Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Heroes of Might and Magic V w poniedziałek

58 postów w tym temacie

Domek

Wiadomo już, kiedy odbędzie się odłożona ostatnio na bliżej nieokreśloną (acz niedaleką) przyszłość beta Heroes of Might and Magic V. Obietnice twórców gry nie były nieuzasadnione - rzeczywiście nie przyjdzie nam czekać długo.

Przeczytaj cały tekst "Beta Heroes of Might and Magic V w poniedziałek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 11:05, graczomaniak napisał:

No to wypróbuje. Ciekawe ile dni będzie trawła??:)


No właśnie, na jakiej zasadzie to będzie? Ściągam betę i gram ile wlezie, czy będzie do tego potrzebne połączenie i gramy na jakimś serwerze? Bo szczerze powiedziawszy to w żadnej becie jeszcze udziału nie brałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wadomo co trzeba zrobić żeby móc "pobetować": Najpier trzeba podać wszystkie dodatki do wcześniejszych wersji, następnie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego?, kolejnym warunkiem jest zrobienie sobie zdjęcia w bikini w grochy i ogolenie się pod pachami. Jeśli przejdziecie przez ten etap wystarczy wpłacić 1$ na konto Ubi i dostaniecie bete HoMM5 w japońskiej wersji językowaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 11:33, Half-Devil napisał:

Już wadomo co trzeba zrobić żeby móc "pobetować": Najpier trzeba podać wszystkie dodatki do
wcześniejszych wersji, następnie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego?, kolejnym warunkiem jest
zrobienie sobie zdjęcia w bikini w grochy i ogolenie się pod pachami. Jeśli przejdziecie przez
ten etap wystarczy wpłacić 1$ na konto Ubi i dostaniecie bete HoMM5 w japońskiej wersji językowaj

cholercia a myślałem że w jidisz - teraz już wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 13:13, MiNos9 napisał:

Ale na serio to co trzeba zrobic aby zagrac w bete


Beta ma być otwarta, więc można z tego wywnioskować, że nie powinno być żadnych wymogów. Jest jeszcze opcja, że będzie ograniczona ilość i wtedy funkcjonuje zasada ''kto pierwszy, ten lepszy'' :) Poza tym, zastanawiam się, na jakiej stronie być najlepiej o godzinie 19 w poniedziałek z wciśniętym F5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć jedną kwestię...
Informacje na gram.pl to świeże info, pisane z dużą dokładnością i z pewnych źródeł.
Chciałbym się czepić jednego szczegółu, jeśli można.

Ja rozumiem, żetytuł inforamcji ma zachęcić do jej przeczytania...
ale już sama informacja pisana jest w taki sposób, jakby chciało się ukryć tą wiadomość by nagle ją pokazać i to pogrubionymi literami

"już w najbliższy poniedziałek"

Pytanie po co taki styl stosować, skoro jest to już jak wół pokazane i zdradzone w tytule...?

Rozumiem, jakby tytuł byłby taki: "Znana jest już przyszłość bety Heroes of Might and Magic V".

Mam nadzieję, że zostanę zrozumiany... Nie oczekuję wyłuchania, ale mam nadzieję, że to się poprawi, w nadziei, że informacje w przyszłości będą dzieki temu jeszcze lepsze, lepiej się je będzie czytało.

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fiuf...no wiec nie byla to jakas bardzo dluga przerwa. Miejmy nadzieje ze nie wplynie to na date premiery gry (negatywnie). Milej gry zycze tym co beda beta-testerami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować