Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror's Edge - zwiastun i informacje

37 postów w tym temacie

Im więcej słyszę o tej grze tym bardziej upewniam się w przekonaniu, że jest to dla mnie must-have jakich mało! Od kiedy zobaczyłem pierwszy gameplay jestem zauroczony tą grą i nie mogę doczekać się kiedy będę miał okazję w nią zagrać. Trochę szkoda, że nie będzie rozgrywki sieciowej, która mogłaby być naprawdę dobra, ale trzeba będzie zadowolić się tymi 10 godzinami w single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:29, Thompson napisał:

Mirror''s Edge może być niemal tak samo odkrywczy i nowatorski, jak przed rokiem Portal.


Osobiście popieram, myślę, że będzie to przede wszystkim podobne zaskoczenie, jakim był właśnie Portal, którego popularność przeskoczyła najśmielsze oczekiwania największych optymistów. Grze można było zarzucić co prawda nie pierwszej świeżości grafikę czy krótkość rozgrywki, ale za to zaskakiwała fabułą (której początkowo wydawało się nie być w ogóle, a jej zalążek pojawiał się gdzieś w połowie) i oczywiście portalową mechaniką. Zobaczymy, jak to będzie z Mirror''s Edge. Oby jak najlepiej.

BTW: "Faith" można by ewentualnie przełożyć na "nadzieję", ale to bardzo luźne tłumaczenie. "Nadzieja" to raczej "hope", za to "faith" to po prostu "wiara".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie gier w tym roku. Szkoda tylko, że całość da się przejść w 12 godzin. Miejmy nadzieję, że te "dodatkowe tryby gry" przedłużą czas zabawy co najmniej dwukrotnie. Oprawa graficzna jest genialna, fabuła też pięknie się prezentuje (przynajmniej z doniesień o grze :)). Jednym słowem MUST HAVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, Mirror''s Edge... Gra marzenie. :D
Zawsze chciałem poskakać trochę po dachach wieżowców, ale jak dotąd nie było gry pozwalającej na takie możliwości. Aż do 2008 roku i ME. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupię bo jest inna...ale mam tylko mały dylemat, przepłacić i kupić wersję na PS3 czy dać mniej za wersję PC, ale ze znanym badziewiem secuROM, bo co jak co, ale to, że secuROM będzie w tej grze jest pewne jak to, że Polska nigdy nie zdobędzie MS w piłce nożnej :) EA to jest oficjalny miłośnik secuROMa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10h taa mogłem się tego spodziewać.

Teraz to tylko ładna grafika i wszystkie świecidełka wokół, ale żeby popracować nad długością gry to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to będzie dobry tytuł. Czekam na niego (tak jak na Fallouta 3) mam nadzieje że wymagania nie będą kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra w którą nie zagram :/ Multi tą grę wyniosło by wysoko ponad podium ale nie będzie a szkoda. Może to jeszcze przemyślą. A sama rozgrywa dość krótka na dwa góra trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świat z tej gry bardzo mi przypomina realia przedstawione w "Travelerze" J.Twelve Hawks. Tam też istniała pewna grupa obserwująca i nadzorująca życie każdego z mieszkańców a różnego rodzaju grupy ''runnerów'' i innych parkurowców się im przeciwstawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:26, Meykan napisał:

Teraz to tylko ładna grafika i wszystkie świecidełka wokół, ale żeby popracować nad długością
gry to już nie.

A kto powiedział, że gra musi zająć pół życia, żeby była dobra?

Osobiście bardzo mnie interesuje ten tytuł. Na pierwszy rzut oka przypomniał mi pewną inną grę - ONI.
Oprawa graficzna naprawdę robi wrażenie - "czyste", przejrzyste miasto, doskonały CG głównej postaci i cała masa elementów zręcznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi gra przypomina Beyond Good & Evil , kobieta , reporterka , spisek. Osobiście czekam i mam nadzieje że tej gry nie zepsują . I w ogóle bieganie , skakanie to co lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... To taki Assasin''s Creed, tylko , że tym razem nastawiony najbardziej na skakanie kosztem walk... : P
A AC bardzo mi się spodobał, czekam na dalsze info o tym projekcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować