Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubi chce pracować nad Assassin`s Creed 2 przez "lata"?

30 postów w tym temacie

nnoo super wczoraj jak pogrywalem w AC to klocek mi RROD wylapal po ponad roku smigania, teraz wpadlem w ultrapowolne zalatwianie naprawy przez MS ;/ swieta beda wyjatkowo smutne w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to źle, bo musimy "trochę" poczekać, ale ma to też swoje dobre strony! Dostaniemy produkt solidniejszy i dopracowany(najprawdopodobniej). Tyle było gromkich zapowiedzi poprzedniego AC, a co dostaliśmy? Zgoda, był dobry, ale spodziewałem się "wiekowego dzieła". Tym niemniej sądzę, że to warta czasu i zachodu gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 12:44, Frostborn napisał:

nnoo super wczoraj jak pogrywalem w AC to klocek mi RROD wylapal po ponad roku smigania,
teraz wpadlem w ultrapowolne zalatwianie naprawy przez MS ;/ swieta beda wyjatkowo smutne
w tym roku :P

Tydzień - dwa i będzie u ciebie w domu. Mój naprawiał się 9 dni, więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i bardzo dobrze, że Ubisoft nie śpieszy się za AC2. Pierwsza część gry była bardzo dobra, jedank w dość dużym stopniu odczuwana była monotonia oraz brak rozwinięcia pewnych aspektów gry. Jeżeli druga część poprawi te elementy gry to będzie to na pewno świetny tytuł. Licznę na to, że fabuła AC2 będzie jeszcze lepsza niż w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu Jade wraca na pierwsze strony gazet! Co tam AC2, ważne że Jade błyszczeć będzie.

Ja się pytam, gdzie przez ten czas była Jade? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że postawią tym razem na większą różnorodność misji i może ciut inny charakter rozgrywki. Rozumiem, że walki były efektowne i dawały dużo satysfakcji, ale ja po grze z asasynem w roli głównej spodziewałam się większej ilości elementów skradankowych. Mogliby też dodać regulację poziomu trudności na zasadzie tego w serii Thief - np. na najwyższym poziomie nie wolno zabić żadnego strażnika, albo wywołać pościgu.

Oprócz powtarzalności misji właśnie to, że można spokojnie pokonać 20+ chłopa bez potrzeby ucieczki i wykonać zadanie trochę mnie w AC zawiodło. Gdyby te elementy dopracować, gra byłaby naprawdę miodna (bo o aspektach graficznych i fizyce gry już nie wspominam, to chyba największe zalety tej produkcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 12:55, Zaitsev napisał:

> nnoo super wczoraj jak pogrywalem w AC to klocek mi RROD wylapal po ponad roku smigania,

> teraz wpadlem w ultrapowolne zalatwianie naprawy przez MS ;/ swieta beda wyjatkowo
smutne
> w tym roku :P
Tydzień - dwa i będzie u ciebie w domu. Mój naprawiał się 9 dni, więc głowa do góry :)



wczoraj zgłosiłem, dostałem maila ze przyjęli zgłoszenie, opcje wysyłki, instrukcje jak pakować i ,że mam czekać na kolejne wieści, które nie nadchodzą ;/ dobrze by było gdyby przyszedł przed świętami ale z moim pechem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to lepiej niech się nie spieszą. Martwi mnie tylko okres w jakim rozgrywać będzie się akcja gry, a mianowicie XVIII wiek. Zbytnio nie przepadam za tymi latami w dziejach ludzkości :) Czas krucjat był niezwykle klimatyczny, a wpleciona w to historia Altaira niezwykle "pociągająca". Cóż, zobaczymy jak będzie, gdy już Assassin''s Creed 2 ujrzy światło dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech se robią nowe AC ile chcą, wole trochę poczekać i mieć świetną grę, niż jakiegoś gniota zrobionego na szybko ( ala EA :))

BTW. Skoro bohaterem ma być Altair to jak akcja może się rozgrywać w XVIII w :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>tworzona i że maskotka producent "jedynki"

Woow... to już mi śmierdzi seksizmem... Niby dowcip, ale no... jakoś tak
nie pasuje tutaj za bardzo.

A co do Assassin''s Creed... to gra była dość dobra, choć mocno schematyczna,
a porównania do GTA były nieco przesadzone... W GTA jednak mamy dużo więcej
wolności mimo, że nie można uprawiać parkoura. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze czas produkcji odzwierciedla się na jakości - widać jednak, że pracownicy Ubi są pewni swego.

Każda okazja jest dobra, by znowu podebatować o kontynuacji Assassins Creeda, no i pięknej Jade Raymond ;-) AC był bardzo reklamowaną grą, pojawiało się pełno filmików, wywiadów z Jade i większość osób spodziewała się raczej znacznie większej rewolucji. Owszem, większość graczy w pierwszym kontakcie z tytułem było wniebowzięta, ale z czasem to minęło - bo produkcja okazała się być cholernie schematyczna. Czekamy na "dwójkę", oby tym razem aż tak mocno nudą nie wiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem i jakoś nie mam ochoty. Ale w dwójkę zagram. I mam nadzieję że to będzie naprawdę solidna produkcja. Mogą ją robić ile chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie poczekam, jedynka była fajna, ale dobrze by było, gdyby i tą część dopracowali i, co równie ważne, zoptymalizowali silnik gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze , ma byc jakość a nie :d jakies tutaj syfy niektóre firmy wypuszczają np dla mnie Far Cry 2 to nieporozumienie ;] (takie jest moje zdanie) Niech robią AC 2 :D Pierwsza część był ogarnięta.

EDIT: Jade jest Super Kobieta dajcie ją do tematu Piękne Kobiety xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 15:37, maggit napisał:

>>tworzona i że maskotka producent "jedynki"

Woow... to już mi śmierdzi seksizmem... Niby dowcip, ale no... jakoś tak
nie pasuje tutaj za bardzo.


Niektórym na Gramie chyba sprawia dużą satysfakcję pielęgnowanie stereotypu(żeby nie powiedzieć archetypu) komputerowca, który kobiety(poza mamą ew. siostrą) widzi tylko na ekranie monitora i nigdy z żadną nie rozmawiał. A już broń boże jakąś dotknąć. On nie wynurza się ze swojego matrixa :D
A po drugie świat gier i kobiety? a fe to przecież nie przystoi, no i w ogóle to jest świat pryszczatych geekoof, więc patrz punkt pierwszy ;P
A już na serio mnie również AC niedopieścił i sporo bym poprawił. Długi czas produkcji może mieć odwrotny skutek niż zamierzony przez producentów, szczególnie jeśli faktycznie akcja zostanie przeniesiona w XIII czy który tam wiek. Bo przecież to właśnie czasy krucjat i sterowanie asasynem były głównymi "magnesami".
A Jade? Trudno nie zgodzić się z Zaitsevem, że jest maskotką Ubi. Bo na pewno niejedna osoba ma podobne umiejętności(nawet w obrębie UbiSoftu), a jednak JR piastuje właśnie to a nie inne stanowisko. W świecie niestety zdominowanym jeszcze przez facetów/chłopców, którzy jak wiadomo są wzrokowcami :D kobieta zdziała o wiele więcej niż facet, nawet złotousty Peter M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować