Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic Kolekcja Wszech Czasów już za 2 tygodnie

14 postów w tym temacie

Bardzo chętnie bym to kupił tylko cena wzięta jakby z kosmosu żeby nie powiedzieć dosadniej. Poza tym - pomyślmy logicznie. Im bardziej obniżono by cenę tegoż pakieciku tym więcej znalazłoby się chętnych, nieprawdaż ? Wiem że to raczej nierealne ale wystawcie to w cenie King''s Bounty EK konkurencyjnej Cenegi ( czyli około 150-170 zł ) a wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tego jeszcze nie ma ?
cena za wysoka szkoda kasy na gry które są w sprzedaży od 96 roku...
1 grudnia w biedronce bedzie h4 gold za 10 zł ... 3 mozna kupic tez za 20 zł 5 nie wiem reszte.... kupic archiwalne numery cda... całość zamyka sie w 70 zł :P (zaokrągliłem + - ) a arty itd mozna zobaczyc w www.google.pl mapy mozna sciągnać z www.google.pl

bezsens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:31, Chester001 napisał:

cena za wysoka szkoda kasy na gry które są w sprzedaży od 96 roku...

Bez komentarza. A mało to jest gier z tamtych lat co do tej pory się sprzedają w dużych nakładach i przynoszą zyski ? Choćby Starcraft z 1998 r ... Do dziś chodzi po ok. 50 zł ( nówka ). Teraz tylko Crysisem co poniektórzy gracze żyją -_-.

Dnia 17.11.2008 o 16:31, Chester001 napisał:

1 grudnia w biedronce bedzie h4 gold za 10 zł ... 3 mozna kupic tez za 20 zł 5 nie
wiem reszte.... kupic archiwalne numery cda... całość zamyka sie w 70 zł :P (zaokrągliłem
+ - )

Można i tak ale dla fana serii liczy się właśnie jakość wydania, wszystkie gry w jednym pakiecie, do tego spatchowane i spolszczone.
>a arty itd mozna zobaczyc w www.google.pl
To po co ludzie wciąż kupują książki skoro wszystko ( prawie ) można znaleźć w "guglach" ? Arty są właśnie po to by je dotknąć, obejrzeć / ew. postawić gdzieś na honorowym miejscu ;P.
>mapy mozna sciągnać z www.google.pl
jw

Dnia 17.11.2008 o 16:31, Chester001 napisał:

bezsens :)

n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kłejk :)
Ja już powoli nie mam siły tłumaczyć...

To nie jest produkt 5 w cenie 3, ani edycja kolekcjonerska pojedynczej gry.
Kolekcja Wszech Czasów HoMM to nie jest masówka, nie po to została stworzona.
Zgodzę się że cena dla wielu może być zaporowa...
Dlatego pojedyncze gry można kupić taniej w seriach jeśli waszym zdaniem nie warto wydawać tyle na Tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27. listopada? Tutaj ( http://www.gram.pl/prod_8AzqGe6_Heroes_of_Might_and_Magic_Kolekcja_Wszech_Czasow.ht ml) pisze, że 21. To jak w końcu?

BTW Ziutek ma rację - cena może za dużo, ale to w końcu Edycja Kolekcjonerska, ze wszystkimi częściami - nie ma konieczności tego kupna, jeżeli ktoś nie chce tego mieć. Ja osobiście wolałbym kupić coś takiego, niżeli inne w seriach typu eXtra Klasyka, TopSeller, itp., bo pudełko fajniejsze. :P W ogóle, to po co te serie? Nie można po prostu obniżyć cenę premierowych opakować. ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe było by całego hałasu gdyby ktoś nie dał w tej szmatce dołączanej do CDA - CDP Insider ceny 159,90. Albo gdyby ktoś w CDP nie był tak ślepy, żeby nie zauważyć wątku o Heroes Complete, gdzie komentowało się cenę zestawu.

Potem padają durne wytłumaczenia po 8-10 miesiącach, że możliwe, że pomylono ceny. Gratulacje dla firmy za niesprawdzanie tego co publikuje się we własnej reklamówce tak samo jak nie sprawdzają tego co wydaję i praktycznie z każdą grą potem jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:50, Mistic napisał:

NIe było by całego hałasu gdyby ktoś nie dał w tej szmatce dołączanej do CDA - CDP Insider
ceny 159,90. Albo gdyby ktoś w CDP nie był tak ślepy, żeby nie zauważyć wątku o Heroes
Complete, gdzie komentowało się cenę zestawu.

I to właśnie chodzi. To ja nie kupuję dodatków do HoMM V, czekam cierpliwie 11 miesięcy (od czasu ogłoszenia Edycji Wszechczasów w Insiderze) - na obsuwę w premierze. Czytam na Gramsajtach (akne, sklep) że już za chwileczkę, już za momencik a do czerwca to na 200% i co ... ?
No widać co - rok czekania i cena w górę o 40%
A że wydanie nie zawiera wszystkich dodatków to inna bajka... ech..pewno i tak kupię ale z rok po "premierze" (tylko kiedy ten Premier to kupi ;) ) za 1/2 ceny obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NIe było by całego hałasu gdyby ktoś nie dał w tej szmatce dołączanej do CDA - CDP Insider ceny 159,90.
Aha - czyli jak się w ulotce reklamowej marketu ktoś walnie i wystawi TV Full HD za 299 zł zamiast 2990 to powinni za tyle potem sprzedawać? Istnieje takie info jak "Ulotka ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art . 66 §1 Kodeksu Cywilnego.".

>Albo gdyby ktoś w CDP nie był tak ślepy, żeby nie zauważyć wątku o Heroes Complete, gdzie komentowało się cenę zestawu.
O to też ciekawe - zróbmy artykuł z komentarzami o sprzedaży SPORE za 9,90 zł - przecież wtedy EA obniży cenę, bo my tak chcemy! Prawda??

> Potem padają durne wytłumaczenia po 8-10 miesiącach, że możliwe, że pomylono ceny. Gratulacje dla firmy za niesprawdzanie tego co publikuje się we własnej reklamówce tak samo jak nie sprawdzają tego co wydaję i praktycznie z każdą grą potem jest problem.
Też tą ulotkę widziałem. Składu tam pełnego nie podano, z tego co pamiętam. Więc i cena mogła się zmienić.

Jak kogoś na coś nie stać , to tego nie kupuje. Jasne - można kupić Heroesów w biedronce za 10 zł. Można też pić polo-coctę, a rolexa kupić chińskiego za 30 zł. Ale po co!!??

Ludzie nikt nie mówi, że każdy musi kupować takie wydanie! Prądem i ogniem Was zmuszają??

Jak ktoś jest naiwny niech krzyczy że za drogo i miało być taniej. Może i miało - ale nie jest. Jeżeli ktoś ceni Heroesów i ładne wydania to to i tak kupi - choćby kosztowało i 500 zł. Wydanie angielskie było biedniejsze niż polskie a w chwili premiery nie kosztowało mniej i to mimo, że gry w UK są tańsze ogólnie.

I jeszcze jedno - za ta cenę konsolowcy kupują jedną grę - i co - jakoś tak nie płaczą. A potem dziwić się że rynek gier na PC umiera... beznadzieja...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 20:06, Gumbare napisał:

I jeszcze jedno - za ta cenę konsolowcy kupują jedną grę - i co - jakoś tak nie płaczą.
A potem dziwić się że rynek gier na PC umiera... beznadzieja...

Beznadziejni są goście którzy fanatycznie bronią wydawców licząc na Bóg wie co (poklepanie po plecach ?, uścisk dłoni prezesa ?, odpowiedź na post od zielonego pracownika CDP o treści "Dzięki Gumbare" ??)...
Jasne że każdy ma prawo wołać sobie ile dusza zapragnie za wydawane przez siebie gry, ale to jeszcze nie powód by się godzić na takie zabiegi bez słowa krytyki. Skoro za granicą tamtejsza edycja wszechczasów może być wydana bardziej bogato a do tego tańsza to czemu w Polsce tak nie można ? Bo się przyzwyczaiłeś do wysokich cen za gry na konsole ? Phi... EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Beznadziejni są goście którzy fanatycznie bronią wydawców licząc na Bóg wie co (poklepanie po plecach ?, uścisk dłoni prezesa ?, odpowiedź na post od zielonego pracownika CDP o treści "Dzięki Gumbare" ??)...
Nie biorę tych słów personalnie. A wpadł pan Przewodniczący na to, że może na nic nie liczą, tylko mają obiektywne spojrzenie na prawa rynku?

Nikogo nie bronię, jedynie wyrażam swoje zdanie, że jak mnie na coś nie stać to nie płaczę przy każdym newsie na dany temat dlaczego to takie drogie...

>Skoro za granicą tamtejsza edycja wszechczasów może być wydana bardziej bogato a do tego tańsza to czemu w Polsce tak nie można ?
No ciekawe bo mi z porównania wizualek wychodzi że polska nie ma digipacków, ale ma mieć pełny manual do wszystkich części.
Cena - premiera we Francji była za 80 euro ( http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=23871 ) - to chyba wychodzi za więcej niż polska? a że teraz można przeceny znaleźć już to całkiem inna historia.

>Bo się przyzwyczaiłeś do wysokich cen za gry na konsole ?
Być może, ale też dlatego, że wiem że wyprodukowanie takich rzeczy nie kosztuje mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować