Zaloguj się, aby obserwować  
Retro32

Supreme Commander & Total Annihilation - temat ogólny [M]

632 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2007 o 13:07, Dead-pl napisał:

>
> >
> > W takim razie zapomnij ;) Procesor może jeszcze by wystrczył...ale grafika i ram
:/
>
> Kurczę.... :/ Miałem na to taką wielką ochotę. Niedługo będę kupował nowy komp ale to
dopiero
> (mniej więcej) za rok. Pozostaje mi tylko czekać na Tomb Raider Anniversary...

Szczerze ? Z takim konfigiem jaki masz to wątpie czy pograsz w jakieś nowsze gry. Bez 1GB ramu
i karty z serii 7xxx


Już bez przesady od razu karta z serii 7xxx (na cos pomiedzy high ,a medium detale to sie zgodze) jedyne czego nie podal to konkretnie jaka karte graficzna posiada, a poza tym czy patrzyles na min. wymagania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:05, Numenpl napisał:

Dobra to inne pytanie ile jest jednostek w grze lacznie??


Hmm ... patrząc na to, ze gra jest niejako duchowym następcą TA, to jednostek (podobnie jak w TA :-P) może być bardzo, BARDZO dużo. A jeśli wziąść pod uwagę ilość oddziałów biorących udział w bitwach, to będzie ich jeszcze znacznie, ZNACZNIE więcej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:22, Numenpl napisał:

Czyłi nikt nie zna konkretnej liczby!!??

Każda ze stron konfliktu dysponuje 80 różnymi typami jednostek o unikalnych cechach.

wystarczy przeczytać opis gry w sklepie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:23, Numenpl napisał:

Czyli nikt nie zna konkretnej liczby??!!


Konkretnych danych raczej Ci nie podam, bo niestety u mnie nawet demo nie chciało się uruchomić. I przez najbliższy rok (do czasu upgradu PC-ta) muszę obejść się smakiem. :-/
Zresztą premiera już za kilka dni, więc niedługo sam sobie sprawdzisz. Ale możesz uwierzyć mi na słowo, że to nie Starcraft, w którym mamy 3 rodzaje piechoty, dwa typy czołgów i ze 3 samoloty. :-P Tam naprawdę toczy się wojna, a nie małe bitewki do których mogą przyzwyczaić strategie Blizza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem Cię poinformować, że związku z premierą gry ten temat staje się oficjalnym tematem poświęconym Supreme Commander i jego poprzednikom dlatego też zmieniliśmy tytuł Tematu by ułatwić wyszukiwanie mniej doświadczonym użytkownikom gram.pl

Nie chcieliśmy tworzyć nowego tematu ogólnego ze względu iż w tym temacie prowadzona jest już od pewnego czasu dyskusja na temat tej gry i nie chcieliśmy jej przerywać czy przenosić do nowego tematu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:29, Akashi napisał:

Witam chciałem Cię poinformować, że związku z premierą gry ten temat staje się oficjalnym tematem
poświęconym Supreme Commander i jego poprzednikom dlatego też zmieniliśmy tytuł Tematu by ułatwić
wyszukiwanie mniej doświadczonym użytkownikom gram.pl

Nie chcieliśmy tworzyć nowego tematu ogólnego ze względu iż w tym temacie prowadzona jest już
od pewnego czasu dyskusja na temat tej gry i nie chcieliśmy jej przerywać czy przenosić do
nowego tematu.

Pozdrawiam


Dziękuję bardzo i również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:43, Dann napisał:

Konkretnych danych raczej Ci nie podam, bo niestety u mnie nawet demo nie chciało się uruchomić.
I przez najbliższy rok (do czasu upgradu PC-ta) muszę obejść się smakiem. :-/
Zresztą premiera już za kilka dni, więc niedługo sam sobie sprawdzisz. Ale możesz uwierzyć
mi na słowo, że to nie Starcraft, w którym mamy 3 rodzaje piechoty, dwa typy czołgów i ze 3
samoloty. :-P Tam naprawdę toczy się wojna, a nie małe bitewki do których mogą przyzwyczaić
strategie Blizza !


Czyli coś jak total po 15 min rozgrzewki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam demo z CDA, w sumie gierka całkiem wciąga. Wiem ( z CDA) że jest możliwa produkcja jednostek specjalnych, ale gdzie je się produkuje?? Próbowałem każdej opcji ale nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:10, struksik napisał:

Mam demo z CDA, w sumie gierka całkiem wciąga. Wiem ( z CDA) że jest możliwa produkcja jednostek
specjalnych, ale gdzie je się produkuje?? Próbowałem każdej opcji ale nic.


Musisz mieć fabrykę na Tech 2 i wybuduj w niej Bota do budowy na 2 poziomie...on może budować jednostki specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie pograł w SupCom`a, niestety mój zuom (niektórzy nazywają to to PeCetem) nie pozwoli na uruchomienie tej gierki. No nic. Poczekam na lepsze czasy i może jeszcze sobie zagram, bo bardzo jestem ciekaw tej produkcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 18:23, Numenpl napisał:

Czyli nikt nie zna konkretnej liczby??!!


240 jednostek, po 80 na stronę konfliktu - dane z CDA 01/2007, temat numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:12, szerszeń45 napisał:

Ja bym bardzo chętnie pograł w SupCom`a, niestety mój zuom (niektórzy nazywają to to PeCetem)
nie pozwoli na uruchomienie tej gierki. No nic. Poczekam na lepsze czasy i może jeszcze sobie
zagram, bo bardzo jestem ciekaw tej produkcji. ;)


Ja gram na Celeronie 1.7 GHz, Radeonie 9600 i 768 RAM na low det i rozdzielczości 1024x768 i mi chodzi o dziwo - !!!płynnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:12, Dead-pl napisał:

> Mam demo z CDA, w sumie gierka całkiem wciąga. Wiem ( z CDA) że jest możliwa produkcja
jednostek
> specjalnych, ale gdzie je się produkuje?? Próbowałem każdej opcji ale nic.

Musisz mieć fabrykę na Tech 2 i wybuduj w niej Bota do budowy na 2 poziomie...on może budować
jednostki specjalne.


Commandery produkowane w fabryce też mogą robić experymentale. Nie jest to czasem tak, że dopiero inżynier 3 techa ma tą opcję? Nie chcę mieszać, tylko już demko odinstalowałem, nie mam jak sprawdzić i nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:18, struksik napisał:

Ja gram na Celeronie 1.7 GHz, Radeonie 9600 i 768 RAM na low det i rozdzielczości 1024x768
i mi chodzi o dziwo - !!!płynnie!!!

Nie chwal się. Ja się obawiam, że mój mega sprzęt poskręcanego krzemowego złomu (C 850 MHz, 265 SDRAM, Riva TNT 2 32 MB) sobie z tą produkcją nie poradzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co poamiętam, to ulepzony ACU, SACU i T3 inżynier mogą budować eksperymentalne jednostki. Uruchomiłem demo na 10-krotnym przyspieszeniu i mogę powiedzieć, że inżynier z T2 nie ma dostępu do T4 (eksperymentalnych). Ale może w pełnej wersji jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować