Zaloguj się, aby obserwować  
rahH

NBA 2009 - Temat Ogólny [M]

60 postów w tym temacie

Przedwczoraj admin na oficjalnej stronie 2k Sports potwierdził te informacje :)

Basketball will be coming to your computers this year. Many of you have already seen that NBA 2K9 will be released on the PC on various sites, and I wanted to confirm that. The extra bit of news, however, is that the game will be a XBOX 360 port. It will be released October 21st in PC gaming stores everywhere. Feel free to discuss!

Wyjdzie wersja na PC dokładnie taka sama jak na xbox 360!

Dlaczego na głownej stronie gram.pl jeszcze nie ma tej informacji? :)

Tu macie linki i sprawdzajcie :)
http://www.2ksports.com/forums/showthread.php?t=185970

tutaj już mozna zamowić http://www.gamestop.com/browse/search.aspx?N=0&Ntk=TitleKeyword&Ntt=%22nba+2k9%22&Nt x=mode+matchallpartial

To jest nba od 2k Sports które wyprzedza każdą sportową gre od EA o miliony lat swietlnych!
Porównywać każde nba live do nba 2k9 to tak jakby porównywać Macieja Lampe do Kevina Garnetta...

a tutaj macie trailery jak ktoś nie wie co to za KOSMICZNA GRA!

HD jakosc na youtube (na caly ekran wezcie)
http://pl.youtube.com/watch?v=pL-cwYsV64M&fmt=18

tu jeszcze np.
http://www.gametrailers.com/player/40421.html


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie miałem jeszcze doczynienia z tą serią, ale z tego co widzę po filmikach to strasznie fajnie wygląda publiczność.Fajnie, że będzie coś na pc oprócz nba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajne to delikatnie powiedziane :)
Grywalnoscią, animacjami, mnogością opcji 2k9 od 2k Sports bije wszystkie gierki EA na głowe...

Tryb online podobno ma być taki, że bedzie mozna grać w 10 osób mecze 5on5 i każdy steruje jednym koszykarzem :D

Masakra normalnie, nie moge sie doczekac :)

GŁOŚCIE tą radosną nowine! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to głosiłem tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5138&u=474 ;).
Fakt, genialna wiadomość. Ale wcale nie dziwię się, że gram.pl (ani nawet GOL) nie interesuje się tym zbytnio, bo w Polsce seria 2K jest raczej mało popularna. O nowym Live wyskoczyliby pewnie migiem :].
Cholerrnie nie mogę się doczekać momentu, w którym zagram w The Association Suns, aaaach :D.
Na marginesie, nawet port z PS2 przebiłby Live''a :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe ze taka sama jak na x360 za 20 $ czyli 40 zł a na xboxa 60 $ ;/ nie liczy sie grafika wazne zebyy był dobry game play no i publicznosc tak jak na youtube zywo reagujaca i blisko boiska ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, fajnie się zapowiada O_o W demo nie grałem (o ile wyszło), ale z trailera widzę, że grafika jest całkiem niezła. Podoba mi się model postaci oraz animacje ciuchów ;) No w końcu to 2K a nie EA <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:48, bojanzaw napisał:

W demo nie grałem (o ile wyszło)

Może wyjdzie jutro, może pojutrze, może nie :P. Miało wyjść jakiś czas temu, ale słuch o nim zaginął, możliwe że z powodu wersji PC :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:54, bojanzaw napisał:

> Jezuuuu. Jaka obłędna grafika!!!!!!!!

Fanboy EA wkroczył do akcji :>


Nie nie jestem fanboyem bo grami koszykarskimi wogóle sie nie interesuje:P A o ile mi sie wydaje gry od EA sport do najpiękniejszych nie należą. A w tą gre i tak nie zagram, bo koszykówki nie lubie ale wyraziłem swoją opinie o grafice w tej grze^^


W trainerze na YT zwrocie uwage na kolesia co robi gwiazdę. 3:59 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie ma się tutaj czego doczepić... Porównaj sobie dotychczasowe wydania NBA Live oraz NBA 2k9 to zobaczysz różnicę (wiem, że nie grasz w takie gry, ale może lepiej wyjaśnię... na kompie Live ma grafikę jak z ps2, a nie tą nextgenowej wersji PS3 czy Xbox360, NBA 2k9 leci na silniku X-pudełka czyli graficznie jak sam zauważyłeś "obłędnie"... dodatkwo to, że gra marki 2k, która dotychczas była tylko na konsole nagle pojawia się na kompa daje spore nadzieje tym (w tym ja), że wreszcie będzie można pograć w porządną koszykówkę na kompa). Ja mam co do tej gry spore nadzieje i inną nadzieję, że nie będzie super pro ale g3 wymagań ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania minimalne juz sa:

OS: Windows Vista, XP, or 2000 CPU | CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista) RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista) Disc Drive: 8x or faster DVD drive | Hard Drive: 10.5 GB or more free space | Video: DirectX 9.0c compatible * | Sound: DirectX 9.0c compatible | Input: Keyboard or dual-analog gamepad
Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300

or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] the demo for NBA 2K9 will be up today on the Playstation Network and available on your PS3''s (I have been told that happens by 4 PM PST). The XBOX 360 demo will be out within the next couple days. [...]
A o PC ani słowa, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APDEJT: Demo na PC zostanie wydane, nie wiadomo dokładnie kiedy, prawdopodobnie niedługo przed premierą, tak jak to jest w przypadku konsol.
Over and out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się tego i owego i różowo nie jest ;P. Cenega wyda NBA 2K9 PC, ale nie wiadomo kiedy będzie dostępna w sprzedaży. Możliwe, że szybciej da radę kupić na ultimie, bo tam sprowadzą jak tylko pojawi się w ofercie ich zagranicznego dostawcy. Pozostaje czekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tę informacje czekałem już od bardzo dawna. Gdy grałem w nią raz na konsoli strasznie mi się spodobała i zdecydowanie przewyższa przynajmniej w mojej opinii zwykłe NBA. W 6 numerze zinu Świat Gier będzie mogli przeczytać recenzje tej gry także zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować