Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 22:48, AQ22 napisał:

widzę że ciągle eksperymentujesz z sajtem.


tutaj lekki zastój to to się bawię kolorami, tylko nie wchodźcie za często bo możeci edostać oczopląsu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:45, Klimos napisał:

> My god.. za tydzień mam egzaminy i nic nie umiem. Testy muszę robić ;/

Oj tam, jak przez trzy lata niczego się nie nauczyłeś, to teraz w tydzień tym bardziej niczego
się nie nayczysz.

To cytat mojego brata, który również jest w ostatniej klasie gimnazjum a jeszcze go nie widziałem
nad książkami.


No i mądrze mówi :] Bo w tydzień nie nauczysz się tego czego uczono Cię przez trzy lata ...
Ja przed testami nic się nie uczyłem :] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:50, bitelz90 napisał:

> > My god.. za tydzień mam egzaminy i nic nie umiem. Testy muszę robić ;/
>
> Oj tam, jak przez trzy lata niczego się nie nauczyłeś, to teraz w tydzień tym bardziej
niczego
> się nie nayczysz.

> To cytat mojego brata, który również jest w ostatniej klasie gimnazjum a jeszcze go nie
widziałem
> nad książkami.

No i mądrze mówi :] Bo w tydzień nie nauczysz się tego czego uczono Cię przez trzy lata ...

Ja przed testami nic się nie uczyłem :] :P

to nieprawda nie on jest wzorowym uczniem więc wszystko wie :P tylko tak marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave omnes!
No i jak tam wszystkim dzień minął? Mi nieźle. Nie mam jaskry, ale dalej ze mną coś nie tak ;P Teraz tylko nie wiedzą co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa na stronie NM, klikam na adres gg MagdalenyMM i wyskakuje okienko rozmowy z balduranem.
Balduran2: już nie trzaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat - jak sama nazwa wskazuje jest na pogaduchy dla lubiących nocne życie. Trzymajmy się zatem zasady, że
wypowiadamy się w nim w godzinach [EDIT]- 0:00 - 06:30 CZASU POLSKIEGO. Inne posty traktowane będą jako spam.
Pozdrawiam.

Forum to nie irc! W tym temacie obowiązuje taki sam regulamin i zasady jak na całym forum. Pisz tylko, gdy masz coś konkretnego do napisania.

[m- B]
[02-08-2011 - Isildur]
[23.11.2014 - Isildur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:50, MagdalenaMM napisał:

tutaj lekki zastój to to się bawię kolorami, tylko nie wchodźcie za często bo możeci edostać
oczopląsu :-)

Daj mnie do znajomków to będę tam zaglądał. Wygodnie mi wchodzić ze znajomych. Resztę też trzeba zaprosić.
(zawszę jeden odwiedzający więcej C:)
Jojti: ja czekałem na STALKERa dłużej niż powinienem. Warto było czekać. Fajnie się gra w nocy, sam sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:50, bitelz90 napisał:

No i mądrze mówi :] Bo w tydzień nie nauczysz się tego czego uczono Cię przez trzy lata ...
Ja przed testami nic się nie uczyłem :] :P


Mnie to na szczęście / niestety* ominęło. Za moich czasów żadnych testów nie było, były tylko normalne egzaminy do liceów, z których i tak byłem zwolniony :P


*niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:00, AQ22 napisał:

Widzę że walgierz się przypiął. Fajnie że teraz jest ostrzeżenie C:


Sam pewnie tego nie zrobił, chociaż kto wie. Ale już od pewnego czasu nosiliśmy się z zamiarem zgłoszenia przez formularz informacji o regulaminie wątku. Zapewne ktoś to uczynił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:03, Klimos napisał:

> Widzę że walgierz się przypiął. Fajnie że teraz jest ostrzeżenie C:

Sam pewnie tego nie zrobił, chociaż kto wie. Ale już od pewnego czasu nosiliśmy się z zamiarem
zgłoszenia przez formularz informacji o regulaminie wątku. Zapewne ktoś to uczynił.

Ktoś go poprosił, a on napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OoOoOoOoOoO!!!! Widzę, że Walgierz przykleił posta ostrzegającego przed pisaniem w godzinach ludzkich xD
Od kiedy to to się tu ten tego ten no, pojawiło? Dopiero teraz zauważyłem. Ale porę powinien zmienić tak 20.00 - 6.00. Bo nieraz pisało się po ósmej wieczorem i git był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny. Kurdę wstyd przyznać ale patrzę na zegarek a tu 23.00 i zapomniałem o nocnych markach więc szybko wchodzę podłapać temat i lecimy dzisiejszej nocy. Chyba będę tu się pojawiał o 23.00 bo 22.00 to jednak za wcześniej.

Walgierz --> Dzięki za przypięcie posta z informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować