Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa wersja Spore Fabryka Stworów z większą liczbą elementów od HP

28 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 16:31, mglu napisał:

Oj, szykuje się wojenka pomiędzy EA a HP.


Myślę, że nie wojna, a raczej kooperacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda się więcej elementów do stworzenia stwora na konkurs, więc zaraz zacznę to ściągać. A tak w ogóle to trochę dziwne, że wydaje się dwa dema gry, która jest właściwie także wersją demonstracyjną... Jakby od razu nie można było wydać wersji z większą liczbą elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:41, gothicsheep napisał:

Sciagam mimo, ze i tak mi nie pojdzie, glupi ja. ;P Ale moze da rade wylaczyc jakos shadery
czy cus w .ini...

A jakiego masz kompa? Na moim złomie poszło bez problemu, więc nie bądź takim pesymistą

A czy ta nowa wersja zawiera elementy, których nie ma w pełnej Fabryce Stworów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 16:48, Graszczur napisał:

> Sciagam mimo, ze i tak mi nie pojdzie, glupi ja. ;P Ale moze da rade wylaczyc jakos
shadery
> czy cus w .ini...
A jakiego masz kompa? Na moim złomie poszło bez problemu, więc nie bądź takim pesymistą

A czy ta nowa wersja zawiera elementy, których nie ma w pełnej Fabryce Stworów?

Procek da rade, ramu za malo, ale juz sie przyzwyczailem do skutkow jego niedoboru. Karta moze byc jedynie problemem, bowiem to Radek 9200 z shaderami 1.4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam Fabrykę za 19 zł. I jak to coś zainstaluję to będę miał w mojej fabryce więcej elementów? Czy to jest "osobne" demo?

Nie podoba mi się taka polityka... gry jeszcze nie ma... ale już czuć, że SPORE to będą wydatki... tasiemiec ala simsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować