Zaloguj się, aby obserwować  
Piesek_Lelo

Pokemony - za co je kochamy?

85 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 17:11, Sir Braveheart napisał:

> Ja cały czas je oglądam,jak myślicie czym nas zaskoczy nowy odcinek??


Nikt ich nie kocha... to już przeżytek... albo znajdzie się tutaj grono rocznika 1994
które będzie chwaliło pikaczu. Jedyna Manga jaką kocham to Dragon Ball mimo iż mam 18
lat ;]

Pozdrawiam

Ja jestem z 94 rocznika a pokemonów nie kocham :P chociaż kiedyś je oglądałem z zapartym tchem. Natomiast Dragon Ball to inna bajka. Kocham go na zabój, miłość od pierwszego odcinka :P. Cały czas jeszcze oglądam.
Choć teraz są też inne Anime takie jak Naruto czy Bleach które w niczym nie ustępują starym dobrym Smoczym Kulom. Nawet pod niektórymi niektórymi względami są lepsze.
Poza tym to autor tematu z choinki się chyba zerwał. Czym mogą nas jeszcze zaskoczyć Pokemony.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:41, songohanssj2 napisał:

Czym mogą nas jeszcze zaskoczyć
Pokemony.?


Raczej stary niczym :D ja też kocham DB i mam nawet wszystkie odcinki na płytach. W pokemonach nie było tego klimat co np w dragonie.. wybuchy i kratery na kilka hektarów ziemi :D i te super SSJ złote włosy w super poświecie ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:41, songohanssj2 napisał:

Poza tym to autor tematu z choinki się chyba zerwał. Czym mogą nas jeszcze zaskoczyć
Pokemony.?


Autor tematu został zbanowany przynajmniej dwukrotnie tego samego dnia za trollowanie i prowokacje. Tak gwoli wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:26, Fumiko napisał:

> Poza tym to autor tematu z choinki się chyba zerwał. Czym mogą nas jeszcze zaskoczyć

> Pokemony.?

Autor tematu został zbanowany przynajmniej dwukrotnie tego samego dnia za trollowanie
i prowokacje. Tak gwoli wyjaśnienia.



Właśnie hmmm chyba Ty jako jedyny żeś to dostrzegł. Powinno się zamknąć ten temat. ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego? Możemy przyjąć, że temat to te pokemony od pokemoniastego pisma a "za co je kochamy" to będzie oczywiście pełniło rolę sarkazmu. Będziemy wpisywać tutaj swoje uwagi, spostrzeżenia... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, takie pytanie mam: W tłumaczeniu DB to Smocze Jajo, a balls to w angielskim slangu jaja (jądra konkretniej... ;0) więc może chodzi o Smocze Jądro? xD
PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 01:53, Sir Braveheart napisał:

Właśnie hmmm chyba Ty jako jedyny żeś to dostrzegł. Powinno się zamknąć ten temat. ;];]


Szkoda tylko, że Ty CIĄGLE nie dostrzegasz że do mnie nie pisze się w rodzaju męskim. Już chyba nawet właśnie konkretnie Tobie uwagę na to zwracałam...

A tu link do rzeczonego bana: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1725&pid=4339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony to zwykły syf. Jak można taki temat było zrobić? A jeśli chodzi o Dragon Ball to mnie strasznie wkurza sposób w jaki zrobiono mięśnie... WYGLĄDAJĄ JAKBY JE Z PLASTELINY ULEPILI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:11, Sir Braveheart napisał:

Raczej stary niczym :D ja też kocham DB i mam nawet wszystkie odcinki na płytach. W pokemonach
nie było tego klimat co np w dragonie.. wybuchy i kratery na kilka hektarów ziemi :D
i te super SSJ złote włosy w super poświecie ;]


Dragon Ball to syf nad syf.Chodzą sobie jakies dałny zbierają kuleczki,drą mordy i sie napieprzają cały czas.A jakie to brzydkie,pożal się Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

upss przepraszam najmocniej... że nie dostrzegłem :p ;) Najmocniej przepraszam

@Misio Rysio

Co masz do dragona ?? hah twoje argumenty to nic łatow jest pisać podwórkowym językiem co ;.? ?? Jak namalujesz hmm stworzysz lepszą Mangę bądź Anime i będzie mnie to bardziej kręcić to dam Ci nobla ;] Wole oglądać to niż jakiegoś Czesia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:57, Sir Braveheart napisał:

@Misio Rysio


Wybacz, że się wetnę, ale mam wrażenie, że to kolejne wcielenie Kogucika Dudusia alias Pieska Lelo. Podejrzenia zgłosiłam modkom, niech się przyjrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to lepszy jest koleś, który z niemalże każdym potrafi się zakumplować, wszystkie pokemony go kochają, i nawet jak jego pokemony nie mają sił, są słabe itp, to i tak by pokonały Mew ;). A co do DB, to jest to jedno z lepszych i ciekawszych anime jakie kiedyś oglądałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:49, Baluk25 napisał:

Za to lepszy jest koleś, który z niemalże każdym potrafi się zakumplować, wszystkie pokemony
go kochają, i nawet jak jego pokemony nie mają sił, są słabe itp, to i tak by pokonały
Mew ;). A co do DB, to jest to jedno z lepszych i ciekawszych anime jakie kiedyś oglądałem
;)


O nie, był jeden taki moment w którym Czarizzard przestał słuchać rozkazów w momencie dość zaskakującym, co miało potem konsekwencje... Nie można powiedzieć że fabuła w Pokemonach jest przwidywalna w 100% ale w 99% tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh,, pokemony pamiętam jaka to była radość z kolejnego odcinka i jaki smutek zarazem że rodzice nie zgodzili się na kupno GBA :/

A za co są kochane może za to że te pokemony to bardzo sympatyczne stworki ;)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Psyduck był najlepszyxD uwielbiałem go;] Oglądałem, miałem karty, kapsle, z pokemonami. Ehh wspomnienia z podstawówki wracają;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy dobrze widzi, że jest to zwykła prowokacja, ale twoje zdania aż porażają...Jak można coś trenować, co nie istnieje? ;>

Wintesun: W sumie, pamiętam tą akcję, ale konsekwencji nie, bo i tak aż w sumie dalej wygrywał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować