Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2013 o 00:57, Ecko09 napisał:

Ludu poratuj. Nudy jak cholera ostatnio w domu, jakieś fajne f2p gierki wyszły ostatnio?
Byle nie MMORPG.


A nie lepiej kupić coś w promocji? :) Wiele znakomitych gier można wyrwać za cenę piwa w pubie (no, może dwóch) :D Chyba, że poszukujesz czegoś prostego i niewymagającego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 01:08, Ecko09 napisał:

Kase to ja odkładam na karte graficzną.


A no tak, rozumiem :D W każdym razie trzeba mieć coś do przetestowania tej karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 01:14, pawbuk napisał:

A no tak, rozumiem :D W każdym razie trzeba mieć coś do przetestowania tej karty ;)


Czekam z drugim przejściem AC4 Black Flag na nową grafikę, chcę popodziwiać te piękne widoczki w full detalach^^ No i Crysis 3, który wymaga karty graficznej obsługującej DX 11...

BTW nie ma ktoś klucza do Hearthstone czy coś? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 01:17, Ecko09 napisał:

Czekam z drugim przejściem AC4 Black Flag na nową grafikę, chcę popodziwiać te piękne
widoczki w full detalach^^ No i Crysis 3, który wymaga karty graficznej obsługującej
DX 11...


Śliczna gra, piękne widoczki, choć przydałby się już nowy silnik graficzny w miejsce wysłużonego Anvila :) W Crysisa 3 zacząlem grać - poza grafiką gierka jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego w przeciągu kilku ostatnich godzin mój gramsajt zalało ponad pół tysiąca odwiedzin? I dlaczego upodobali oni sobie dosyć stary już tekst sprzed kilku miesięcy? Ktoś musiał go gdzieś podlinkować, ale jest tyle opcji, że nawet nie wiem gdzie rozpocząć poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym bywa.

Kiedyś na moją Combacikową stronkę nastąpił kilkudniowy najazd Rosjan.
Jak sobie obejrzałem statystyki, okzazło się że zainteresowały ich dwa teksty, jeden o Grafie Zeppelinie i drugi o Jagdtigerze, a konkretnie fotki z nich i linkowali to na różnych forach dyskusyjnych w jakichś tam swoich tematach i napędzali tylko pożytecznej pracy robotom googla.
Było to fajne do tego stopnia, że mało znana strona fana nagle stała się jednym z pierwszych wyników przy szukaniu "combat mission" w przeglądarce, a i zawarty content też potrafiło ładnie wypozycjonować, gdzie przykładowo wstukanie "śnieżne tygrysy" skutkowało moją stroną jako pierwszym wynikiem (a to po prostu tytuł jednego ze scenariuszy bitwy ;D).

Powinieneś się tylko cieszyć, bo jest szansa na potencjalnych czytelników spoza hermetycznego gramu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień tego roku :).

Dzień jak co dzień. Trochę farmy trochę palenia oraz trochę kina. Udało mi się skończyć jeden z moich ulubionych seriali: Dexter (8 sezon ostatni). Lekka nostalgia. Jestem ciekaw co teraz wypełni mnie serialowo hmmm.
Może wrócę do Californication by se odświeżyć to i owo i nadrobić ? hmmm. Może coś nowego. Sam już nie wiem. W oczekiwaniu na Reaper Of Souls czymś trzeba zapełnić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2013 o 03:30, kindziukxxx napisał:

grudzień się kończy więc trzeba zainstalować SWKotOR i zrobić speed runa jak co roku
:)



Ja te gre przeszedłem już ponad 20 razy ;p Rozważałem dziś ponowne przejście, ale jednak stwierdziłem, że czas przeczytać sobie po raz drugi książkę "Revan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofensywa promocji trwa - Prototype 2 okazał się być niesamowicie grywalną produkcją, rozwałka w czystej postaci... :D

Szczęśliwego Nowego Wąpierzom wszelakim :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 08:18, Lucas_the_Great napisał:

No, skoro temacik już dziś uśpiony, to...

Konkurs świąteczny - pytanie konkursowe:
O której godzinie pojawił się ostatni wpis w TYM WĄTKU w Sylwestra 2010?

Pojawił się dokładnie o 1:20 AD 2010. Autorem posta jest Szynkars
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=50227

Realese the Kraken!!!

http://www.youtube.com/watch?v=2OlCnPKr4Q8 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego niedzielni bezsenni. ;]

Z wiekiem człowiek już nawet nie zwraca większej uwagi na ten dzień.
Ot kolejny dzionek, różniący się tylko tym że nie sposób kupić alkoholu gdy zajdzie potrzeba. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 00:31, meryphillia napisał:

Najlepszego niedzielni bezsenni. ;]

Z wiekiem człowiek już nawet nie zwraca większej uwagi na ten dzień.
Ot kolejny dzionek, różniący się tylko tym że nie sposób kupić alkoholu gdy zajdzie potrzeba.
:3

Dzień jak co dzień tyle, ze fajerwerki są :D
ja w tym roku siedzę pije i palę wybaczta błedy xD ale buahuhauahuahuah jest gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie marny sylwek.
Ludzie na slsk się wykruszają (od sześciu lat tam "spędzam" sylwka) i nie ma trollingu jak za dawnych lat, nie ma nawet żadnej godnej niewiasty by zboczony spam czynić na priwie. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować