Zaloguj się, aby obserwować  
DambialkoX

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (temat ogólny)

260 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2009 o 20:19, Desann235 napisał:

Gdzie jest ta gospoda Zajęcze jagody bo nie mogę jej znaleźć?


Widać z tego, że nie odsłoniłeś całej mapy. Wybierając się z Warowni trzeba pójść traktem na wschód do Phandalin a potem znowu traktem na północ do Zajęczych Jagód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jadam ma rację. Pomyliłem się z gospodą do której będziesz musiał się potem udać. Przepraszam najmocniej. Pamięć nie funkcjonuje tak jak bym chciał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 21:17, Elminster napisał:

Faktycznie jadam ma rację. Pomyliłem się z gospodą do której będziesz musiał
się potem udać. Przepraszam najmocniej. Pamięć nie funkcjonuje tak jak bym chciał
:/


Dobra nie ma sprawy. Każdy może się pomylić. ;] A i jeszcze jedno pytanie: mam 17 poziom. Mogę zająć się fabułą główną bez obaw o to że moja postać będzie zbyt słaba w późniejszych etapach rozgrywki, czy też powinienem jeszcze trochę nad nią popracować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:01, Sparco_64 napisał:

Witam.Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić/jak zaśpiewać w Świątyni Głębin?


Sam miałem z tym zadaniem wielkie kłopoty.
Może poniższy rysunek ci pomoże.

20090614213340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 21:29, Desann235 napisał:

Dobra nie ma sprawy. Każdy może się pomylić. ;] A i jeszcze jedno pytanie: mam 17 poziom.
Mogę zająć się fabułą główną bez obaw o to że moja postać będzie zbyt słaba w późniejszych
etapach rozgrywki, czy też powinienem jeszcze trochę nad nią popracować ?

Powiedzmy, że do fabułą możesz się zająć. Raczej bez problemu będziesz przechodził misje. Co innego finałowa walka. Tu zawsze będziesz musiał się się natrudzić (będziesz wiedział kiedy to nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem Storm of Zehir. Muszę przyznać że nie powaliła mnie ta część. W przeciwieństwie do poprzednich, od których wręcz nie mogłem się oderwać. Zdecydowanie za słaba fabuła główna. Ośmielę się powiedzieć że fabuły to tam prawie wcale nie było. Ot kilka zadań i tyle. Grafika też nie stoi na zbyt wysokim poziomie. A motyw otwartego terenu niezbyt przypadł mi do gustu. Krótko mówiąc jest to gra tylko i wyłącznie dla zapalonych fanów serii, a ja do takich raczej nie należę. Dlatego myślę że 7/10 będzie uczciwą oceną. Choć to 7 trochę naciągnięte z sentymentu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 18:25, Elminster napisał:

Mam takie małe pytanko, a mianowicie gdzie mogę znaleźć Qarrella?

Znajduje się on w Zachodnim Porcie - aby go przyłączyć do drużyny musisz wykonać szereg zadań (dodam, że bardzo ciekawych zadań) w tamtej osadzie.
>Występuje on w zakończeniu,

Dnia 28.06.2009 o 18:25, Elminster napisał:

jednak nie wiem gdzie go zrekrutować.

Dodam tylko,

Spoiler

że jest on czarnoksiężnikiem i chce podążać drogą, którą niegdyś podążał Ammon Jerro - ot taki bonusik :-)



PS. Grasz już drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 18:59, Growin napisał:

> Mam takie małe pytanko, a mianowicie gdzie mogę znaleźć Qarrella?
Znajduje się on w Zachodnim Porcie - aby go przyłączyć do drużyny musisz wykonać szereg
zadań (dodam, że bardzo ciekawych zadań) w tamtej osadzie.

No to muszę zrobić jeszcze raz te misje.

Dnia 28.06.2009 o 18:59, Growin napisał:

>Występuje on w zakończeniu,
> jednak nie wiem gdzie go zrekrutować.
Dodam tylko,

Spoiler

że jest on czarnoksiężnikiem i chce podążać drogą, którą niegdyś podążał
Ammon Jerro - ot taki bonusik :-)


Gdy wybrałem w zakończeniu jego postać, Volo coś tam wspomniał o Jerro :)

Dnia 28.06.2009 o 18:59, Growin napisał:

PS. Grasz już drugi raz?

Tak. Robię sobie taki maratonik z RPG. Najpierw NWN, potem Baldursy i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich przemyśleń:
1. Ta piosenka w karczmach grana przez dwóch bardów jest za przeproszeniem zajebista! Nigdy nie przysłuchiwałem się jej, ale teraz czasami wchodzę do karczmy tylko po to, aby jej posłuchać :)
2. Przedtem moja opinia na temat handlu była trochę negatywna. Teraz kiedy przychodzę po wypłatę, najczęściej jest wyższa niż 1500 sztabek handlowych. Podczas ostatniej kampanii nie robiłem po prostu karawan xD Minusem jest to, że nie można zakładać karawan i placówek handlowych w Samarachu.
3. Boli mnie fakt podkładu głosu u Kelgara Żelaznej Pięści. Tak z ciekawości: kto podkładał mu głos? Bo jakoś specjalnie mi się nie podobał.
4. Trochę za małe te miasta: W Neverwinter można odwiedzić tylko oko Tyra, a w reszcie miast tylko karczmy, swoje placówki handlowe (jeżeli oczywiście je założyliśmy :) oraz świątynie Waukeen.
5. Mapy są trochę za małe. Można było by się pokusić o tereny Doliny Lodowego Wichru lub o rejony Watedeep.
To są tylko moje przemyślenia. Proszę mnie za nie nie linczować, tylko jak już podyskutować ze mną na ich temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:21, Elminster napisał:

Kilka moich przemyśleń:
1. Ta piosenka w karczmach grana przez dwóch bardów jest za przeproszeniem zajebista!
Nigdy nie przysłuchiwałem się jej, ale teraz czasami wchodzę do karczmy tylko po to,
aby jej posłuchać :)


A co powiedziałbyś na taką: http://www.youtube.com/watch?v=wwTqrHhWg9A ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:47, Elminster napisał:

Tak, to ta. Dzięki, może kiedyś się do czegoś przyda ten link :)

Sama piosenke mozesz skonwertowac z katalogu SoZ''a do mp3 programem takim jak MP3toBMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:48, Thalanthas napisał:

A co powiedziałbyś na taką: http://www.youtube.com/watch?v=wwTqrHhWg9A ;-)

LoL. Ta piosenka też jest świetna :). Pochodzi ona z Bard''s Tale: Opowieści Barda? Więcej jest tam tego typu piosenek?
SoundWave ---> Może bym coś takiego zrobił, ale za bardzo nie lubię się tak bawić, bo coś zepsuję :) Aczkolwiek program ten może być kiedyś przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:56, Elminster napisał:

> A co powiedziałbyś na taką: http://www.youtube.com/watch?v=wwTqrHhWg9A ;-)
LoL. Ta piosenka też jest świetna :). Pochodzi ona z Bard''s Tale: Opowieści Barda? Więcej
jest tam tego typu piosenek?


Tak, pochodzi z Bard''s Tale. Trochę tam tego jest, choć nie wszystkie takie dobre jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań:
1) ma jakieś znaczenie do której kompanii handlowej w neverwinter dołączymy? I w ogóle, jeśli ma to znaczenie, to którą polecacie?
2) gdzie można spotkać kupców naszej kompanii by dostać te unikatowe towary? (testowo wstąpiłem do przyjaciół, ale na kupca który by coś sprzedał nie trafiłem)
3) idzie gdzieś dostać pancerze klas prestiżowych? Bo płatnerz z Warowni ma jedynie pancerz mistycznego rycerza i łucznika, a zbroi choćby krasnoludzkiego obrońcy ze świecą szukać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować