Zaloguj się, aby obserwować  
Tyler_D

Armored Princess - pierwszy dodatek do King''s Bounty: The Legend

34 postów w tym temacie

http://www.katauri.com - Katauri Interactive.

http://kingsbounty.pl/tag/dodatek

Po dobrze przyjętej przez graczy King''s Bounty: The Legend przyszedł czas na pierwszy dodatek do podstawki. Będzie on nosił tytuł Armored Princess.

cytat z newsa z gram.pl

Postacią przewodnią będzie tytułowa Księżniczka poszukująca słynnego rycerza Billa Gilberta. W pełnej niebezpieczeństw podróży będą jej towarzyszyć oswojony smok oraz koń, który ma szansę ewoluować w mitycznego Pegaza. Księżniczka przemierzy romzaite kontynenty, zaś w samej grze pojawią się nowe wyzwania, zaklęcia, umiejętności czy bossowie. Także silnik graficzny zostanie przebudowany. Co ważne, dodatek wymaga zainstalowanej podstawowej wersji KB:L. Na razie nie podano daty jego premiery.

Jak na razie więcej info nt dodatku nie ujawniono ( chyba że ja słabo szukałem ;p ). Pozostaje tylko czekać na oficjale materiały / przecieki od producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO i dobrze, że już zapowiadają. Cieszę się bardzo, że zakupiłem grę i mam nadzieję, że dodatek też będzie trzymał klimat podstawki. A najlepsze jest to, że moja siostra nie bedzie w końcu narzekać, że można sterowac jedynie facetem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw. Armored Princess strasznie wciąga. Wszystkich zachęcam do grania. I to nawet mimo cyrylicy. W rozmowach klikam 1 1 1, a jak nie pomaga to 2 1 1 potem 3 1 1 i ide jak burza. Czekam na angielska wersje to moze dowiem sie o co w grze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana 100 zł? Tego się prawdę powiedziawszy nie spodziewałem :P. Może kupię, ale małe szanse, jak stanieje do poziomu 40-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:54, mikim napisał:

Sugerowana 100 zł? Tego się prawdę powiedziawszy nie spodziewałem :P. Może kupię, ale
małe szanse, jak stanieje do poziomu 40-50 zł.

74,99zł za taką grę w chwili premiery... Warto moim zdaniem. Skusiłem się. Nowa oferta Cenegi dla członków Kompanii. Przesyłają e-mailem jakiś kod, który z 99zł robi 64,99zł. Do tego 10zł na kuriera przy płatności z góry czyli razem rzeczone 74,99zł.

Szczerze powiedziawszy czekam z niecierpliwością. Ciekawe czy zdążą nałożyć najnowsze patche, bo do wersji rosyjskiej już są dwa.

A nawiasem mówiąc: co się stało, że przesyłka pocztą nagle stała się tak droga? 20zł? Pierwszy raz korzystam ze sklepu Cenegi (mam nadzieję, że się nie zawiodę), ale żeby przesyłka pocztą dwa razy przewyższała kuriera... Masakra. Chyba mają jakąś umowę, bo nie widzę innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:47, Growin napisał:

No i ruszył pre-order tejże gry:
Cena: 79,99 zł


A ja dostalem z kompani graczy Cenegi maila z kodem znizkowym i moge te gre miec za 64.99 PLN. Ale nie kupie przynajmniej do czasu az sie upewnie, ze w przeciwienstwie do King`s Bounty: Legenda gra nie jest zabezpieczona Starforcem (a co ja sie nauzeralem z tym zabezpieczeniem przy KB: L to moje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie WTF pojawiło się na mej twarzy po tym, jak z pudełka wyleciały mi okularki 3D :)
Ta gra ma opcję filtru umożliwiającą oglądanie gry w trójwymiarze, haha =D Jutro zabieram się za granie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczynam gre i mam pytanie - czy smok +1 do intelektu bedzie dawal co poziom (lub kilka) premie do intelektu ? Czy jest to tylko jednorazowy bonus i smoki nie maja zadnego wplywu na statystki poza jednorazowym bonusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bonus to zwykłe +1.
Ja się zdecydowałem na smoka obrony.
Chowaniec ma 34 poziom, sprzęt i umiejętności dają mi 22 obrony, a ogółem obrony mam... 24.
Albo się machnąłem w obliczeniach, albo się startuje z obroną równą 1 (bo nie pamiętam) - no i dodatkowe +1 od smoka. To by się zgadzało.

Ale w ten tydzień pewnie zdążyłeś samemu to rozkminić :] Zapomniałem sprawdzić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:23, Czempion9 napisał:

Elo.Dziwie się że ten wątek jest tak mało odwiedzany ;/ Na prawdę polecam zagrać w tą
grę.Dla mnie bomba :P


Wcześniej nie znalazłem tego wątku w wyszukiwarce i się dziwiłem taka gra a nawet tematu swojego nie ma :P
BTW nie wydaje wam się że dodatek jest troche za trudny?W legendę grałem na normalnym i większość wrogów
miała status ok. słabego a tutaj są silin i równi :) Niedawno zacząłem grać od nowa bo ominąłem trening-a to zawsze 1 lvl +, więcej dowodzenia i łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:37, Kuban11 napisał:

BTW nie wydaje wam się że dodatek jest troche za trudny?W legendę grałem na normalnym
i większość wrogów miała status ok. słabego a tutaj są silin i równi :)

Wbrew pozorom gra jest banalna. Zbyt banalna. Jedyni wymagający przeciwnicy to ci "zabójczy" - z niezwyciężonymi też jest fajna jazda, kilka razy takich pokonałem. Na poziomie normalnym. W tej grze jak płyniesz na jakąś wyspę to się nie przejmuj czerwonymi ostrzeżeniami o Bardzo Silnych przeciwnikach tylko atakuj - jak grasz wojownikiem to z odpowiednią ilością szału Bardzo Silnych przeciwników rozgromisz w trzech turach, bez straty w wojsku. Jak kiedyś będę grał od nowa to na wysokim poziomie trudności :)

Dnia 27.12.2009 o 12:37, Kuban11 napisał:

Niedawno zacząłem grać od nowa bo ominąłem trening-a to zawsze 1 lvl +, więcej dowodzenia i łatwiej...

W sumie racja, ale później to się okazuje że żałosne są te otrzymane punkty za trening :)
No i nie popełnij tego błędu co ja - użyłem podczas treningu zwoju "przyspieszenie" - a kiedy się go chciałem nauczyć (nawet wojownikowi przydaje się pomoc magiczna) to nigdzie go nie sprzedawali. Dopiero w Elonie, a to już za połową gry jest :)

Gra przednia, dzisiaj może w końcu ją ukończę! Stoję przed K''Tahu i chyba czas z nim pogadać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



hej ludziska pomóżcie gram sobie w KB wojownicza księżniczkę i utknąłem wszędzie monstra przewyższające mnie armia (zabojczy, niepokonany) wyczyściłem całkowicie desbir, szkarlatny wiatr zardzewniala kotwice nastepnie kontynent verony ( toc bylo mozliwe) i u krasnali z podziemiami gdzie teraz mam sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram paladynem na trudnym (podobnie jak w legendę) i chyba będę musiał zejść na normalny poziom trudności. Może magiem byłoby łatwiej, nie wiem. Kasy brakuje, a dookoła same armie zabójcze i niezwyciężone. Odkryłem do tej pory 4 wyspy. Czy ktoś przeszedł księżniczkę na trudnym? Legendę dało radę, ale tu mam poważne trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować