Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie, czy opłaca sie kupić NFS undercover na PS3? Czy jest ona lepsza od pro street bo pro street był taki średnie nawet mi sie go skończyć nie chciało i leży narazie, dlatego zastanawiam się nad kupnem undercovera ze względu na niby jego niskie noty w sieci proszę o obiektywna odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:36, gurupth napisał:

Witam, mam pytanie, czy opłaca sie kupić NFS undercover na PS3? Czy jest ona lepsza od
pro street bo pro street był taki średnie nawet mi sie go skończyć nie chciało i leży
narazie, dlatego zastanawiam się nad kupnem undercovera ze względu na niby jego niskie
noty w sieci proszę o obiektywna odpowiedz!

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:36, gurupth napisał:

Witam, mam pytanie, czy opłaca sie kupić NFS undercover na PS3? Czy jest ona lepsza od
pro street bo pro street był taki średnie nawet mi sie go skończyć nie chciało i leży
narazie, dlatego zastanawiam się nad kupnem undercovera ze względu na niby jego niskie
noty w sieci proszę o obiektywna odpowiedz!


Na początku wkurzył mnie ten Undercover przez mocno świecącą grafikę i sterowanie aż za bardzo czułe...
Jednak na to pierwsze pomogło zmienienie w grze w opcjach grafiki -> efekty świata -> na minimum ,bo jak średnie albo wysokie to bez okularów przeciwsłonecznych ;) trudno grać ..dłużej :(
A sterowanie zbyt czułe i duże prędkości daje taką adrenalinę jakiej nie spotkałem w żadnej ścigałce ,czasami nie wiem czy nie aż za bardzo ,bo 3-4 wyścigi i ...serce nie wyrabia :( ,uff chyba trzeba przed grą trochę poćwiczyć (fizycznie!) ,by serce było "rozgrzane" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 20:35, Chris119 napisał:

Na początku wkurzył mnie ten Undercover przez mocno świecącą grafikę i sterowanie aż
za bardzo czułe...
Jednak na to pierwsze pomogło zmienienie w grze w opcjach grafiki -> efekty świata
-> na minimum ,bo jak średnie albo wysokie to bez okularów przeciwsłonecznych ;) trudno
grać ..dłużej :(
A sterowanie zbyt czułe i duże prędkości daje taką adrenalinę jakiej nie spotkałem w
żadnej ścigałce ,czasami nie wiem czy nie aż za bardzo ,bo 3-4 wyścigi i ...serce nie
wyrabia :( ,uff chyba trzeba przed grą trochę poćwiczyć (fizycznie!) ,by serce było "rozgrzane"
;)


Przyznam Ci racje ze z tymi światłem to oni przesadzili aż za bardzo, a na full detalach to Jak bym się czuł w prawdziwym aucie.. xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem oryginału nfs undercover ale jeszcze nie mialem okazji sobie pograc gdyż za kazdym razem gdy probuje uruchomic grę wyskakuje bład cos w stylu przepraszamy ale aplikacja nfsu.exe zostala zamknięta a w tym opis bledu niezrozumialy dla mnie bo to jakimis kodami pisane czy cos.Mial ktos podobny przypadek?Moze umiecie mi doradzic co zrobic?Jest moze jakis patch do tego czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem, a raczej pytanie, bo u mnie samochody jakoś tak dziwnie wygladają, zbytnio się świecą i wyglądają na nie naturalne. Wy też takie macie? Komputer w podpisie, wszystkie detale na maks, najnowsze sterowniki etc.

[URL= http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afa6a01f2c8fe88d.html][IMG] http://images25.fotosik.pl/306/afa6a01f2c8fe88dm.jpg[/IMG][/URL]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 01:17, Piotr13PL napisał:

A ja mam pewien problem, a raczej pytanie, bo u mnie samochody jakoś tak dziwnie wygladają,
zbytnio się świecą i wyglądają na nie naturalne. Wy też takie macie? Komputer w podpisie,
wszystkie detale na maks, najnowsze sterowniki etc.

[URL= http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afa6a01f2c8fe88d.html][IMG] http://images25.fotosik.pl/306/afa6a01f2c8fe88dm.jpg[/IMG][/URL]


Zapomniałem dodać, że gra nie spatchowana, mimo wszystko, wydaje mi się, że chyba jednak tak powinny one wyglądać... Już sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:12, Piotr13PL napisał:

> A ja mam pewien problem, a raczej pytanie, bo u mnie samochody jakoś tak dziwnie
wygladają,
> zbytnio się świecą i wyglądają na nie naturalne. Wy też takie macie? Komputer w
podpisie,
> wszystkie detale na maks, najnowsze sterowniki etc.
>
> [URL= http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afa6a01f2c8fe88d.html][IMG] http://images25.fotosik.pl/306/afa6a01f2c8fe88dm.jpg[/IMG][/URL]


Zapomniałem dodać, że gra nie spatchowana, mimo wszystko, wydaje mi się, że chyba jednak
tak powinny one wyglądać... Już sam nie wiem.


Pisałem w poście 18 grudnia co zrobić by tak nie "świeciło"...
Hmm co znaczy nie spatchowana ? - czyżby jednak był już jakiś patch ?(!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłem sobie nfs undercover ale na ps2 i jestem zawiedziony
mapa jest taka sama jak w most wanted tylko pozmieniane są drzewa,budynki itp
drogi są te same
dlaczego jak oni robią grę na inną platformę to nie może byc taka sama jak na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:40, dales napisał:

ja ostatnio kupiłem sobie nfs undercover ale na ps2 i jestem zawiedziony
mapa jest taka sama jak w most wanted tylko pozmieniane są drzewa,budynki itp
drogi są te same
dlaczego jak oni robią grę na inną platformę to nie może byc taka sama jak na pc

Może dla tego, że PC i next-geny mają o wieeeele większą moc obliczeniową niż PS2? Jakoś sobię nie wyobrażam grafiki z Crysis''a na PS2 :) Wydanie takiej gry jak na pc jest po prostu niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:40, Chris119 napisał:

> > A ja mam pewien problem, a raczej pytanie, bo u mnie samochody jakoś tak dziwnie

> wygladają,
> > zbytnio się świecą i wyglądają na nie naturalne. Wy też takie macie? Komputer
w
> podpisie,
> > wszystkie detale na maks, najnowsze sterowniki etc.
> >
> > [URL= http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afa6a01f2c8fe88d.html][IMG] http://images25.fotosik.pl/306/afa6a01f2c8fe88dm.jpg[/IMG][/URL]

>
>
> Zapomniałem dodać, że gra nie spatchowana, mimo wszystko, wydaje mi się, że chyba
jednak
> tak powinny one wyglądać... Już sam nie wiem.

Pisałem w poście 18 grudnia co zrobić by tak nie "świeciło"...
Hmm co znaczy nie spatchowana ? - czyżby jednak był już jakiś patch ?(!)


Sposób który Ty opisujesz, sprawia że nie ma takiego oczo-jebnego światła, lecz odbłyski na samochodzie nadal są... mimo wszystko zmieniłem kolor z niebieskiego na zielony, i chyba juz jest wporzodku, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratujcie - wiem że głupi problem ale nie mogę go rozwiązać.
Więc gram padem i lewy grzyb mam prawo/lewo prawy gaz/hamulec i mam problem z lewym grzybem gdyż oprócz skręcania jest on standardowo skonfig. jako zamiennik przycisku tab który jest dość często używany i mam problem bo jak skręcam to czasem mimowolnie akceptuje jakiś wyścig który mnie nie interesuje lub po prostu pokazuje mi sie mapa. Próbwałem jakoś to zmienić ale w ustawieniach sterowania nie znalazłem niczego takiego.
Miał ktoś może podobny problem ?
Czy jest jakiś patch do tej gry ? Jeżeli tak proszę o podanie linku do download''u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 20:58, sevrond napisał:

Koledzy ratujcie - wiem że głupi problem ale nie mogę go rozwiązać.
Więc gram padem i lewy grzyb mam prawo/lewo prawy gaz/hamulec i mam problem z lewym grzybem
gdyż oprócz skręcania jest on standardowo skonfig. jako zamiennik przycisku tab który
jest dość często używany i mam problem bo jak skręcam to czasem mimowolnie akceptuje
jakiś wyścig który mnie nie interesuje lub po prostu pokazuje mi sie mapa. Próbwałem
jakoś to zmienić ale w ustawieniach sterowania nie znalazłem niczego takiego.
Miał ktoś może podobny problem ?
Czy jest jakiś patch do tej gry ? Jeżeli tak proszę o podanie linku do download''u


Spróbuj może domyślnych ustawień , po czym ustaw swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 21:24, Carnage13 napisał:

> Koledzy ratujcie - wiem że głupi problem ale nie mogę go rozwiązać.
> Więc gram padem i lewy grzyb mam prawo/lewo prawy gaz/hamulec i mam problem z lewym
grzybem
> gdyż oprócz skręcania jest on standardowo skonfig. jako zamiennik przycisku tab
który
> jest dość często używany i mam problem bo jak skręcam to czasem mimowolnie akceptuje

> jakiś wyścig który mnie nie interesuje lub po prostu pokazuje mi sie mapa. Próbwałem

> jakoś to zmienić ale w ustawieniach sterowania nie znalazłem niczego takiego.
> Miał ktoś może podobny problem ?
> Czy jest jakiś patch do tej gry ? Jeżeli tak proszę o podanie linku do download''u


Spróbuj może domyślnych ustawień , po czym ustaw swoje :)


No właśnie ja do domyślnych podstawiłem swoje i lipa bo w ustawieniach tego przycisku który służy za grzybek górny nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem że zainstalowałem undercovera i chce połączenia z netem a na tym kompie nie mam neta (pisze na starszym na którym net działa) i już mówię ze nie mogę przełączyć z tego kompa neta do tamtego. Nie dało by się ominąć tej rejestracji z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować