Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang - cena, przedsprzedaż i zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

13 postów w tym temacie

jednak cena ciut za wielka na moja kieszen maks bym dal 149zl... ale zwykla edycja tez mi wystarczy :)

nie powiem EK wypasiona i calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie - informacja o składzie EK bez możliwości jej zamówienia była nieco irytująca :) No i do tego metoda dostawy na tyle miła, że nie muszę czekać na listonosza, ale po drodze z koła z anatomii zajrzę do empiku i już będę się cieszył wspaniałą EK. Świetny początek soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo rzeczy w tej EK. Wygląda naprawdę zachęcająco. Co prawda gry w ogóle nie znam, ale tytuł zapowiada się naprawdę fajnie. Dawno nie grałem już w dobrego RPG''a. Może wypadałoby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja ze sklepu Empik

"Bardzo dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie informuję, że gra"Drakensang: The Dark Eye - Edycja Kolekcjonerska (PC)" jak wskazuje informacja na stronie naszego sklepu dostępna będzie dnia 10.12.2008 czyli w dniu premiery. Jeśli zamówi Pan ten produkt w przedsprzedaży będzie on wysłany w dniu premiery, bądź też dzień wcześniej."

Zdaje mi się, więc, że mowa o wysyłce dwa dni przed premierą ze sklepu Empik to ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiać EK w Empiku! Ta wysyłka 2 dni przed premierą w sklepie empik.com to jedna wielka ściema! Dostałem dzisiaj maila, że EK wyslą 5 dni PO premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować