Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - wymagania sprzętowe

64 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 10:28, menelica napisał:

Nie znam osoby której ta gra by nie weszła, a tak przy okazji ne sądzicie że sisy są
już trochę przejedzone i odgrzewane?


wszystko jest odgrzewane - wszystkie te "nowe przelomowe gry" to tylko mierne kalki klasykow, ostatnio taki chlam wychodzi ze szkoda gadac. A simsy to gra inna niz wszystkie - dostaje ciagle to samo tylko ze nieco ulepszone - mi to nie przeszkadza :]

Co do wymagan S3 - sa naprawde niskie, nie mam sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia , komu by to nie poszło ? A propos gier odgrzewanych czy nie sądzicie że nagle rynek gier tak jakby podupadł ? HFS , Sims i wiele innych :( Osobiscie nie jestem wielkim fanem Sims ale wypróbował z chęcią tylko nie mam ochoty wydawac 170 zł na gre a i ściąganie to wbrew moim zasadą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od jakiegoś czasu nie robię wielkich oczu co do wymagań sprzętowych jakiejś nowej gry. I dobrze bo już teraz wiem, że w The Sims 3 z pewnością zagram. Jedyne o co się martwię to cena, która o ile dobrze pamiętam to w poprzednikach na samym początku premiery była dość wysoka : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie Simsy nigdy nie podeszły. Próbowałem i jedynkę i dwójkę, ale to nie dla mnie. Ale fani znowu dzięki tej grze będą mieli kilkadziesiąt(kilkaset?) godzin białej plamy w życiorysie. A wymagania wcale nie takie duże. Myślałem że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 11:08, jac22 napisał:

Dla mnie laptopy to nie sluza do gier a czlowiek co kupuje laptopa by grac jest jakims
sadomasochista.


Ja na moim laptopie pogrywam i co ??Może komuś dobrze sie gra na laptopie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 11:08, jac22 napisał:

Dla mnie laptopy to nie sluza do gier a czlowiek co kupuje laptopa by grac jest jakims
sadomasochista.


Tak? Polecam zobaczyc jak wyglada np Toshiba Qosmio X300-130... nie jeden stacjonarny sie chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:25, Zorpen napisał:

Tak? Polecam zobaczyc jak wyglada np Toshiba Qosmio X300-130... nie jeden stacjonarny
sie chowa :)


Za ponad siedem tysięcy? Dziękuję, postoję. Stacjonarny z taką samą mocą miałby lepszy stosunek cena/wydajność na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te wymagania są wysokie, to kupiłem chyba zbyt dobry komputer... A tak serio, to przecież wymagania są bardzo niskie jak na dzisiejsze standardy, a 1 GB RAMu (dużo?? wcale nie...) jest potrzebne, jeżeli świat ma być otwarty. Ja tu nie widzę żadnego zaskoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest: Komputer osobity z systemem Windows XP:

Powinno być osobisty.

Koleżanki pomdleją jak im powiem, że im nie pójdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować