Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - Strefa nagród

48 postów w tym temacie

gram.pl

Promieniowanie, zmutowane bestie, tajemnicze anomalia, a nawet wrogie frakcje stalkerów są pewnie groźniejsze niż nasz konkurs, ale to u nas możecie stać się posiadaczami kontynuacji gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Strefa nagród czeka na śmiałków!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - Strefa nagród" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wziąłem udział w konkursie , ale zauważyłem , że aktywni gramowicze rzadko coś wygrywają , częściej nagrody przypadają zupełnie nieznanym osobom , ale to tylko moje spostrzeżenie , nie musicie się ze mną zgadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytania oddane teraz tylko czekać // r4z0rb1ade // spróbuj na innym sprzęcie może kolegi bo to samo u mnie bylo w przypadku call of juarez z clicka! a później wszystko bylo dobrze. Nie wiem moźe przedmuchaj napęd, to naprawdę pomaga. Spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale jak mam zaakceptowac regulamin konkursu? Przy próbie wysłania odpowiedzi pojawia się info, że mam zaakceptować regulamin. Klikam w niebieski napis a dalej w regulaminie nie widzę nic żeby zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:16, KannX napisał:

Przepraszam bardzo, ale jak mam zaakceptowac regulamin konkursu? Przy próbie wysłania
odpowiedzi pojawia się info, że mam zaakceptować regulamin. Klikam w niebieski napis
a dalej w regulaminie nie widzę nic żeby zaakceptować.

jak wchodzisz tu http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=105 i odpowiadasz na pytania to na dole masz okienko do "zaptaszkowania", że zapoznałeś się z regulaminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:29, szypek26 napisał:

na
dole masz okienko do "zaptaszkowania", że zapoznałeś się z regulaminem


Otwarłem teraz Operą, bo Explorer nie pokazywał okienka z ptaszkiem :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by wygrać taką edycje kolekcjonerską ale są nikłe szanse bo znowu konkurs przy którym wygrana zależy nie od naszego wysiłku itd tylko od tego czy zostaniemy wylosowanii. Wolał bym wiecej takich konkursów jak np. "gram z jajam"i czy "xbox za kreatywność" lub takich jak ten w którym do wygrania był age of conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5.3. Do dnia 22 września 2008 roku pracownik gram.pl wyłoni zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.
6.2.1. Reklamacje dotyczące faktu otrzymania innej nagrody niż przyznana lub nieotrzymania nagrody powinny być zgłoszone do 22 września 2008 roku. Reklamacje zgłoszone w terminie późniejszym nie będą rozpatrywane.

Czyli jak wygram i nie dostanę nagrody, to nie mam nawet co składać reklamacji? :) Sweet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. W regulaminie jest:
4.3. Aby wziąć udział w konkursie uczestnik zobowiązany jest do dostarczenia odpowiedzi na pytania konkursowe dostępne na stronie www.gram.pl/konkursy/eu_rzym. Prace konkursowe przesłane w inny sposób niż podany powyżej nie będą zakwalifikowane do udziału w konkursie.
Wchodzę na to www.gram.pl/konkursy/eu_rzym, a tam tekst, że konkurs zakończony. No co jest?

Dobra, a tak poważniej, trochę uwagi kopiowaniu starych regulaminów :P A konkurs zacny, mam nadzieję, że mi się uda coś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:54, Vernio napisał:

Aaaa. Skąd wy wzięliście odpowiedź na 3 pytanie?O_o Nigdzie nie mogę tego znaleźć.:/


O ile dobrze mi się wydaje, to było info o tym w CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować