Zaloguj się, aby obserwować  
zakrzysiunio33

To ja, Mateusz Borek piszę do was z Austrii i Szwajcarii

29 postów w tym temacie

Halo tu Mateusz Borek.
Witam wszystkich forumowiczów, w wolnych chwilach często przeglądam sobie to forum i widzę, że mam tu wielu fanów, a więc postanowiłem napisać do was kilka słów.

Mieszkamy w trójkę z Bożydarem Iwanowem i Romkiem Kołtoniem, niestety polsat przyznała nam namiot dwuosobowy...

W wolnych chwilach, aby czas między kolejnymi meczami się nie dłużył, popijamy sobie piwko. Nie będę pisał jakie bo widząc flagi gdy opuszczaliśmy kraj stwierdzam, że reklamy im nie potrzeba. Sprytni jesteśmy, bo tu wcale nie jest tak tanio, ale zaopatrzyliśmy się jeszcze w Warszawie w trzy skrzynki.

A by tak zakończyć sportowo to druga bramka turnieju narazie najładniejsza.


P.S. A negatywnymi opiniami się nie przejmujcie moi fani, ja wiem że to ten Kołtoń je wypisuje, tylko z różnych kont.

Pozdrawiam

Wasz Mati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kiedy zobaczymy tu Dodę? Ale i tak zaraz dostane ostrzeżenie za odpowiedź na ten bezsensowny temat i sie potne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nieładnie panie Borek... na tym forum nie piszemy o sobie, najwyżej można parę słów o sobie napisac na gramsajcie, a więc czekam na gramsajta i jego regularne updaty... a tak apropos, to ta druga bramka to taka nijaka, średnia. I niech się Pan nie marwi, ja temu Kołtoniowi nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:37, Wintesun napisał:

Oj, nieładnie panie Borek... na tym forum nie piszemy o sobie, najwyżej można parę słów
o sobie napisac na gramsajcie, a więc czekam na gramsajta i jego regularne updaty...
a tak apropos, to ta druga bramka to taka nijaka, średnia. I niech się Pan nie marwi,
ja temu Kołtoniowi nie wierze...


Nie mam zamiaru pisać w tym temacie o sobie. Liczę na ciekawe wymiany opini z innymi fanami piłki nożnej podczas turnieju EURO. Kto wie może i jeszcze ktoś z naszej ekipy telewizyjnej się tu pojawi...

A "Gramsajta" jak ogarnę to na pewno zamieszczę tam ciekawe materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:51, lama123 napisał:

Kto to jest mateusz borek :P


Polski komentator sportowy. Pracuje w Eurosporcie i w Polsacie Sport. Do 2000 roku w Canal +. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:53, Arkads napisał:

> Kto to jest mateusz borek :P

Polski komentator sportowy. Pracuje w Eurosporcie i w Polsacie Sport. Do 2000 roku w
Canal +. :)

Aaa thx :P
Prowokacja fajna najlepsze części:
,,Mieszkamy w trójkę z Bożydarem Iwanowem i Romkiem Kołtoniem, niestety polsat przyznała nam namiot dwuosobowy"
Taa w trójkę już to widzę ^^
Pod namiotem ROTFL!
Od kiedy polsat to forma żeńska ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj! Widać, że prowokacja... I to bardzo. Szczególnie po tytule:P Skąd niby pan Mateusz miałby wiedzieć o forum gram.pl? A tak poza tym... Panowie są z telewizji więc wątpię, że śpią pod namiotem... A cała reszta - zgadzam się z lamą123:)
PS: To w końcu z Austrii czy Szwajcarii?
PPS: Aaaa... To wy internet macie w namiocie... Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 22:57, W.S.A.D napisał:

PPS: Aaaa... To wy internet macie w namiocie... Fajnie:)

Chyba zdajesz sobie sprawę, że to żaden problem? Zdaje mi się że wyczuwam sarkazm ;p.

Co do Euro, cieszę się ze zwycięstwa Czechów, ale z Portugalczyków już trochę mniej ;).
Jutro będzie się działo...Polska-Niemcy :D
Chciałbym żebyśmy wygrali...albo przynajmniej zremisowali, to też byłby sukces.

Czy osoba która założyła temat jest tym za kogo się podaje, nie wiem. Jeżeli tak, to pozdrawiam, jeżeli nie, to nie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie wierzyć w internet w namiocie?
Od czegoś te laptopy i technika są...

Obecnie siedzimy w studiu co można zobaczyć na ekranie TV. Jednak już nie mogę się doczekać świeżego powietrza, bo Boniek nie posłuchał jak mówiłem by gumę wziął po obiadowym zapitku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:13, Mateusz Borek napisał:

Nie chcecie wierzyć w internet w namiocie?
Od czegoś te laptopy i technika są...

Obecnie siedzimy w studiu co można zobaczyć na ekranie TV.

...jakim ***** TV?

Dnia 07.06.2008 o 23:13, Mateusz Borek napisał:

Jednak już nie mogę się doczekać
świeżego powietrza, bo Boniek nie posłuchał jak mówiłem by gumę wziął po obiadowym zapitku...


zrób zdjęcie czy coś to uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:13, Mateusz Borek napisał:

Obecnie siedzimy w studiu co można zobaczyć na ekranie TV.

Taa... Chcesz nam wmówić, że siedzisz teraz w samym sercu Euro 2008, na dodatek w studiu telewizyjnym i nie masz niczego lepszego do roboty niż pisanie na tym forum?! Daj sobie spokój, bo to jest żałosne... -.-
A tak w ogóle to wiesz, że podszywanie się pod innych ludzi grozi więzieniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Rysio z Klanu... Nie mam co robić, więc piszę na sobie na gram. Przykre to, a nie śmieszne heh. Nie wiem czy sprawia ci to jakąkolwiek przyjemność, po prostu zastanawiam się czemu służy ta twoja marna prowokacja. Chcesz się wyszaleć? Poczytaj sobie lepiej jakąś dobrą książkę, albo zrób coś pożytecznego...

Polska!!! Biało - Czerwoni! Pokonamy jutro Niemców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne?
Dziękuję serdecznie za tak ciepłe powitanie.
Jeśli sobie życzysz to jutro przed pierwszym meczem puszczę oczko :-)

Jednak jakiś tam szacunek mi jako użytkownikowi tego forum się chyba należy. W końcu mam nadzieję spotkać tu kulturalnych ludzi. Bo Hajto obok którego dziś siedziałem do takich niestety nie należy. Ale tak to już jest jak się człowiek w życiu zajmował szmuglowaniem fajek...


[Czemu zaraz prowokacja? Czy ja chcę od was coś złego? Czy chcę komuś na złość robić?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:33, Mateusz Borek napisał:

Żałosne?
Dziękuję serdecznie za tak ciepłe powitanie.

A jakiego powitania oczekiwałeś?
Wiesz ile się tutaj zdaża dziennie prowokacji .... ?
Jaką mamy gwarancję, kim jesteś ?
A pozatym Gdybyś był tym za kogo się uważasz, z pewnością nie był byś taki wylewny, i nie opowiadałbyś nam o browarach i o 2-wu osobowym namiocie.....
Także idź pan stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:33, Mateusz Borek napisał:

Żałosne?
Dziękuję serdecznie za tak ciepłe powitanie.
Jeśli sobie życzysz to jutro przed pierwszym meczem puszczę oczko :-)

Jednak jakiś tam szacunek mi jako użytkownikowi tego forum się chyba należy. W końcu
mam nadzieję spotkać tu kulturalnych ludzi. Bo Hajto obok którego dziś siedziałem do
takich niestety nie należy. Ale tak to już jest jak się człowiek w życiu zajmował szmuglowaniem
fajek...


[Czemu zaraz prowokacja? Czy ja chcę od was coś złego? Czy chcę komuś na złość robić?]


:D przygotuj się lepiej pan na jutrzejszy mecz naszych orłów :P I krzycz pan porządnie i długo goooool, jak strzelą. Tak jak Szpaku ;) Więcej emocji w komentarzu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 23:35, Tokix napisał:

> Żałosne?
> Dziękuję serdecznie za tak ciepłe powitanie.
A jakiego powitania oczekiwałeś?
Wiesz ile się tutaj zdaża dziennie prowokacji .... ?
Jaką mamy gwarancję, kim jesteś ?
A pozatym Gdybyś był tym za kogo się uważasz, z pewnością nie był byś taki wylewny, i
nie opowiadałbyś nam o browarach i o 2-wu osobowym namiocie.....
Także idź pan stąd.


Idę sobie. Za 3 tygodnie.

A co do browara to pijemy z resztą nie tylko w wolnych chwilach, ale także w czasie meczu, a to wszystko dlatego że chcemy żeby relacje były jak najwyższej jakości i powiem szczerze że właśnie tak jest. Buteleczka przed spotkaniem i już żadne nazwiska nie są straszne a i jakie historie przychodzą do głowy. Zibi opowiadał dziś jak wchodził w tą słynną uliczkę w Barcelonie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować