Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Driver: Parallel Lines

76 postów w tym temacie

To nazwa nowego Driver''a.Ciekawe czy to będzie jakiś przełom w serii Driver czy jeszcze gorsza kaszana niż Driver 3?Mam co do niego mieszane uczucia.A Wy przekażcie swoje zdanie na temat tej gry, która według mnie, niedługo wyjdźie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 15:26, ciaputek napisał:

To nazwa nowego Driver''a.Ciekawe czy to będzie jakiś przełom w serii Driver czy jeszcze gorsza
kaszana niż Driver 3?Mam co do niego mieszane uczucia.A Wy przekażcie swoje zdanie na temat
tej gry, która według mnie, niedługo wyjdźie.

Raczej nie będzie gorszy od 3 ale troche malo czasu go mają robic a na screnach widać że gra działa na silniku 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 15:29, Warrior Within napisał:

Raczej nie będzie gorszy od 3 ale troche malo czasu go mają robic a na screnach widać że gra
działa na silniku 3


no chlopie - to masz niezle oko i wiedze skoro po screenie potrafisz poznac na jakim silniku gra jest robiona! pozostaje jedynie pogratulowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu patrze na Hyperze Driver: Parallel Lines i piszę, że wydawca to CDprojekt, a ostatnio się pytalem e-mailowo i dostałem odpowiedz, że CDprojekt nie będzie wydawał Driver, więc jak to jest ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJj aż mnie zatkało... Wiecie ze Driver Paralaallel lines bedzie najpatwdopodobniej na PC ??!!??!! wiadomosc nieoficjalna... juz zaczynam sie cieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ta gra wyszła na PS2 dwa lata temu :P
Miał wyjść na PC ale chyba nic z tego :/ Bo od dwóch lat ślad zaginął :/
A na PS2 całkiem niezły był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Parallel Lines na PlaStation2, ani na niczym innym, ale słyszałem wiele opinii, iż jest o wiele lepszy od "trójki" i bardzo dobrze się w niego gra... Osobiście chętnie bym go na PC zobaczył i sobie kupił... Z drugiej jednak strony wszystko wskazuje na to, że na PC nowego Drivera nie będzie... Myślę, że to dlatego, iż niedawno Ubisoft przejął do niego prawa i chyba będą starali się stworzyć coś nowego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to zaintrygowało i spać po nocach nie mogę: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=5827
Konwersja na PC będzie w marcu, a o polskiej premierze ani widu, ani słychu... Do tej pory Drivera wydawał CD Projekt, a teraz? Tylko nie mówcie, że w ogóle nie pojawi się w Polsce :(. Robim strajk! Parallel Lines w Polsce wyda CD Projekt albo nie bedziem polewać tłuszczykiem ziemniaczków do obiadu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 09:15, Vesper Lynd napisał:

Sadrax. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz spać spokojnie i dalej polewać swoje ziemniaczkii
tłuszczykiem :)

A więc Driver to kolejna (po Settlers i Might&Magic?) marka Ubisoftu, której prawa do dystrybucji w Polsce ma tylko CDP?
Fajosko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 09:15, Vesper Lynd napisał:

Sadrax. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz spać spokojnie i dalej polewać swoje ziemniaczkii
tłuszczykiem :)


OooooO ;) A można dostać jakieś dokładniejsze dane, kiedy i za ile? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:24, Vesper Lynd napisał:

Można :). Jeszcze w te wakacje, cena 99,90.


zeby nie bylo takich "zakretow" jak z Driv3rem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 12:24, Vesper Lynd napisał:

Można :). Jeszcze w te wakacje, cena 99,90.


Jak mi się spodoba demo to bądź pewny że ode mnie dostaniecie 99.90 ;] Oczywiście plus zniżka wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekac tej gry. Podobno mój kolega już ją ma ale jakoś nie wierzę mu. I podobno mowi ze gra bardzo podobna do San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 pojawiła się na początku 2006. Edycja PC pojawiła się na świecie kilkanaście (bądź kilka) dni temu a w Polsce dopiero w sierpniu. Gra będzie dostępna w ofercie CD-Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:59, marcincinek15 napisał:

Na PS2 pojawiła się na początku 2006. Edycja PC pojawiła się na świecie kilkanaście (bądź kilka)
dni temu a w Polsce dopiero w sierpniu. Gra będzie dostępna w ofercie CD-Projekt.

Czyli grafika będzie znowu do… wiecie czego, mam nadzieję, że reszta nie będzie schrzaniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafika jest brzydka, otoczenie jeszcze nie jest złe za to modele pojazdów i postaci wołają o pomstę do nieba. Filmiki między misjami są świetne, fabuła ciekawa i misję też niezłe - takie w stylu GTA. Na pewno lepsza część niż ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować