Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Heroes of Might and Magic V przesunięta

80 postów w tym temacie

Domek

Koncern Ubisoft poinformował, że data premiery piątej odsłony cyklu Heroes of Might and Magic - do niedawna ustalona na koniec marca - została przesunięta. Wydawca postanowił dać twórcom trochę więcej czasu na pełne dopracowanie oczekiwanej gry.

Przeczytaj cały tekst "Premiera Heroes of Might and Magic V przesunięta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za! Po patrzeniu na wersję beta wiedziałem, że nie wyrobią się by tyle rzeczy poskładać jeszcze do kupy! Poza tym nie jestem zdania, że premiery częściej są przekładane na późniejszy termin (no prócz już legend w stylu DNF albo Stalker), a raczej wydawcy popędzają twórców i wychodzą świetne nieskończone gry jak choćby Kotor 2 albo Vampire: Bloodlines :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i żeby gra nie skończyła jak Pariah - niby była beta, niby słuchali sugestii, a w efekcie nie zrobili nic... Chociaż po prawdzie wszelkie zmiany w grze na tym etapie produkcji są bardzo trudne do wprowadzenia, więc zbyt drastycznych nie można się spodziewać. Z drugiej strony - tu potrzebna jest kosmetyka - gra jest rewelacyjna już teraz! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony dobrze, bo lepiej żeby gra nie miała później jakichś znaczących błędów itp.
Patrząc jednak z drugiej strony twóry HoMM V już nie po raz pierwszy nas wykiwali !!!!!!!!!
Miało to również miejsce podczas bety !!!!! Ale mniejsz już o to.


POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde,przesunięta.szkoda.ale przynajmniej będą mieli więcej czasu żeby zrobić grę lepszą.a nie wszystko na pospiech.jak by był taki pośpiech to by w lutym była gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 12:51, Kukowsky napisał:

To mam więcej czasu by zamówić edycje przedpremierową kolekcjonerską:D:D Zbiore może w tym
czasie kasę.


dobrze powiedziane,wtedy będzie więcej czasu żeby kase nazbierać.
oby jeszcze nie przesuneli na początek 2007 roku.ja bym sie załamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to wkurza bo chyba mieli dosc czasu zeby zrobic H5 ( zakładajac ze zaczeli je robic po H4) wogole ja nie byłem za przesuwaniem premiery ehhh... :/ poprostu jestem zły. No a jak jeszcze ta gra nie bedzie idealnie zrobiona to sie *******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazde przekladanie sie oplaca. Wszystkie duze gry sa przekladane i potem im to dobrze robi. (wyjatek: DNF 4ever & never :P)
A homm5 wymaga jeszcze miesiecy. Dobrze, ze go przelozyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre wiesci... a juz chcialem anulowac zamowienie ek - rozbudowywanie zamkow to porazka, czary na battle - zero taktyki, balans itd. itp.

3D mi sie podoba, nie sadzilem ze taki klimacik bedzie - np. tytan, hydry, gremliny na screenach odpychajaco, a w grze bardzo klimatycznie - spacer tytana i trzesienie ziemii lub kopniach czy spojrzenia po ciosach - majstersztyk

klimatycznie jest super, ale strategiczno-taktycznie - to jednak wole grac w h3 niz w h5OB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. To zagramy sobie w połowie kwietnia ;/. Jak sie ustale date premiery to sie trzeba wywiązać z obowiązków i skończyć gre na czas, a tak to nie wiadomo czy nie czeka nas jeszcze wiele przesunięć. ;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować