Zaloguj się, aby obserwować  
PureEvil

Mass Effect brak patcha w wersji PL to juz kpiny są poprostu...

7 postów w tym temacie

Mass effect brak patcha w wersji PL to juz kpiny są poprostu ........ cały śwait juz zagrał w Bring Down the Sky a my .... to juzjest przeginanie pały czyżby cdp zminiło się w sławną inaczej Cenegę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tymi słowami. Żal w wykonaniu cdp sięgnął apogeum. Naprawde, jeszcze troche a zostanie okrzyknięta jako ta firma, którz w kwesti partactwa pobiła już mocno zniesławioną cenegę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno CDP coś robi w tym kierunku, jakiś czas temu widziałem pare newsów na stronie główniej. Poszukaj, dzwoń, tak otrzymasz odpowiedź prawdopodobnie szybciej...

Swoją drogą, jeśli chcesz grać tak jak ''cały świat'' ucz się języka, nie będziesz mógł mieć przynajmniej do nikogo pretensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razziel, odbiór angielskiego przychodzi mi łatwiej niż rozumienie rodzimego narzecza. Obejrzałem filmik z polskim dubbingiem ME i bez zastanowienia instalowałem czysto angielską wersję. Chodzi o co innego - dostępność zarówno cenową, jak i stosunek cena/jakość. Do niedawna sądziłem, że najbardziej zabugowaną grą jest TDU, ale ME niezwykle mnie zaskoczył. Osobiście cieszę się z tego, że wydawca zmienił system zabezpieczeń, zniesienie ograniczenia do 3 instalacji jest w moim wypadku bardzo pożądane - konfiguracja sprzętowa mojego kompa zmienia się zbyt często, i w efekcie niewiele bym sobie pograł. Spowodowało to jednak, że lokalna wersja ME nie została do tej pory w żaden sposób poprawiona. Błędów w grze jest tyle, że podniosły się głosy o niemal koniecznośći reinstalacji systemu przed instalowaniem gry z uwagi na możliwe konflikty programowe. Mało tego, czytałem nawet o gościu, który wykosztował się na zachodnią wersję i trzykrotnie wykrzaczyła mu się instalacja... Oczywiście mailowanie do EA z prośbą o cofnięcie aktywacji efektu żadnego nie przyniosło. Dziś próbowałem przelecieć z Nepmos na Ilos - dwukrotny CTD. TDU z kolei cierpi z powodu zabugowanego patcha... Na mojej maszynie na przykład musiałem robić reinstalkę systemu, żeby rzeczony patch ''się przyjął'', wcześniejsze próby, nawet z użyciem registry fixera nic nie dały. Całkiem niedawno chciałem ponownie zagrać w tę ''cudowną'' gierkę, i okazało się, że pomimo ręcznej edycji rejestru wersja 1.55 (czy też 1.56) jest widziana przez patch jako 1.66a. Ok, jestem gotów to zaakceptować w grze za 35 zł (tyle dałem za TDU), ale jest to dla mnie niemożliwe do przyjęcia w takiej, za którą dałem tychże złotych 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga - wbrew pozorom, wersja którą my dostaliśmy zawiera już wiele z oprawek, które znajdują się w patchu. Patch miał na celu głównie zniesienie systemu aktywacji i wprowadza nieliczne, drobne poprawki. Patrząc po oficjalnych forach, praktycznie nie rozwiązał żadnych starych problemów technicznych. Już bardziej szkoda mi Bring Down the Sky, ale ten ponoć jest już na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować