Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda chce filmu na podstawie trzeciego Fallouta

68 postów w tym temacie

Z takimi reżyserami to może się udać. Osobiście jestem za Ridleyem, bo on jest w stanie stworzyć taki prawdziwy, dorosły i niekiedy dołujący nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zupełnie za fajnie by było jakby coś takiego się udało, nie wiem ile zajęłaby produkcja filmu ale byłby bardzo porządny z takim reżyserem , na podstawie fabuły gry, z drugiej strony to mogłoby byś bardzo ciekawe - film na podstawie gry
pozdrawiam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt Ridley mogl by dac takiemu filmowi niezly klimat, na SF to on sie zna, w koncu to koles od Aliena ;P A Tarantino. no coz napewno byla by niezla rozwalka w Mexyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś trochę przesadnie zinterpretował słowa Hines''a.
Z tego co czytałem oryginalna wypowiedz pisana była
raczej w żartach i nie należałoby brać jej zbyt poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Mel Gibson. Ma już chłopak doświadczenie w tego typu produkcjach. I bedzie zabawnie oglądać Mad Maxa w stylowym niebieskim wdzienku z 13 na klacie (jeszcze pelerynke czerwoną dorzucic i skojarzenia pojdą w jeszcze inna strone...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze Was... Kto moze nawet pomyslec ze Scott albo Tarantino bedzie bral sie za ekranizacje jakis gierek... Chyba na mozg im padlo, albo juz naprawde sa tak zapatrzeni w swoje dzielo, ze nie wiedza co pisza. Ekranizacje gierek byly zawsze gniotami dla dzieci, popcornowych mas i zawsze juz tak zostanie...

PS. Podejrzewam, ze gdyby producenci poszliby z pytaniem i prosba do ktoregokolwiek z ww. to jednyne co mogloby ich spotkac to szyderczy i przesmiewczy smiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@golic przypuszczam ze w gre chodzi tylko kasa.
co do udanych ekranizacji ResidetEvil to raczej udana ekranizacja gierki :) szczegolnie pierwsza czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 11:36, golic napisał:

Ekranizacje gierek byly zawsze gniotami dla dzieci, popcornowych
mas i zawsze juz tak zostanie...

No to może najwyższy czas by zrobić coś w tym kierunku, i wreszcie to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 11:46, Mistic napisał:

Dawać Uwe Bolla! W końcu pojawi się film, który poziomem dorównuje grze!

QFT

re Darkstar

Nie w tym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na posta Darkstara moge powiedzieć tylko jedno... "Znowu fanboye Fallout''a rzucili się na trójkę..." Jak tak wam się nie podoba ( pomimo, że nie graliście ) to może wrócicie grać w dwójkę i jedynkę zamiast komentować bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 12:49, Mrocz napisał:

Patrząc na posta Darkstara moge powiedzieć tylko jedno... "Znowu fanboye Fallout''a rzucili
się na trójkę..."


Darkstar, jak mogłeś tak napaść na trójkę. Wstydź się!

Jak tak wam się nie podoba ( pomimo, że nie graliście ) to może wrócicie

Dnia 03.10.2008 o 12:49, Mrocz napisał:

grać w dwójkę i jedynkę zamiast komentować bez sensu?


Ale o co chodzi? Uwe Boll to reżyser z olbrzymim doświadczeniem w ekranizacji gier. Nikt mu pod tym względem nie dorównuje, więc to kandydat, który sam się narzuca. A fabuła Fallouta 3 to przecież gotowy scenariusz, nie trzeba nic przerabiać. Ba, nawet na trailerach pokazują takie fajne filmowe scenki w zwolnionym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 12:49, Mrocz napisał:

Patrząc na posta Darkstara moge powiedzieć tylko jedno... "Znowu fanboye Fallout''a rzucili
się na trójkę..." Jak tak wam się nie podoba ( pomimo, że nie graliście ) to może wrócicie
grać w dwójkę i jedynkę zamiast komentować bez sensu?

Kajam się nisko do stóp, i błagam o wybaczenie, a jednocześnie przypominam że odniosłem się do poziomu filmów na podstawie gier, a nie bezpośrednio do Fallouta 3. To już inna sprawa.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby film na podstawie Fallouta reżyserował Uwe Boll. Przynajmniej film zachowałby postapokaliptyczny klimat pierwszych dwóch części gry, beż żadnych ugrzecznień i politycznej poprawności. Kto widział film "Postal", ten wie, o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować