Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - betatest

126 postów w tym temacie

gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla był grą niezwykle wyczekiwaną. Nie inaczej też przedstawia się sprawa z kontynuacją... a właściwie pierwszą historią o Zonie - S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Mieliśmy możliwość przeprowadzenia dla was betatestu gry, oto co zobaczyliśmy.

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnie :D no no naprawde same zalezy :)) mam nadzieje ze bedzie troszke dluzszy niz podstawka ale i tak zamawiam. Wlasciwie dodane zostalo wszystko co lubie - rozpisywac sie nie bede ;) trzeba zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach...ślinka cieknie. Cieniu Czarnobyla nie przeszedłem, zbyt wysoki poziom trudności pod koniec gry. Ale przeczytałem książkę, na podstawie której powstały obie gry, więc czekam teraz na Czyste Niebo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.U.P.E.R! Gra bedzie z tego co czytam lepsza od Cienia Czarnobyla i to mi się podoba. Wiele zmian (ciekawych) zacheci do tej gry wszystkich. Gra na 6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebym się dowiedział z tego tekstu czegoś, czego nie wiedziałem wcześniej. Jak na betatest cieniutko.

Ale to i tak nieważne. Na grę czekam niecierpliwie. Przechodzę po raz kolejny jedyneczkę dla przypomnienia klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolejny ''must have''. Pierwszy Stalker miażdżył klimatem, był też w miarę realistycznym FPS''em. Niezbyt celna broń, która czasami zacina się w najbardziej nieoczekiwanych momentach... Tak ta gra jest genialna - imho najlepszy FPS ostatnich paru lat. Mam nadzieję, że część druga powtórzy sukces, dość niedocenianej poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła zapowiada się ciekawie większość lokacji ze screenów rozpoznaje - to na + bo w końcu jesteśmy doświadczonymi Stalkerami ;D - tylko martwi mnie mój komp 1 poszła nawet bez większych oporów tylko czy tak samo będzie z 2, rozwiązaniem mojego problemu byłoby wyjście tej gry na konsole :D ale to tylko marzenia... jak na razie >:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tylko martwi mnie mój komp 1 poszła nawet

Dnia 29.07.2008 o 17:57, r4z0rb1ade napisał:

bez większych oporów tylko czy tak samo będzie z 2


GSC zarzeka się, że wymagania znacznie nie skoczą - jak na razie jednak pewne jest, że będzie potrzeba więcej RAM. Grałem, widziałem, w bajki że poniżej giga RAM toto śmignie nie uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze screenów widać zniszczony most z Kordonu. Most, który był również zniszczony w Cieniu Czarnobyla. I co ciekawe, handlarz mówi nam, że most się zawalił podczas ostatniego zwarcia. A z informacji w grze, wynika, że to ostatnie zwarcie musiało nastąpić w 2012. Przypominam, że akcja "Czystego Nieba" rozgrywa się 2 lata wcześniej... to skąd ten most ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 18:04, gogiell napisał:

Na jednym ze screenów widać zniszczony most z Kordonu. Most, który był również zniszczony
w Cieniu Czarnobyla. I co ciekawe, handlarz mówi nam, że most się zawalił podczas ostatniego
zwarcia. A z informacji w grze, wynika, że to ostatnie zwarcie musiało nastąpić w 2012.
Przypominam, że akcja "Czystego Nieba" rozgrywa się 2 lata wcześniej... to skąd ten most
?

Prawdopodobnie poleciał podczas Emisji od której zaczynamy grę - specjalnie skadrowałem w lornetce wielgaśną anomalię, która mogła być przyczyną.
EDIT: A gramy jakiś rok-dwa przed Cieniem Czarnobyla, bo Strielok właśnie myknął do serca Zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 18:08, Patryk Mogilno napisał:

Czyli nie mam co zamawiac :( Posiadam 768ramu niestety


Spokojnie zaczekaj na oficjale wmagania,GSC obiecywł że wymagania Czystgo Nieba będą podobne do tych z Cieńia Czarnobyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować