Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

ale to byłby dobry pomysł, bo jaki normalny człowiek rozwali sobie cegłę o głowę, łatwiej głowę o cegłę, tyle, że szkoda cegły, bo to fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:14, Net_com napisał:

Jak przejdziesz jakimś cudem do następnego etapu to w czasie występu rozbij sobi cegłówke
o głowe ;] Wszyscy się będziemy cieszyc ...


I to jeszcze jak cieszyć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:14, Net_com napisał:

Jak przejdziesz jakimś cudem do następnego etapu to w czasie występu rozbij sobi cegłówke
o głowe ;] Wszyscy się będziemy cieszyc ...

No ja nie mogę... Oglądałeś kiedyś ten program, znasz zasady? Przecież piszę w kółko że miałem jeden głos na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no racja. Jak chcesz jezdzić po ominiku to przynajmniej jakoś z sensem... edit: bo choć to jakaś ironia, czy sarkazm to dla mnie durnie wygląda... xD

Mam nadzieję, że w następnym odcinku nie będzie za dużo śpiewaków, bo to robi się już nudne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założymy się, że wygra śpiewak ? :D Trochę mnie to irytuje, no ale cóż, nie odemnie to zależy...

dominika: Skończ zaś waćpan, wstydu oszczędź ;x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:39, Baluk25 napisał:

Założymy się, że wygra śpiewak ? :D Trochę mnie to irytuje, no ale cóż, nie odemnie to
zależy...

Nawet gościu co to wymyślił mówił, że jest tyle programów dla śpiewaków, no ale nie można zabronić im uczestniczenia. Aczklowiek to się nazywa coś: http://www.youtube.com/watch?v=J7_k5tUeoUc

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fak, koniec świata! Dominik nie kłamał xD! W najnowszym Tele Tygodniu jest wywiad z Prokopem i w ostatnim pytaniu Prokop zapytany, co zapamiętał najbardziej, oznajmia, że "człowieka, który przeciągał sobie sznurowadła z nosa do ust balansując na krześle". Świat się skończył ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:58, edsonpele napisał:

Fak, koniec świata! Dominik nie kłamał xD! W najnowszym Tele Tygodniu jest wywiad z Prokopem
i w ostatnim pytaniu Prokop zapytany, co zapamiętał najbardziej, oznajmia, że "człowieka,
który przeciągał sobie sznurowadła z nosa do ust balansując na krześle". Świat się skończył
;P.


Z cyklu "WTF?"

20090916210355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 21:28, Kalejdoskop86 napisał:

nie najeżdżajcie na Dominika proszę

Będziemy najeżdżać ! :)

Dnia 16.09.2009 o 21:28, Kalejdoskop86 napisał:

@xD_ominik
to dostałeś się czy nie? bo jeden głos na TAK to chyba nie...


Nie, nie dostał się, w ogóle dziwi mnie fakt tego 1 głosu. Od kogo dostałaś Dominko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:58, edsonpele napisał:

Fak, koniec świata! Dominik nie kłamał xD! W najnowszym Tele Tygodniu jest wywiad z Prokopem
i w ostatnim pytaniu Prokop zapytany, co zapamiętał najbardziej, oznajmia, że "człowieka,
który przeciągał sobie sznurowadła z nosa do ust balansując na krześle". Świat się skończył
;P.

LOL!!!! Ale to nadal nie wiadomo czy mnie pokażą. Choć z wszystkiego co przeczytałem, zobaczyłem to będę. :P :P :P :P :P :P !!!

PS to nie było sznurowadło, sznurowadło nie jest gładkie. One by mi drogi nosowe bardzo podrażniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować