo dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 09:38, PanicZIUT napisał:

> A czy można spodziewać się jakichś nowych informacji jeszcze w tym roku, czy dopiero

> w następnym?
> Pytam z czystej ciekawości i głównie od strony Tormenta.

Jak tylko będziemy cokolwiek pewnego wiedzieć, niezwłocznie podamy do wiadomości :o)
Rozmowy w sprawie przedłużenia licencji trwają nieustannie, ale nie chciał bym mówić
że już w tym roku na 100% uda się je zamknąć i wydać grę przed świętami - zbyt wiele
osób by się mogło rozczarować.

W jednym z sklepów z miesiąc temu spotkałem się (nie pisałem tego wcześniej, bo myślałem, że to kłamstwo, a tu widzę że [chyba] chcieliście przed świętami wydać), że Saga BG będzie wznowiona 2 grudnia 2008. Czy to Wasza firma dała taką wiadomość do sklepów, czy też sami sobie tak napisali?

Dnia 12.09.2008 o 09:38, PanicZIUT napisał:

Nie odpuszczany, walczymy, jak będzie coś wiadomo dam znać.

Dobrze jest wiedzieć, że się staracie. Nie odpuszczajcie:))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&pid=206

Dnia 22.07.2008 o 14:17, PanicZIUT napisał:

> To też dziwadło, powiem szczerze, dlaczego ktoś będzie za mnie decydował jakie oprogramowanie mam zainstalowane.
> Problem już poruszałem wielokrotnie. Jak dla mnie liczy się, aby gra uruchomiła się zawsze,
> nawet za 100 lat na emulatorze, jak ma jakieś zabezpieczenia to nie kupuję. Śmiem twierdzić,
> że tak działając (zabezpieczając) tylko ograniczacie sobie zyski, bo piraci i tak wiadomo
> grę dostaną do grania bez CD/DVD, a osoby wolące wydania oryginalne, ale ceniące sobie
> dużą elastyczność uruchamiania, po prostu ominą produkt - przynajmniej ja staram się tak robić.

Nikt nie zamierza decydować, wystarczy wyłączyć emulację wirtualnych napędów na czas
grania.

Ostatnio podłączyłem do nowego kompa 3 dyski SATA, jeden coś nie zaskoczył, ale KotOR 1 twierdził, że mam program emulacyjny, jak widać, także z innych powodów takie zabezpieczenie daje się we znaki.

Dnia 22.07.2008 o 14:17, PanicZIUT napisał:

Sądzę że trudno będzie przekonać producentów do np. umieszczenia otwartego kodu gry przed
premierą na ftp z "prośbą" o nie kopiowanie...

Dnia 22.07.2008 o 14:17, PanicZIUT napisał:

> To tak w ramach przemyśleń, może w końcu się opamięta również branża gier, tak jak ostatnio
> robi to muzyczna i już raczej nie wydawane są zabezpieczone audio CD. Zabezpieczenie
> to dodatkowy koszt a przed piratem wcale nie chroni. Wg. mnie zabezpieczenia są jedynie
> dopuszczalne, a wręcz konieczne jedynie dla trybu multiplayer, gdyż, to jest oczywiste,
> zabezpiecza to twórcę jak i nabywcę, chociaż też nie zawsze.

Bardzo ciekawe przemyślenia, przekażę producentom...
Szczególnie o nie zabezpieczaniu gier.


A jednak pomysł podłapaliście i ... się dało :) www.gog.com
1)I bez zabezpieczeń,
2)I bez płyt w napędach,
3)I jeszcze kompatybilność zapewnić.

Właśnie patrzę na skrzynce mam kod do bety serwisu... :D

Chyba już wiem gdzie teraz gierki do mojego celu muzealnego będę nabywał.

Skoro już o GoG mowa, to dlaczego dla gier, które wydaliście po polsku nie jest udostępniany np. patch polonizujący, jest to ostatnia rzecz przez, którą mam małe opory przed masowym zamawianiem na GOGu...
Może planujecie coś takiego w przyszłości dodać? W końcu miały być oprócz gier także bonusy/levele/instrukcje/ drzewka dorzucane, więc i może dodatkowe wersje językowe w patchach?

Życzę, aby pomysł się przyjął i zyski zachęcił więcej wydawców do dołożenia do serwis swojego dorobku.

Na koniec... kiedy Mega Total War Eras się doczekam.... ;D (nie koniecznie na GOGu, bo chcę te książeczki i innne bonusy co były na Zachodzie w Eras!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Beyond Divinity w serii $upercena! będzie zawierać polski patch 1.49 dodający m.in. kompatybilność z systemem Vista? Już półtora roku czekamy na niego, gdyż CDP nie wiedzieć czemu zakończył lokalizację patchy do tej gry na wersji 1.47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:36, Furozenu napisał:

Czy Beyond Divinity w serii $upercena! będzie zawierać polski patch 1.49 dodający m.in.
kompatybilność z systemem Vista? Już półtora roku czekamy na niego, gdyż CDP nie wiedzieć
czemu zakończył lokalizację patchy do tej gry na wersji 1.47.

A są już informacje, co znajdzie się w nowej serii?! Coś przespałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:38, Zimek1990 napisał:

> Czy Beyond Divinity w serii $upercena! będzie zawierać polski patch 1.49 dodający
m.in.
> kompatybilność z systemem Vista? Już półtora roku czekamy na niego, gdyż CDP nie
wiedzieć
> czemu zakończył lokalizację patchy do tej gry na wersji 1.47.
A są już informacje, co znajdzie się w nowej serii?! Coś przespałem?


Pierwsze 7 tytułów już ujawniono:
http://www.gry.gildia.pl/news/2008/09/znamy_juz_pierwsze_tytuly_supercen y
(trzeba usunąć spację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo lecicie sobie w kulki albo macie nas gdzieś, mowa tu o Heroes of Might and Magic Complete Edition. Czy kiedyś to wyjdzie, bo jak nie to powiedzcie, nabędę zwykłe wydanie :/ Słyszę już od lutego 2007, że będzie, potem miało być na wiosne, potem w wakacje, a teraz ? Na święta może? Potem pewnie na wielkanoc i tak w kółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować