Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

STALKER: Czyste Niebo - prezentujemy ekskluzywne screeny i nowe próbki dźwięku

33 postów w tym temacie

gram.pl

Prezentujemy pakiet ekskluzywnych materiałów dotyczących polskiego wydania gry S.T.A.L.K.E.R: Czyste Niebe. Oprócz nowych czterech ogólnodostępnych próbek dźwiękowych możecie usłyszeć dwa nagrania udostępnione wyłącznie naszemu serwisowi oraz zobaczyć galerie screenshotów przygotowanych specjalnie dla czytelników Gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "STALKER: Czyste Niebo - prezentujemy ekskluzywne screeny i nowe próbki dźwięku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:39, KamcioBoy napisał:

EK też się ukażę 5 września czy tak jak było 28 sierpnia?


A dlaczego Edycja Kolekcjonerska ma być szybciej?!EK też ukaże sie 5 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żeby mnie grafika powaliła. Mimo DirectX10 do Crysisa (nawet bez włączonej obsługi DX10) to jej jeszcze bardzo daleko.
Odnośnie lektora już wypowiadałem się jakiś czas temu - kompletnie do mnie nie trafia. Jest wielu o niebo lepszych aktorów, z lepszą dykcją i głosem, którzy przeczytali by tekst sto razy lepiej. No ale cóż, taka decyzja wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:49, Mr Black napisał:

Nie powiem, żeby mnie grafika powaliła. Mimo DirectX10 do Crysisa (nawet bez włączonej
obsługi DX10) to jej jeszcze bardzo daleko.

Tej gry nie kupuje się dla grafiki... jak ktoś się kieruje właśnie nią , to niech sięgnie po Crysisa.

Dnia 22.08.2008 o 14:49, Mr Black napisał:

Odnośnie lektora już wypowiadałem się jakiś czas temu - kompletnie do mnie nie trafia.
Jest wielu o niebo lepszych aktorów, z lepszą dykcją i głosem, którzy przeczytali by
tekst sto razy lepiej.

Podaj ich nazwiska...

Dnia 22.08.2008 o 14:49, Mr Black napisał:

No ale cóż, taka decyzja wydawcy.

Raczej konsumentów. Głos pana M. Baki spodobał się konsumentom i tyle. Jakby faktycznie był do kitu, to wydawca zrobiłby wszystko, by w Clear Sky go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mi czwarta próbka się nie wczytuje. A co do głosów to nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń, ale wszystkie niedociągnięcia w oprawie audio (jeśli takie będą) wyjdą dopiero wtedy, kiedy zagra się w finalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: jakiego Mirosława Baki? Z tego co wiem to ten pan się raczej nazywa Mirosław Utta.
Odnośnie lepszych aktorów: choćby świetny Jacek Mikołajczak o mocnym głosie, z genialną dykcją (o klasę przewyższa pana Mirosława). Oprócz tego jest wiele innych osób ze znakomitym głosem, występujących w reklamach albo jako lektorzy filmów w polskiej TV.
Co do grafiki - powinna jednak prezentować wysoki poziom. W końcu twórcy się nią tak chwalą we wszystkich trailerach... a w zasadzie wychodzi na to, że nie ma zbytnio czym się zachwycać. Zresztą tak jak i samą grą. Będziemy mieli właściwie do czynienia z tym samym co w Cieniu Czarnobyla. A niestety pierwszy STALKER - według mnie - był tytułem bardzo przeciętnym. Ni to FPS, ni to RPG. Takie pomieszanie z poplątaniem, które w ogóle się nie sprawdziło. Klimat niby jakiś jest, choć też nie specjalny. A poza szczątkową atmosferą i ciekawymi lokacjami ta gra nie ma już nic więcej do zaoferowania. Średnia grafika i niewspółmiernie wysokie wymagania, nieciekawa fabuła (podkreślam, że cały czas wyrażam MOJĄ opinię), nietrafione rozwiązania (zadania, na które mamy określony limit czasu i zamiast rozkoszować się rozgrywką, trzeba cały czas zapie**lać), czy też spora ilość bugów. Tak więc jak dla mnie - nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mr Black - wiem, że to tylko Twoja opinia, ale nie mów, że takie połączenie się nie sprawdziło, bo większości graczy się podoba...rozumiem, że o Mass Effect masz podobne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:56, Vivek1 napisał:

Szkoda, że dopiero 5 września:/ nie będę miał jak grać bo czasu nie będę miał ;(


Spokojnie:)Z tego co wiem 5 to piatek czyli będziesz miał weeekend na gre:)A jeśli ktoś chce to spokojnie skończy Czyste Niebo w dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:54, Nacek100l napisał:

@Mr Black - wiem, że to tylko Twoja opinia, ale nie mów, że takie połączenie się nie
sprawdziło, bo większości graczy się podoba...rozumiem, że o Mass Effect masz podobne
zdanie?


Nie grałem w Mass Effecta więc nie mogę sie wypowiedzieć. Poza tym takie połączanie nie jest złe w teorii. Nie sprawdziło się jedynie - według mnie - w Stalkerze. Tak samo jak mamy wiele hybryd RTS-RPG. Sporo z nich jest nieudanych, jednak zdarzają się perełki jak choćby Spellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można niczego zarzucić. Utta równie dobry co w SoC. Screeny nasączone tym samym, dobrze znanym klimatem. Ech... Jeszcze tylko parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:54, Darkstar181 napisał:

Raczej konsumentów. Głos pana M. Baki spodobał się konsumentom i tyle. Jakby faktycznie
był do kitu, to wydawca zrobiłby wszystko, by w Clear Sky go nie było.


Baki powiadasz? Chyba raczej Utty

Czy wam też 4 próbka nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 14:49, Mr Black napisał:

Odnośnie lektora już wypowiadałem się jakiś czas temu - kompletnie do mnie nie trafia.
Jest wielu o niebo lepszych aktorów, z lepszą dykcją i głosem, którzy przeczytali by
tekst sto razy lepiej. No ale cóż, taka decyzja wydawcy.


Problem w tym że Pan Utta nie jest aktorem, a zawodowym lektorem. Dodatkowo jest jednym z (chyba) 3 najlepszych lektorów w polsce :). Pewnie nigdy wcześniej nie słyszłeś jego głosu?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować