Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 15:14, pan m. napisał:

Niestety,wszystko wskazuje na to,że w UC nie zobaczymy widoku z wnętrza pojazdu.Pamiętam
jak w Porsche dawałem GT2 w kabinie...było pięknie:)

Jest już 2 trailer z GC:
http://pl.youtube.com/watch?v=Z2AKMvIpqgE

No co z "nimi" ?! Kiedyś robili kokpity ,obecnie wszystka konkurencja też robi (przepiękne) kokpity ,a "oni" nadal tylko widok z maski lub "z lotu ptaka" ? ;) Jeśli to się potwierdzi to ZNOWU stracą we mnie klienta ! ,jak było z Pro Street do ,którego się "przymierzałem" ,ale jak okazało się ,że brak tych kokpitów to "podziękowałem" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pewnie tylko napewno gra powróci na ulicę do nielegalnych wyścigów, będzie zmienna atmosfera w powietrzu, 150 nowych wozów, jak wiadomo grafika będzie napewno o wiele lepsza. Zresztą co ja wam opowiadam po oglądajcie trailery i filmiki o tej grze jak i poczytajcie różne recenzje, to wam bardzo wiele uświadomią jaki będzie najnowszy Need for Speed. Wiadomo też, że będzie lepiej (albo inaczej mówiąc) inaczej się jeździło tzn. że firma zastosowała inną technike, a pozatym od normalnych konkurencji jakich znacie z NFS-ów, Electronic Arts poinformowała, że będą nowe TRZY (3) konkurencje. Więc moim zdaniem ciekawie będzie sie zapowiadał nowy NFS. A czy pobije GRIDA tego niewiem i niemoge narazie ztwierdzić z powodu dwóch powodów. W Grida nie grałem i narazie niezamierzam, a druga to, że jeszcze NFSUndercover nie wyszedł.Jak wyjdzie to każdy wyrobi sobie o nim zdanie.Wiem, że gra wyjdzie na: PC, Wii, PS3, PS2, X360. Pożjemy zobaczymy ja osoiście myślę, że Need for Speed Undercover będzie jedną z kilku najlepszych gier samochodowych jakie powstały na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:48, kacper78 napisał:

Nie pewnie tylko napewno gra powróci na ulicę do nielegalnych wyścigów, będzie zmienna
atmosfera w powietrzu, 150 nowych wozów, jak wiadomo grafika będzie napewno o wiele lepsza.
Zresztą co ja wam opowiadam po oglądajcie trailery i filmiki o tej grze jak i poczytajcie
różne recenzje, to wam bardzo wiele uświadomią jaki będzie najnowszy Need for Speed.
Wiadomo też, że będzie lepiej (albo inaczej mówiąc) inaczej się jeździło tzn. że firma
zastosowała inną technike, a pozatym od normalnych konkurencji jakich znacie z NFS-ów,
Electronic Arts poinformowała, że będą nowe TRZY (3) konkurencje. Więc moim zdaniem ciekawie
będzie sie zapowiadał nowy NFS. A czy pobije GRIDA tego niewiem i niemoge narazie ztwierdzić
z powodu dwóch powodów. W Grida nie grałem i narazie niezamierzam, a druga to, że jeszcze
NFSUndercover nie wyszedł.Jak wyjdzie to każdy wyrobi sobie o nim zdanie.Wiem, że gra
wyjdzie na: PC, Wii, PS3, PS2, X360. Pożjemy zobaczymy ja osoiście myślę, że Need for
Speed Undercover będzie jedną z kilku najlepszych gier samochodowych jakie powstały
na świecie.


Wszystko ok z wyjątkiem jednego. Nie poczytamy recenzji, bo tych jeszcze nie ma, bo gra nie wyszła jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak myślicie czy dobre posunięcie zrobi EA Games? W końcu wracają do poprzedni części(nie dosłownie).Gra znów stanie się podobna do NFS:Most Wanted czyli częsci według mnie najlepszej jak do tej pory,ponieważ NFS:Pro Street jak dla mnie był kompletnym nie wypałem. Według mnie EA Games idzie w dobrym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:58, Infes napisał:

Swoją drogą jak myślicie czy dobre posunięcie zrobi EA Games? W końcu wracają do poprzedni
części(nie dosłownie).Gra znów stanie się podobna do NFS:Most Wanted czyli częsci według
mnie najlepszej jak do tej pory,ponieważ NFS:Pro Street jak dla mnie był kompletnym nie
wypałem. Według mnie EA Games idzie w dobrym kierunku...

W NFS pro Street brakowało tej dynamiki,akcji,ucieczek przed policją,ogólnie to mi się to nie podobało.Need for speed Undercover znowu idzie śladami Most Wanted,co mnie bardzo cieszy,znowu będzie przed kim uciekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w MW miałem taki schemat po pokonaniu boss''a;
1. Popraw auto
2. Wygraj wymagane wyścigi
3. Zrób wielki pościg w którym zaliczysz wszystkie zadania
4. Pokonaj boss''a

przez co czasem policja mnie drażniła z powodu pościgu, poza tym gdy chciałem uciec to mi z 10 siedziało na ogonie i nie sposób ich było zgóbić, gdy jednak chciałem by pościg trwał dłużej a policja straciła mnie z zasięgu wzroku prawie nigdy nie byli wstanie mnie znaleźć (nawet na autostradzie) mimo moich najszczerszych chęci...
Ogólnie to cieszę się z powrotu do MW i mam nadzieje że wykorzystają pościgi albo w ogóle ich nie wsadzą bo w Carbonie doprowadzały mnie do szału:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferrari w Undercover?

Po wysypie informacji na temat Need for Speed Undercover podczas targów Games Convention, nastała w tym temacie mała stagnacja. Prawda - pojawiają się nagrania z prezentacji Undercover na w/w imprezie, ale ze względu na ich jakość, nie można wyciągnąć z nich jakiś ciekawych informacji. Co innego artworki.

Redaktorzy francuskiego portalu nfsource.net wzięli pod lupę kilka artworków. Na jednym z nich dostrzegli coś niezwykle interesującego. Oto na jednym z nich w tle widać bilboard. Po zbliżeniu można zobaczyć, że przedstawia on... Ferrari 360 Spyder! Czyżby miało to oznaczać powrót niewątpliwie najbardziej rozpoznawanego na świecie producenta super samochodów do serii NFS?

Jak niektórzy wiedzą, na targach GC miał być pokazany projekt "Ferrari Racing". Mogłoby to oznaczać, że Elektronicy dogadali się z ludźmi z Maranello i oprócz licencji na nowy produkt, uzyskali także zgodę na wsadzenie wozów z czarnym rumakiem w logo również do najnowszego Need for Speeda.

Przypomnijmy, że samochody Ferrari toważyszyły serii NFS od samego początku (pamiętne Ferrari Testarossa w TNFS) aż do Hot Pursuit 2. Potem mogliśmy za sprawą niejakiego Arushana i jego modu pojeździć kilkoma Ferrari, stworzonymi przez fanów do Most Wanted.

Artwork niżej.

Coś mi się ten artwork nie podoba-te pomarańczowe nie wiem co to wygląda jak wyjęte z painta zobaczcie:/

20080826095446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:30, razormw napisał:

No te pomarańczowe pachołki (?) wyglądają jakoś nieproporcjonalnie brzydko do reszty
xD
Jakby Ferrari było znowu w NFSie to fajnie ;]

o tak :)Można by sie w reszcie na ostro zabawic :) i przydał by sie jeszcze jakiś wypaśny tuning. np ze wszystkich NFS jakie były do tej pory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej się podobał tuning w Carbonie(za Autosculpt) i w Undergroundzie 2(za bajery,np.neony,hydraulika,lusterka itp.);)
kacper78
jak już klikniesz odpowiedź to wykasuj treść poprzedniego posta(tekst przy ">") i przy tym pierwszym">" napisz ciach albo coś takiego.O to chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 13:50, pan m. napisał:

Mi najbardziej się podobał tuning w Carbonie(za Autosculpt) i w Undergroundzie 2(za bajery,np.neony,hydraulika,lusterka
itp.);)
kacper78
jak już klikniesz odpowiedź to wykasuj treść poprzedniego posta(tekst przy ">") i
przy tym pierwszym">" napisz ciach albo coś takiego.O to chodzi?:)


Najlepiej jagby to wszystko dali w Undercover,wszystkie bajery,jakieś nowe możliwości . No naprawdę gra by pobiła NFS:MW bo o NFS:Pro Street to nawet nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego tu się spodziewać?
Skoro panowie z EA stwierdzili, że NFS:PS był słaby dla tego, że nie miał fabuły.

A tak w ogóle, to pościgi policyjne jakoś przestały być czymś co ma podnieść frajdę w moim odczuciu.
Gdyby wstawili realistyczny model zniszczeń to wtedy pościgi byłyby bardziej emocjonujące. Przestało by się wpadać w blokadę jadąc pełnym gazem, bo skończyłoby się to rozwaleniem wozu. Ale też pościgi nie mogłyby być zbyt częste, bo staną się najnormalniej denerwujące.

I jeszcze jedno. Panowie z EA zapomnieli, że fabuła jest mocno związana z klimatem, którego NFS jest pozbawiony przez co graczowi nie robi różnicy czy ona jest czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:46, Zaix... napisał:

A ja powiem tylko tyle, że grałem w wersję alfa na GC i jestem zawiedziony nowym NFS''em.
Nie wróżę mu dobrej przyszłości.



pod jakim wzgledem sie zawiodles? bo arcaedowka to zapewne nadal jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc odniosłem mocne wrażenie, że robią grę już naprawdę na siłę. Zresztą to akurat podejrzewałem już przed targami, bowiem rok temu na GC grałem już w PS''a w bardzo zaawansowaną wersję a szczegóły na temat gry znaliśmy od czerwca, a tutaj do samych targów nie było wiadomo praktycznie nic, oprócz samych ogólników. Co gorsza teraz nie jest dużo lepiej... Moim zdaniem, już naprawdę nie mieli pomysłu. PS nie był dobry, więc co teraz - no i odpowiedź pewnie przyszła sama, zróbmy Most Wanted 2 pod inną nazwą. Skoro nie możemy wymyślić nic innego, sprzedajmy to samo co zawsze. Do tego gra w bardzo jest małym stopniu ukończona, a więc jej dokończenie w ciekawy sposób albo będzie hiper trudne, albo wymagać będzie ctrl + c, ctrl +v...

Utwierdziłem się w tych przekonaniach na spotkaniu z twórcami gier, gdzie pan producent odpalił gierkę i zaczął o niej opowiadać. Oczywiście najpierw skupię się na tym co widziałem. No więc po pierwsze HUD: skopiowany z Most Wanted razem z gamebreakerem, wskaźnikiem zainteresowaniem nami policji itp. Dalej, ulice: mapa mimo, że inna, zrobiona w tym samym stylu co to oglądamy go od Undergrounda 2, czyli nienaturalnie szerokie zupełnie puste chodniki z gdzie nie gdzie postawionymi skrzynkami pocztowymi i śmietnikami lub przystankami autobusowymi wyglądające identycznie jak zawsze, równiutka linia na której kończą się wszystkie budynki, prowadzenie ulic także w znanym nam stylu. Do tego grafika (znowu dzień, znana nam już poświata) - czułem się jak na prezentacji Most Wanted. Tym bardziej, że znowu wraca policja itd. itp.

Producent nie powiedział nic ciekawego. Ważną rolę odgrywa fabuła - ok spoko, niech tam będzie. Ale oprócz tego pokazał jeden nowy tryb, te pojedynki na autostradzie. Żenada, jedziemy przed siebie i próbujemy zrobić jak największy bajzel na autostradzie uderzając w innych, by przeciwnik za nami został w tyle. Oczywiście auta postronne rozwalają się niczym ze szkła, a nasze mosiężne Audi ledwo zadrapnięte, choć model zniszczeń i tak mocno od poprzedniej wersji został dopracowany. Co nie zmienia faktu, że teraz jest co najwyżej średni.

Potem na stoisku EA sam mogłem zagrać w wersję alpha. Pomijam strasznie brzydką grafikę oraz ogrom błędów - powiedzmy, że piszemy to na konto wersji alpha. Ale nijak nie mogę wybaczyć tego, że nie dość, że już wcześniej miałem wrażenie grania w nowego Most Wanted, to do tego pogłębiło się ono jeszcze gdy usłyszałem identyczny dźwięk co zawsze poszukiwania przez policję i zagrałem w tryb pościgu policyjnego, opartego na tych samych zasadach, z takim samym Al policjantów, co zawsze.

A całe to gadanie, o filmowej akcji itd. Jeden wielki bullshit - jakbym chciał aktorów z hollywoodu, to poszedłbym do kina. Uwierzcie mi, w tej fazie sprzedają Wam jeden wielki Most Wanted 2 nazwany Undercover. I albo stanie sie cud, albo będzie to zupełne dno.

I jeszcze jeżeli zastanawiacie się, czemu tak się czepiam Most Wanted. Odpowiedź brzmi: bo można zrobić kontynuację gry, ale wprowadzając coś nowego. W tym momencie dostajemy praktycznie klona z jednym nowym trybem i fabułą, a próbują nas przekonać, że dostajemy nie wiadomo jaką cudną grę. A to jest kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować