Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

wPLN (wirtualne pieniądze) Dlaczego nie można pokryć nimi wszystkich kosztów gry?

475 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2008 o 14:08, hehe napisał:

Bo gram.pl było stworzone przez CDP, ale się usamodzielniło. Co więc dziwnego w tym że
są partenrami i że gram wspiera CDP ? A mi chodziło o oskarżanie CDP o to że nie dba
o kilenta bo na gram nie ma nagród. W tym kontekście CDP nie nic wspólnego z gram, a
właściwie nie ma na to wpływu. CDP to wydawca a gram to sklep

Wobec tego nie mów że gram i cdp nie mają nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:22, Dark Energy napisał:

Wobec tego nie mów że gram i cdp nie mają nic wspólnego


W tamtym kontekście nie mają. Gość winił CDP za to że gram nie ma nagród, jakby to było jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i o wirtualne pieniądze pytam! Konkretnie chodzi mi o to, czy jeśli sprzedam grę w dziale używek z kartą rejestracyjną (która została już raz wykorzystana) WPLN oraz gra zostaną na moim koncie? Oraz czy mój klient dostanie WPLN oraz zarejestruje grę? Z góry (oraz z doły, z boków i na skos) dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedasz to nadal będziesz miał grę zarejestrowaną jednak nabywca już nie będzie mógł jej zarejestrować. Chyba że czegoś nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam: wPLNy zostaną u Ciebie, jeśli osoba kupująca zarejestruje grę u siebie to nie dostanie już wPLNów, za to Ty nie będziesz miał już tej gry na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak na przykład chciałbym kupić sobie grę za powiedzmy 50 zł i miał bym 45WPLN to jaką część pokryły by wirtualne pieniądze ? i ile bym musiał dopłacać realnych pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sklep.gram.pl wyświetla cenę uwzględniającą wszystkie możliwe dla ciebie zniżki, więc zwyczajnie wejdź sobie w kartę produktu i zobacz. Obstawiam, że mógłbyś użyć ~10wPLN.

Edit: Literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:04, Hyper93 napisał:

A jak na przykład chciałbym kupić sobie grę za powiedzmy 50 zł i miał bym 45WPLN to jaką
część pokryły by wirtualne pieniądze ? i ile bym musiał dopłacać realnych pieniędzy ?

Nowy?
No mniejsza może ja wytłumaczę na przykładzie Diablo II Złota Edycja
http://www.gram.pl/sk5_8Q7g7_Diablo_II_Zlota_Edycja.html
Pod obrazkiem opakowania znajduje się taka ramka jaką kwotę max możesz zainwestować w dany produkt a tą cenę pomarańczową musisz za niego zapłacić jeśli posiadasz wystarczająca liczbę PLN-ów czyli w przypadku Diablo 13 jeśli posiadasz tylko 10 to za grę zapłacisz o 3zł więcej. Mam nadzieje że się przydałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:09, Lukiwwo napisał:

> A jak na przykład chciałbym kupić sobie grę za powiedzmy 50 zł i miał bym 45WPLN
to jaką
> część pokryły by wirtualne pieniądze ? i ile bym musiał dopłacać realnych pieniędzy
?
>
Nowy?
No mniejsza może ja wytłumaczę na przykładzie Diablo II Złota Edycja
http://www.gram.pl/sk5_8Q7g7_Diablo_II_Zlota_Edycja.html
Pod obrazkiem opakowania znajduje się taka ramka jaką kwotę max możesz zainwestować w
dany produkt a tą cenę pomarańczową musisz za niego zapłacić jeśli posiadasz wystarczająca
liczbę PLN-ów czyli w przypadku Diablo 13 jeśli posiadasz tylko 10 to za grę zapłacisz
o 3zł więcej. Mam nadzieje że się przydałem



No jestem Nowy od 9 dni Ale dzięki trochę mnie olśniło w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, tylko tak nigdy nie będzie. A szkoda. Gram.pl nie miałby zysku ze sprzedaży gier. Bo przecież WPL dostaje się za gry. I toczyłoby się takie koło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:18, zako95 napisał:

Fajnie by było, tylko tak nigdy nie będzie. A szkoda. Gram.pl nie miałby zysku ze sprzedaży
gier. Bo przecież WPL dostaje się za gry. I toczyłoby się takie koło...



No w Sumie to Prawda Ale Fajnie by tak było ;) a może i nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:18, zako95 napisał:

Fajnie by było, tylko tak nigdy nie będzie. A szkoda. Gram.pl nie miałby zysku ze sprzedaży
gier. Bo przecież WPL dostaje się za gry. I toczyłoby się takie koło...

Czemu? Cenega potrafiła zrobić program lojalnościowy, gdzie można co jakiś czas kupić za punkty gry, często w formie licytacji, tylko liczba produktów musi być odpowiednia, a ceny dobrze dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:28, kordzio1 napisał:

> Fajnie by było, tylko tak nigdy nie będzie. A szkoda. Gram.pl nie miałby zysku ze
sprzedaży
> gier. Bo przecież WPL dostaje się za gry. I toczyłoby się takie koło...
Czemu? Cenega potrafiła zrobić program lojalnościowy, gdzie można co jakiś czas kupić
za punkty gry, często w formie licytacji, tylko liczba produktów musi być odpowiednia,
a ceny dobrze dopasowane.


Chodzi ci o kompanie graczy? Tak można zdobywać fajne gadzety. Koszulki, itp. Gry są na dalszym planie. Ale fajna inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:10, Mateox86 napisał:

Wykorzystując ciekawe promocje w KG zdobyłem książki warte 100 zł kupując przy tym gry
za około 300 zł:)
Fajna inicjatywa


Fajna, ale przydałoby się więcej gadżetów, koszulek itp. Chociaż książki się spoko, fajne tytuły się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!! chcialbym sie dowiedziecczemu nie moge wykorzystac wirtualnych pieniedzy do kupna gry za 18.90 [max payne]?KUpilem ostanio FIFA07 i tez nie mogem wykorzystac wirtualnych pieniędzy!!! prosze o opdopiedz i dziekuje/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne pieniądze możesz wykorzystać tylko i wyłącznie przy zakupach gry wydanej przez CDProjekt (na dodatek musisz je kupować w sklepie na gram.pl), bo w innych przypadkach z nich nie można skorzystać. Max Payne to gra Cenegi a FIFA jest od EA, czyli w tym wypadku nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie ''''ile masz wpln'''' często padają wysokie wyniki w psotaci kilkuste wpln. W takich sytuacjach zastanawiam się: Po co są te pieniądze skoro praktycznie nic nie można za nie kupić? Gdy gra kosztuje ponad sto złotych te kilkanaście pokrytych wpln wyglądają jakoś marnie. moim zdaniem powinna być widoczna czytelna informacja że wpln pokrywa tylko część kosztów gry (bardzo małą część). Ja np gdy zyskałem kilkadziesiąt wpln myślałem sobie: ale tera zakupy zrobię! A tu nic! Wpln w niczym mi nie pomogły! Szkoda po prostu gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować