Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V w drugim kwartale

94 postów w tym temacie

eeee???? drugi kwartał???? co to ma byc???? ja rozumiem, miesiąc... ale nie kwartał... fajnie ze dadza im czas na dopracowanie, ale to troche przesada, beta przeciez nie była taka zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Ogłaszając przesunięcie daty premiery piątej odsłony cyklu Heroes of Might and Magic, Ubisoft zapowiedział, że już wkrótce poda nowy planowany termin jej wydania. I obietnicy dotrzymał - jeżeli im wierzyć, to gry spodziewać się możemy w drugim kwartale bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V w drugim kwartale" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze się stało. Oznacza to, że gra będzie zawierać mniej błędów niż gdyby została wydana w marcu. No i nie będę miał dylematu, co brać pierwsze. Obliviona czy Heroes V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ... beta wcale nie jest zla ... Powalajace menu, fajna muzyka ... tylko dlaczego na athlonie 3200+64bit, z giga ramu i x800gto2 na pokladzie co zmiana ukladu kamery mam pokaz slajdow ?
Chlopaki z nival maja jeszcze kupe roboty z oszlifowaniem tego diamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to poczekamy trochę dłużej. Z jednej strony chciałoby się mieć grę jak najszybciej ale z drugiej wolę mieć dopracowany dobry produkt. Poczekam, choć z niecierpliwoscią. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość:0 Jeszcze raz jakość! Ja mogę poczekać! Niech wszystko dopracują.. By potem zastępy graczy mogło spokojnie i namiętnie grać w herosów;) Jak poczekami nic nam się nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion vs. Homm V :P
Trudno porównywać tórówke z RPG :P Ale Oblivion kosztuje 130 a w cdprojekcie mozna miec Homm V juz za 79.90 zł. :] A inne powody to rzecz gustu kupujących :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nawet cieszę, że gra będzie później ... zbieram kasę na nową grafikę , teraz mam GF4 64MB... raczej na takiej grafie Herosy V by nie poszły.... miałem kupić GF 6600 128 MB, a teraz kupię może GF 6600 GT 256 MB jak Herosy wyjdą trzy miechy później he,he ... a właśnie jakie grafiki polecacie do gierek ? ... podobno cenowo GF GT wymiatają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to super ;[ kurde, teraz to sie wkurzylem ;/...jak jeszcze raz przesuna date premiery to chyba bedziemy mieli dopiero na wakacje ;/...kurde ;[...co oni tam robia w tym studiu ze tyle musza poprawiac ta gre!? ;[ oni chyba robia ta gre 24h na caly tydzien ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaz za drugiej strony to ja tez wole produkt, zawierajacy jak najmniej bledow i wogole...poczekam (w koncu juz nic nie odwrocimy nie? :) co sie stalo to sie nie odstanie...) ale chcialbym jednak juz w to pograc...w tej sprawie zwyciezyc MUSI tylko cierpliwosc ;].

P.S. PANOWIE Z GRAM.PL PROSZE WAS!! PRACUJCIE CHOCIAZ TROCHE NAD WASZA STRONA O HOMM''IE V!! ;/ NIC SIE TAM NIE ZMIENIA OD PARU DNI (CZY TYGODNI...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż po chwilowym wewnętrznym zgrzycie i 3ch piwkach stwierdzam że to bardzo sensowne rozwiazanie to opóźnienie. tylko pewnie premiera będzie akurat w czasie letniej sesji.....
PS. CZY JEST KTOŚ KOMU ZNUDZIŁA SIĘ BETA I MOŻE ODSTĄPIĆ KLUCZ?????? WYSTARCZY NA KILKA DNI
jężeli ktoś tak miły i uprzejmy się znajdzie to proszę o info na sparrow69@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:06, Jabłoński napisał:

Ja tam się nawet cieszę, że gra będzie później ... zbieram kasę na nową grafikę , teraz mam
GF4 64MB... raczej na takiej grafie Herosy V by nie poszły.... miałem kupić GF 6600 128 MB


Powiedz to mojemu GF2 na którym gra chodzi mi w miarę płynnie na rozdzielce 1024x768 :P . Co prawda na low detalach i w miastach się cienie kaszanią (ach ten PixelShader) ale na GF4 powinno śmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować