Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

aila - od mojego pierwszego mmo''wego nicku, który wziął się z braku pomysłu a akurat pod ręką był komiks SW, otwieram na losowej stronie a tam dymek "mistrzu aila,....." oczywiście jest to spolszczona wersja tego imienia

Spoiler

(mój pierwszy char był babka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem nicku Kubasa (ale źle się niektórym kojarzyć ha ha ha), a powstał on zupełnie przez przypadek ^^
Kiedyś jak bylem mniejszy jakieś 4-5 lat temu gralem sobie w demko AoE I albo II (już nie pamiętam) no i chciałem zapisać grę "Kuba" (od imienia) ale jakimś cudem dopisałem "sa" no i tak on powstał


A teraz używam "Kuro" albo jak na gram.pl Kur0, i pochodzi on z gry The Club, nie trzeba chyba zbytnio mózgów wysilać żeby się domyślić ze był on moją ulubioną postacią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem nick Radziolas, za dużo władcy pierścienia sie na oglądałem jak mały byłem, z tąd to las (uwielbiam elfy :P) a radzio dlatego że mam na imie radek ale to chyba nie trudno wywnioskować.
Jeśli chodzi o nightfaler to z racji iż naszła mnie ochota zmiany nicku, nie wiem kiedy jakoś tak, akurat wymyślałem ksywke mojemy alter ego w jakimś mmorpg i tak ślęcałem tym co by tu nowatorskiego wymyślić, fakt że nad moją głową był plakat z Guild Wars : Nightfall ( z cda oczywiście) i tak wpatrzony w niego (w nią :D), zacząłem myśleć nad nową ksywką patrze nightfall hmmm fajnie brzmi, no ale co bedę nazwe gry używał, znowu się namyśliłem, i po jakiś kilkuminutowych rozważaniach sam nie wiem, jak na to wpadłem wyszło nightfaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick? Więc opowiem po kolei. Pierwsza część mojego nicka wzięła się od ksywki nadanej przez mojego tatę - Robek. Jak nie trudno się po tym domyślić, mam na imię Robert. No, ale Robek brzmi dziecinnie, i tak pewnego dnia pomyślałem sobie "hej, przecież Robek jest podobny do Robak!" i tak zostało. 007 zaś sam nie m skąd mi sie wzięło :P
Na niektórych forach i we wszystkich grach RPG używam jeszcze nick''u Valthos. Ten nick natomiast wymyślił mi brat, kiedy ślęczałem nad imieniem mojej postaci do Silkroad ;) Oba mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swój wymysliłem po lekcji polskiego (coś było o peryfrazach) peryfraza to raczej żeńskie, więc przekręciłem na peryfraz :D. Nie lubie zdrobnień "pery" ;/...

Znacie (dziwne pytanie) strone z nickami xD? Gdzieś gdzie można wyszukać sobie czy cos :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój powstał, gdy siedziałem bardziej w kulturze hip-hopowej. Zanim zacząłem tworzyć własne utwory z kumplem, postanowiłem stworzyć sobie krótką ksywę i zaczynającą się na literę K (od imienia: Karol). W pewnym momencie przyszło mi do głowy "KoLoS". Spodobała mi się tym bardziej, że ksywka była sarkastyczna - byłem najniższy w klasie :)
Swego czasu zacząłem czytać Legendę Drizzta (wtedy pod innymi tytułami) i zainspirowała mnie postać tego mrocznego elfa. Obecnie częściej używam ksywy "Karfein" - zwłaszcza w powiązaniach z grami (c)RPG (drowi człon -fein w ksywie ;) Kar- oczywiście od imienia) oraz zdecydowaną większością nowych kont. Zmieniłem się od czasów KoLoSa na lepsze. Karfein jest poważniejszy i dojrzalszy. Ale nie zapomniałem wyciągnąć tego, co dobre u KoLoSa, tak więc nie porzucę tej ksywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick powstał w celu uczczenia mojego, niestety już martwego psa. Wabił się on Awruk. Ale nasuwa się pytanie jak pies dostał imię czytane wspak stanowiące wulgarne słowo. Otóż nazwał go tak poprzedni właściciel czerpiąc inspiracje z twórczości S. Lema, niestety dokładnie nie wiem z którego utworu. Cyfra 8 jest nieco lekkim odzwierciedleniem mojej własnej ideologi (a raczej jej części) będący znakiem nieskończoności postawionym do pionu.

To tyle, mam nadzieję, że nie dostane bana za nick mój, bo się teraz okazało, że na upartego można to potraktować jako obraźliwe słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mouhhg
Uuuuu... z moim nickem to jest tak że miało to być konto chwilowe więc , wpisałem byle jakie literki i powstało mouhhg .Jak bym wiedział że na forum zostanę dłużej to bym miał nick Embenzor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbasmok007
Hmm ... Zaczne od początku : )
Jak widać początek nicku zaczyna się od "Qba", co jak nie trudno się domyślić oznacza Kuba, czyli (oczywiście : D) moje imię. Ciąg dalszy, czyli "smok" zaczerpnąłem z serialu Radiostacja Roscow (chyba tak to się pisało), który leciał kilka lat temu na ZigZapie. Serial opowiadał o grupce przyjaciół, którzy utworzyli nielegalną radiostację i w związku z tym, że nie była ona zgodna z prawem, każdy z nich musiał wymyślić sobie ksyfkę, a były one takie : Lopez, Pytalski, Kwiatek i Smok. Ostatni właśnie bardzo przypadł mi do gustu : )
A co z 007 ? :D
A no, można by było powiedzeć, że taki mały spontan liczbowy, jednak ostatnio "7" jest moją ulubioną liczbą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 12...no to chyba wiadomo. A co do 12 to po prostu fajna liczba...xD No i dwie najlepsze części gothica bo 3 to kupa...

Qbasmok007-Licencja na zabijanie! HA! Rozgryzłem Cię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaotizz

Mój nick powstał, ot tak... Najpierw miało być ''Chaotic'', zajęte. No to pomyślałem, i stworzyłem taki jakby remiks, ''Chaotizz''. Zastanawiałem się czy napisać przez dwa ''z'', czy przez jedno. Dwa wygrały. Lepiej nick wygląda.
A w sumie nick, powstał od tego, iż siałem kiedyś chaos na forach internetowych i nie tylko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo to nie pamiętam w jakich okolicznościach powstał nick Redjevel, no ale zaczęło się od ®edjevel "®" :D
potem ponieważ gry jak i inne fora nie przyjmują "®" to się pozmieniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to Crash807 ponieważ jedną z moich ulubionych gier jest właśnie (seria) Crash Bandicoot. Cyferki zaś to zwykły przypadek - jak zakładam e-maila to po nicku musiałem wymyśleć jakieś cyferki, pierwsze jakie mi na myśl przyszły to właśnie 807 (nie wiem czemu:D). I właśnie dlatego min. tutaj właśnie jest 807.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się tak naprawdę znikąd. Było kilka niewielkich powodów dla tego nicka, ale raczej był to przypadek.

Ancient - Dlatego, że lubię starożytne kultury itp, a ancient to właśnie po angielsku "starożytny" , "antyczny", a po polsku by do dupy brzmiało :P :S

Lord - Podobają mi się tytuły szlacheckie (?) takie jak baron, lord, hrabia - z wszystkich najbardziej mi przypasowało "Lord".

Ale jak już wcześniej mówiłem - nick to to , co mi pierwsze strzeliło do głowy przy tworzeniu konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paje96
Moja ksywka wzieła się od tego że mój brat gdy był mały mówił na mnie Paje i zamiast Paweł i to przezwisko spodobało mi się. A liczba 96 to końcówka od roku mojego urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować