Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

Najprościej poprosić znajomego, żeby dodała za Ciebie.
Ale błądzimy po manowcach, za daleko odeszliśmy od tematu...

Ja bym chciał, żeby wszystko było bardziej przejrzyste, ale też bardziej kolorowe, jak to mówią, jest "czarne na białym"... Mogłyby być kolory do wyboru, albo codziennie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś, co Konsul zielonym drukiem napisał i to co pisze w czerwonym polu jak dodajesz posta w tym temacie? Przeczytaj więc, a dowiesz się o co chodzi. To najlepszy sposób aby status zamiast w dół poszedł w górę.

Co do zmian na gram.pl - zapewne i tak nie będą to jakieś wielkie zmiany i pewnie i tak nie będę z jakiś unowocześnień korzystał. Tak jak z e-mailowych powiadomień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że nie ciągle ale co ileś wyświetleń przy pomocy playera. Np:
1. reklama - > film
2. film
3. film
4. film
5. film
6. reklama - > film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany duże nie są, ale moim zdaniem i tak poprawią komfort korzystania z serwisu.

Sam bardzo często przeglądam newsroom, a zmiany, które będą już we wtorek w większości będą się go tyczyć, tak więc jestem z tego zadowolony. Podoba mi się wybieranie kategorii, no i te kartki z kalendarza też nie głupio wyglądają ;-) Mimo wszystko chciałbym także jak inni, aby znacznie poprawiono stabilność działania serwerów. Niestety, są one chyba piętą achillesową tego serwisu i nad wyraz często padają, a różne problemy z logowaniem / wylogowywaniem są już powszechne. Przydałby się także lepszy edytor do Gramsajtów, ale sądzę że i tych zmian się wcześniej czy później doczekamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy jest już gdzieś pokazana ta lista zmian, bo nie widzę? :(

Dwa... Szkoda, że nie ma nowych skórek. Tyle było zamieszania wokoło tego, a tu nic od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ewolucja to piękna sprawa. Macie błogosławieństwo moje i mojego Boga.

Najbardziej ciekawi mnie ocenianie gier. Szkolna skala moim zdaniem jest zbyt wąska, by w niej oceniać gry. 0-10 to optymalna sprawa. Mam nadzieję, że będzie sprawiedliwie. I sądzę, że będzie, bo brak obiektywności wystawi Was tylko na pośmiewisko, z czego sobie na pewno sprawę zdajecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:21, KŁEJK napisał:

Mógłbym otrzymać jakąś odpowiedź na tego posta ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42433&pid=142


Nie czuję się kompetentny jeśli chodzi o odpowiedź na niego... GSy, sprawa banów, ogłoszeń - to wszystko community, a więc nie moja działka. Tu powinni wypowiedzieć się Spayki, Sol lub Laid ;) Co do serwerów - wiem tyle, że prace nad optymalizacją szybkości strony trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedykolwiek z jakis fajnych zmian bedziesz zadowolony to normalnie swieto narodowe z tej okazji trzeba bedzie ustanowic. :) Bo jakich by nowosci czy zmian nie zaproponowac Ty zawsze narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 21:34, Wojman napisał:

Jak kiedykolwiek z jakis fajnych zmian bedziesz zadowolony to normalnie swieto narodowe
z tej okazji trzeba bedzie ustanowic. :)

Nie będę chwalił dnia przed zachodem słońca i poczekam aż na własne oczy zobaczę te zmiany. Wtedy się okaże czy są one "fajne" czy fajne.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I najważniejsze: już niedługo udowodnimy, że nie boimy się oceniać! Możecie być pewni, że przy każdej nowej recenzji (a także przy starszych tekstach) znajdziecie notę, jaką wystawiamy danej produkcji. By cofnąć się do czasów szkolnych, w skali 1-6 :-) Każdą skrupulatnie uargumentujemy!



Czyli juz do konca jedziecie po bandzie skandaliczne jest juz to ze wortal dystrybutora o grach w ogole je recenzuje. Pozorem bylo nie dawanie ocen teraz juz bez skrepowania?

A i prosze mi nie pisac o odzielnych spolkach bo parskne smiechem przybudowko CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobrze, zwłaszcza 4 część mnie zaciekawiła bo dotąd bardzo często informacje o tym co ma być w danym tygodniu omawiane na gram.pl mi umykały "nakryte" przez inne wiadomości. Reszta zapowiadanych zmian też robi pozytywne wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 22:29, Robinsonek napisał:

A i prosze mi nie pisac o odzielnych spolkach bo parskne smiechem przybudowko CDP.


Zgodnie z życzeniem ;>. Niestety masz już wyrobione zdanie na ten temat i wydaje się ^^, że nic go nie zmieni, także bardzo proszę - skupmy się w tym wątku na jego meritum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 18:21, KŁEJK napisał:

Mógłbym otrzymać jakąś odpowiedź na tego posta ?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42433&pid=142

Vaxinar -> nowych skinów się chyba nie doczekamy ... chyba że ... może w ciągu
najbliższych 5 lat się wyrobią ;D.



W tej chwili żadnych zmian interesujących akurat Ciebie nie planujemy wdrażać. Nad zmianami, które wprowadzimy niedługo pracujemy już od dłuższego czasu. Pracujemy także wg. określonego harmonogramu, a moce przerobowe mamy ograniczone :D Nie mówię, że nigdy ... ;), ale dzisiaj to głównie redakcja ma swoje 5 minut. Oczywiście dla naszej społeczności (tej aktywnej, nie tylko czytającej, Duxie :P) znajdzie się coś fajnego.

Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol może byście coś zrobili z działaniem serwisu a nie z jego wyglądem bo to że opakowanie będzie ładniejsze to nie zmieni faktu że są problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 10:04, L33T napisał:

Sol może byście coś zrobili z działaniem serwisu a nie z jego wyglądem bo to że opakowanie
będzie ładniejsze to nie zmieni faktu że są problemy techniczne.


L33T, ta prośba to raczej do naszego IT, DT (Dział Technologii) i Szefostwa... ;-) W tajemnicy Ci powiem, że śledzą ten wątek uważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol, mam nadzieje, bo z cały szacunkiem dla waszego działu IT ale chyba lekko zaspali albo mają jakieś od górne utrudnienia przy poprawianiu działania serwisu. Nie wnikam, ani nie pisze "ma być", ot było by miło gdyby tę parę nie doróbek, które wcześniej wymieniłem, naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 10:19, L33T napisał:

Sol, mam nadzieje, bo z cały szacunkiem dla waszego działu IT ale chyba lekko zaspali
albo mają jakieś od górne utrudnienia przy poprawianiu działania serwisu. Nie wnikam,
ani nie pisze "ma być", ot było by miło gdyby tę parę nie doróbek, które wcześniej wymieniłem,
naprawili.

Naprawią L33T, naprawią :)
Pojawiło się sporo zarzutów dotyczących szybkości (czy może wolności ;)) działania serwerów. Oczywiście o tym wiemy (trudno byłoby to przeoczyć ;)). Pozwolę sobie nie wdawać się w szczegóły i nie będę teraz pisał czym to jest spowodowane. Tak jak już gdzieś w tym wątku zostało to napisane - pracujemy nad poprawieniem tego aspektu i jest szansa, że stosunkowo niedługo (a jak dobrze pójdzie, to bardzo niedługo) odczuwalna będzie duża zmiana in plus.
Uwierz(cie) - póki co na słowo - że nam również zależy na zwiększeniu szybkości serwisu i zmniejszeniu częstotliwości pojawiania się, uwielbianej przez wszystkich, żółtej karteczki.

PS 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować