Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz hotfix do Stalkera: Czyste Niebo

22 postów w tym temacie

Ależ proszę :)

http://www.sendspace.com/file/t4wuvo

P.S. 2 tygodnie to szybko licząc fakt, że wave'y trzeba na nowo zrobić (a to praca studyjna), potem przekonwertować do pewnie formatu OGG albo innego skompresowanego (inaczej patch miałby pewnie kilkaset mega) i skompilować do pliku rozpoznawanego przez grę (tutaj sam producent gry GSC musiał chyba to zrobić). No i na końcu instalator, ale to już pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@G.S.PattoN

Na sendspace wrzucasz? Bóg Cię opuścił czy co? Przecież to jeszcze większe nieszczęście. Wieczne zajęty jest to raz, a 2 to potrafi zrobić pliki nie do usunięcia i nie do otworzenia. W tej sytuacji nawet killbox jest bezradny. Co nie znaczy, że rapida popieram, bo to też dno i wodorosty.

http://tnij.org/hotfix proszę bardzo. Tu link do rapida dla tych, co by nie mieli szczęścia z sendspacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nigdy z SS nie miałem problemów.
Natomiast miałem je z RS - godziny oczekiwania na FREE zanim pobiorę, a potem kolejne godziny...

Nie ma chyba super serwera za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rapidzie nie ma już limitów ściągania. Dobrze, że tego nie ma, ściągnąć 30mb i czekać godzine... nieszczęście.

Co do serwerów to można powiedzieć, że 4shared jest dobry. Żadnych limitów oczekiwania czy czegoś tam. Taki ''dysk internetowy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:04, Arn1 napisał:

Na rapidzie nie ma już limitów ściągania. Dobrze, że tego nie ma, ściągnąć 30mb i czekać
godzine... nieszczęście.

Co do serwerów to można powiedzieć, że 4shared jest dobry. Żadnych limitów oczekiwania
czy czegoś tam. Taki ''dysk internetowy''.


Ale wprowadzili(rapidshare) limit prędkości. Ja tam mam premium więc mi to wisi ;pp

Patcha już pobrałem, idę grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za offtop, ale www.odsiebie.com jest przekozacki, transfer nigdy mi nie spadl ponizej 1000kb, mozna nawet sciagac pare plikow naraz i to bez zadnych kont, czekania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać jakiś patch który naprawia błędy w silniku graficznym gry, bo ten patch który dali jakiś czas temu tego nie naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:07, G.S.PattoN napisał:

P.S. 2 tygodnie to szybko licząc fakt, że wave''y trzeba na nowo zrobić (a to praca studyjna)


Oj szczerze wątpię :) Myślę że po nagraniu lektora w studiu jednak nie wyrzucili tych oryginalnych plików (ergo nie ma potrzeby ponownego nagrywania). Cała robota to zmiksowanie audio polskiego i rosyjskiego, tylko w innych proporcjach głośności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Gdyby ktoś nie dał plamy przy miksach, nie musielibyśmy teraz ściągać tego fixa ;)

P.S. Nadal czekamy na polskie wersje patcha i dodatku do Mass Effect ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana natężenia i głośności jest jednak robotą dla studia dźwiękowego.
Więc tak czy siak musiało to przejść przez studio.

Gdyby mieli nagrywać od nowa to ze dwa tygodnie by im zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować