Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – dzień 6

21 postów w tym temacie

Fajny tekst. Tylko trochę dziwne zakończenie.
Przyznam, że pierwszy raz odczuwałem chęć przeczytania kolejnego dnia od razu. A tu trzeba było czekać.
Gratulacje dla autora. Naprawdę dobry tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały cykl świetny i klimatyczny. Brawo Myszasty ! :D,
UWAGA SPOJLER!!! NIE CHCESZ, NIE CZYTAJ!!!
Czyli pan Iwan Kowboj przeniósł się do siedziby CDP... Ciekawe :).
KONIEC SPOILERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 18:42, Lisun napisał:

Cały cykl świetny i klimatyczny. Brawo Myszasty ! :D,
UWAGA SPOJLER!!! NIE CHCESZ, NIE CZYTAJ!!!
Czyli pan Iwan Kowboj przeniósł się do siedziby CDP... Ciekawe :).
KONIEC SPOILERA!!!



Moim zdaniem to on nie przeniósł się do żadnej siedziby CDP tylko stał się zombie. Chociaż troche to dziwne bo potem piszą że jest on w siedzibie CDP. No chyba że Myszasty jest tym prywatnym detektywem. Nie wiem. Jak zaczął mamrotać o zabijaniu to moim zdaniem stał się zombie.Niech się może Myszasty wypowie i rozwiąże ten problem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież takie proste. Sygnału nie wysyła przecież człowiek, tylko zawsze jakieś urządzenie. Człowieka może już dawno nie być, urządzenie mogą wskrzesić technicy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 18:38, Isoft napisał:

Zajebioza !!! Jeśli Myszasty to wymyśla, to niech napisze książkę. :) Masz talent :)


Mi też się zdaje że ma talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowieść/ artykuł/ tekst czy jak to nazwać genialny!!! Cala seria wciągająca. Końcówka majstersztyk!! :D
Cokolwiek stało się z Kowbojem, oddział dzielnych Stalkerów w "barwach" CDP znalazło jego PDA i wszystko nam opowiedzieli!!! Świetna robota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem tą nagonkę na Stalkera, bo to cudowna gra, której klimat rozkłada na łopatki, ale... przestańcie robić ludziom wodę z mózgów! W obecnej postaci Stalker Czyste niebo jest NIEGRYWALNY i to nie dlatego, że jest słaby. Nie, on jest wyśmienity jeśli chodzi o grywlaność, ale internet aż się trzęsie od meldunków fanów Stalkera: gra się wiesza średnio co 5 min. Ja już straciłem na to masę nerwów i mimo że ogromnie chę grać w Czyste Niebo to nie mogę - gra jest niedopracowaną betą sprzedawaną w sklepach w którą NIE MOŻNA GRAĆ z powodu niestabilności. Może po kliku patchach sytuacja się zmieni, jednak tym co chcą zagrać w nowego Stalkera szczerze radzę: nie kupujcie, poczekajcie aż naprawią ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem szesc dni opowiesci o zonie i powiem wam chlopaki...STALKER CZYSTE NIEBO jak rowniesz cien czarnobyla wymiataja wszystko....Ta gra, ten klimat to chyba najlepsze co udalo sie stworzyc do tej pory na swiecie :)...lubie strzelanki....ale lubie tez sens w grach...ta gra posiada wspaniala fabule...i ciagnie do niej ....oj ciagnie :)

Pozdrawiam wszystkich fanow STALKERA z Francji...mam tylko jedno zyczenie...polska edycja stalkera we francji...spelni sie???ojjj watpie...to nic specjalnie kupie bilet na samolot do polski aby zaopatrzyc sie w polska wersja tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.. przypomnijcie mi, jak miała na imię żona Miszy Dynamita - ta, która zginęla przy rozbiórce ? Próbuję wyczaić, kim jest Masza..
ps. Myszasty, prośba: nie zostawiaj opowieści w takim momencie, jakieś posłowie prosimy, czy wpis wyjaśniający chociaż. Nie bądź sadystą i nie daj się prosić ;)

Spoiler

Rozumiem, że aktywując PDA do artykułu, jednocześnie włączyłeś nadajnik i możesz się spodziewać gości ze wschodu niedługo. No więc dopóki nie rozłupią mysz... orzecha ;) lepiej pisz co wiesz, zawsze to jakiś rodzaj polisy, w najgorszym przypadku pośmiertnej :)

Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr. Po tym jak na gram.pl zabrakło EK zamówiłem z <cenzura>.pl . Przez pomyłkę usunąłem zamówienie. Na szczęście znalazłem w innym sklepie EK i dzięki temu pogram sobie tydzień po premierze. Zajebiście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka jest najlepsza ;) Bardzo mi się cała seria podobała, teraz tylko czekam na recenzję, którą z nie mniejszą chęcią przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować