Zaloguj się, aby obserwować  
michalek_skc

Jak kupować przez wPLN

11 postów w tym temacie

Mam 100 wPLN i chce kupić Wiedźmina:edycję rozszerzoną przez wirtualną kasę. Niestety keidy składam zamówienie na tą grę nie widze nigdzie możliwości zakupu przez wPLN. Powiecie mi jak to sie robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 18:09, michalek skc napisał:

Mam 100 wPLN i chce kupić Wiedźmina:edycję rozszerzoną przez wirtualną kasę. Niestety
keidy składam zamówienie na tą grę nie widze nigdzie możliwości zakupu przez wPLN. Powiecie
mi jak to sie robi??

Nie ma możliwości kupna gry przez wPLN. Nie możesz kupić całej gry za wPLN, chyba że będzie taka promocja. Możesz jedynie zużyć kilka(naście) wPLN żeby mniej zapłacić za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 18:32, michalek skc napisał:

,,Na samym dole pisze ile można uzyc WPLN"
Nie widze tam coś takiego. Jest tylko pokazane ile mam kasy i jakiś kupon promocyjny


Jeżeli przy jakiejś grze jest możliwość obniżenia ceny za pomocą WPLN-ów to będzie pisało.
Reszta zależy od tego ile posiadasz tych Wirtualnych banknotów, ale i tak nie zaplacisz za calosc nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wirtualne pieniadze to jest jedna wielka ściema niby płacisz pare zł w PLN ale cana gry jest i tak wysoka w innych sklepach wysyłkowych nie mówiąc już o allegro za gre zapłacisz tyle samo lub mniej bez pln .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 101 WPln i chcialem napisać że nie widziałem możliwośći obnizenia ceny. Kiedyś to dało się zrobic i było fajnie... teraz to juz tylko jest bo jest.... nie da się ich uzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całego CDP chciałbym przeprosić wszystkich za zamieszanie wokół wPLNomanii. Wiemy, że realizacja akcji pozostawia sporo do życzenia i Wasze niezadowolenie jest w pełni zrozumiałe. Miały być co tydzień nowe gry i gadżety a tak nie jest. Na to, że sytuacja z wPLNomanią wygląda tak, a nie inaczej, złożyło się sporo czynników. Jedno jest pewne – wina leży całkowicie po naszej stronie.
Obecnie robimy wszystko żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Chcemy żeby oferta wPLNomanii była stale uzupełniana o fajne tytuły gier (na razie niestety bez gadżetów), tak żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie i wykorzystać z trudem uzbierane wPLNy.
Po weekendzie, na stronie http://wpln.cdprojekt.pl pojawi się nowa oferta – zarówno nowości, jak i to co już było w ofercie, a cieszyło się Waszym dużym zainteresowaniem (np. FEAR2 i Empire Total War).
Równocześnie chcemy poprawić komunikację z Wami dotyczącą tej akcji. To, że tak długo nikt z nas nie odpowiadał na Wasze zapytania, jest karygodne i chcemy to naprawić. Wasze opinie są dla nas ważne. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki wam ta firma istnieje i dalej się rozwija. Po pierwsze obiecuję, że będziemy regularnie zaglądać do wątków poświęconych wPLNomanii i odpowiadać na Wasze pytanie. Po drugie, uruchomiliśmy adres wpln@cdprojekt.com, na który możecie wysalać wszystkie swojej pytania oraz dawać nam sugestie. Obiecujemy, że nie pominiemy żadnej wiadomości i na wszystkie jak najszybciej odpiszemy. Mamy nadzieje, że dzięki nim uda nam się tworzyć kolejne atrakcyjne oferty wPLNomanii.
Jeszcze raz w imieniu całego CDP przepraszam za całą sytuację i obiecujemy poprawę. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować