Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - beta testy opóźnione

45 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2006 o 21:37, Chester001 napisał:

ps ale były by jaja jakby beta była lepsza od oryginału.. hehehe


No to akurat jest niemożliwe (na szczęście :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz...mozna sie bylo czegos takiego spodziewac.Ale z drugiej strony, nie mogliby rozpoczac testow, a potem udostepnic do sciagniecia poprawki? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie czekam na bete, nie chcę sobie popsuć zabawy, gdy dostane pełnowartościowy produkt. Mam nadzieję, że wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś całe rano to obserwowałem czat na ubisofcie... myśłałem, że po powrocie to sobie zacznę zasysać betę... a tu nic :/ cóż... chyba jednak i tak sesja upłynie podczas testowania HoMM V ;) oby tylko zaliczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kórde wiedziałem, że tak będzie :/:/:/ Ale to oczywiste, że przy tego typu produkcji jaką jest HOMM V, to mogło przytrafić się lekkie opóźnienie - mam nadzieję, że lekkie :P Pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja WAM MÓWIE kilka dni temu zainsatlowałem sobie Armageddon''s Blade i Shadows of Death i to są zajebiste gry !! dużo lepsze niż całe te heroes V i inne gry .. pykam sobie codziennie i ciągle (zwykle o 23.50) jeszcze jedna tura...

mam 885 Gryfów a Wy niee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się przyznam, że do tej pory mam zainstalowaną trzecią część "hirołsów z Shadowem" i czasami popykuję (i z radością stwierdzam, że nadal trójeczka wymiata jak nic :P) ale to nie zmienia faktu, że to jest tylko chwilowy przerywnik w oczekiwaniu na piąteczkę ;) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 22:29, Velociraptor napisał:

Też się przyznam, że do tej pory mam zainstalowaną trzecią część "hirołsów z Shadowem" i czasami
popykuję (i z radością stwierdzam, że nadal trójeczka wymiata jak nic :P) ale to nie zmienia
faktu, że to jest tylko chwilowy przerywnik w oczekiwaniu na piąteczkę ;) Pozdro :)


A ja sięprzyznam bez bicia, że mam na kompie wszystkie hirosy ze wszystkimi dodatkami :P (no może bez wszystkich chronicles...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 22:42, chojrak96 napisał:

ja wole zamówić sobie eydcja CD ,bo beta to raczej nie.


Tego się nie zamawia. Poprostu fanatycy tacy jak np. ja nie mogą już wytrzymać i muszą pograć w nowe heroesy przed ich premierą.
3 edycje które wydaje CDP pozostają bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować